Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. czesc kobieto z ptakami...z ptakiem..:roll:
  2. czesc Jablkowa.....gdzie fota z uszkiem:razz:
  3. dzien dobryyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:loveu: tez sie splakalam ....:evil_lol:mam propozycje jeszcze co najmniej kilkunastu dni wolnych od pracy:diabloti:moze im podrzuce:hmmmm:
  4. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]ale ja chciałam foty przed spozyciem a nie po :angryy::angryy::angryy:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]ale bajerancki prezencior :multi::multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://images30.fotosik.pl/147/5195028e9f2a8270.jpg"]http://images30.fotosik.pl/147/5195028e9f2a8270.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] jestem w stanie podarowac ci foty tylko PO:diabloti: no prezencior super extra power:evil_lol: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]cześć[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]jesteś pierwsza dzisiaj na mojej liście kolejkowej:razz::razz::razz:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]widziałam wypasiona obrożę i smycz dla Dilskiego[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]no no no:diabloti::diabloti::diabloti:[/COLOR][/B][/quote] ale mnie zaszczyt kopnal no ,no,no:razz:..nie wiem czy sie nie wzrusze :evil_lol: [quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz:cze...wstałam o 7...:mdleje: a panowie z szafą byli już o 7.45 :diabloti:...Ozzy siedzi z nimi w pokoju i montuje szafę :roll:...dostali ostrzeżenie że nasz pies kradnie narzędzia i mają se pilnować :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie masz sie czym chwalic zaprawde powiadam ci..ja nie spie od 6ej....chora jakas jestem cy cus:razz:pies byl jakis zdziwiony co ja od niego chce i gdzie ja go wyganiam po nocy ,wlokl sie na tej swojej nowej smyczy jak skazaniec :evil_lol: a panow bylo nie ostrzegac -patrz ile nowych narzedzi byscie mieli:diabloti:
  5. [quote name='Alicja'][CENTER][FONT=Arial][COLOR=red][B]a fotki pierożków będą :grins: ??????[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] bedzie ciezko...:diabloti:
  6. a tera niepodziewanka.... Wczorak w koncu doszedl baaardzo spozniony prezent dla Dilusia:loveu: smyczka.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/147/db4912ceca42dc1b.jpg[/IMG][/URL] obrozka... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/120/373f64f33367f0ff.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/147/e3e4e022d1e62f2b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/147/5195028e9f2a8270.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/147/5a2861d9ef3db030.jpg[/IMG][/URL]
  7. czesc kochani:multi:a ja sobie dzis zrobilam wolne od kompa i pojechalam do kolezanki....lepilysmy pierogi apotem je wchlanialysmy...byly pyyyyyyyyyyyyyyyyyyyycha:loveu::loveu:
  8. [quote name='Wilejkaros']Podobno Pana Papuga chcą wcisnąć agbar, a ta się opiera jeszcze... A tam poważnie, to mogłabyś ją nauczyć gwizdać ;)[/quote] [quote name='Alicja'][B][FONT=Arial][COLOR=red]nie martw się ...ja Cię wspieram jako żona Męża Dogomanii.pl...i bronię przed Pawciem pierwsią kurzą :razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]potem biorę Cię na Tymczas :razz::razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B] [COLOR=red][FONT=Arial][B]a myślisz że AGBAR nie umie gwizdać :hmmmm: a wiesz że nie sprawdzałam ino nie wiem po co mamy ją uczyć ...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] stanowczo zaprzeczam jakobym miala jakies ptaki przygarnac:diabloti:gwizdac umiem....nie trza mnie uczyc...:grins: no i przyszlam obiektywnie ocenic fotki:diabloti:ocenilam..paaa:loveu:
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]i tak nasz KOFFASZ :loveu::loveu::loveu:praffda ;):loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy......:cool1: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]też cie kochamy... [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [/quote] ale za co??:placz:dlaczego?? co ja Wam takiego zrobilam:placz:
  10. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ja wiedziałam ze ona baba z jajami ale ze z ptakiem..........:diabloti::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] nooo czegos tam do tych jajow brakowalo:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]ty sie tak nie ciesz [/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie ciesze sie...w ogole nic a nic:cool1: [quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]:eviltong::eviltong::eviltong: naturliś że owszem... ptak pojedzie do nimiec :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ooooo moze zostanie moja sasiadka:multi: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green] Dobry[/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=green]pomysł to połowa sukcesu :lol:[/COLOR][/FONT][/B] [RIGHT][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Tylko co na to Aga?:razz:[/COLOR][/FONT][/B][/RIGHT] [/quote] no wlasnie...co Aga na to???:hmmmm:lepsze pytanie to: co Dili na to?:evil_lol: [quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]toż to prezent... przeca nie odmówi :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] chyba jednak sie zmusze.....ODMAWIAM:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]i będzie miał Domecek :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][B]a że niby co Aga ...:hmmmm: Aga nic ...przeca to będzie prezencik od NAS :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Aga nic...nie wie...nic nie rozumie...nic nie chce...:diabloti: gupie walniete w dekle babszytyle:loveu::loveu:....
  11. klockowa ..jo zech zawsze wiedziala ze ty mosz ptoka....:evil_lol::evil_lol:
  12. mmmmmmm...pysne sniadanko......mmmmmm....ide posznupac w szafce..na pewno mam cos dobrego:cool1:
  13. Madzia....nooooooo oporzadzaj ......
  14. chcialam was ostrzec......nie zostawiajcie bananow samych na noc....przytulaja sie do siebie.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/118/79fd97ce00fead90.jpg[/IMG][/URL] i potem nie wiadomo co z potomstwem robic....chyba pseudohowle se zaloze:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/146/58574b9e678bac55.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-337.gif[/IMG] a jak kicha dziki dzik :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] dziki dzik kicha...dziko:grins:
  16. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]ale zalałaś Dilskiej podłogę :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] japkowa popuscila hihihi:evil_lol: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B] pomoge ci troche bo dilerowa se klika zamiast pozamiatać [/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/e015.gif[/IMG][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-399.gif[/IMG][COLOR=#000000][B][IMG]http://yelims3.free.fr/Maison/FaireDeLapousi%E9re.gif[/IMG][/B][/COLOR][/quote] aaaa psik....jakbyscie czesciej zagladaly to nie byloby tyle kurzu:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]o dżisys .....ale mi zakurzyłas ekran :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] oooooo wlasnie.....sie skichalam jak dziki dzik:evil_lol:
  17. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Wracaj tu natentychmiast do swojego blogasa:mad: i dawa nam tu Naszego Dilskiego :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] wrocilam:multi::multi:fotek ni mom:cool1: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Przyszłam ci trochę posprzatać bo się zakurzyło...... dawno tu nikogo nie bylo [/COLOR][/FONT][/B]:diabloti: [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/3/3_13_10.gif[/IMG] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Cze Dilska i czekam na gg a cię nie ma:cool1:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] wlasnie...dawno nikogo nie bylo..nikt nas nie kofffaaaaa:placz: ide na gie..ide..pedze..lece....:loveu:
  18. [quote name='clockwork'] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a ty Dżapkowa nie plotkuj tam z dilerową ino wracaj u do nas :mad:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :eviltong::eviltong::eviltong:
  19. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=red][B]ale ty nie masz TITANICa :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]nooo kurde ....propozycja kusząca:razz::razz: ...a do pomocy wiesz zem chętna ;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] no to czekam:loveu:kiedy bedziesz?????
  20. Japkowa...masz czas??? bo na gie uderze:razz:
  21. a moze ty wsiadziesz w busa heeee:cool3:ta sama droga i niebo tez mam:diabloti:i pomocy bede potrzebowac niebawem:p
  22. dzien dobry zapracowana:)
  23. dzien dober cieszaca sie:multi:
  24. dziekuje ci Moniczko...pyszna kaffa.....:loveu:
×
×
  • Create New...