-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
witaj kobieto z wolna chata:grins:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Madzia to może jest drobiazgowa :razz::razz:....ja mam z 4 kg więcej :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a idz ty grubasie :grins:
-
[quote name='Alicja']:evil_lol:[FONT=Arial]:evil_lol::evil_lol:[/FONT][FONT=Arial][COLOR=red][B]o Madzi piszę ....toć Aga napisała że jest WIELKA ;):evil_lol:...sama zobaczysz te mikre stworzonko na własne oczy :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Alicjo...nie badz drobiazgowa:diabloti:
-
przeczytalam....ale macie gadane baby:diabloti: pieniadze na klapouszka wplacilam,jesli Magdzie sie uda zalatwic ten transport-w co nie watpie- to super..zostanie troche pieniedzy na inne biedy..... Madzia jezdes WIELKA:loveu::loveu:trzymam lapki obys nie musiala robic WSZYSTKIEGO dla tego transportu:roll::loveu:
-
[quote name='Paula_']Byłam, z grubsza nadrobiłam :oops: Pyszności widziałam, zaśliniłam się :roll: i spadam :hand:[/quote] aaa to ty ..a ja sie zastanawiam co to za kaluze:diabloti: [quote name='apple'][CENTER][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Cześć poranne Dilusie - dzisiaj męczy mnie talent więc wam pośpiewam[/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][IMG]http://www.bandyci.org/img/wesolyromek.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [CENTER][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Fajnie co? :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [/quote] noooo skro twierdzisz ze fajnie to chyba tak jest:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-420.gif[/IMG]cześć i dobereczek .....................................[/B][/COLOR][/FONT] [RIGHT][FONT=Arial][COLOR=red][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-451.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/RIGHT] [/quote] dobereczek bereczek:multi:
-
fotorelacja ze szkolenia powalila mnie na lopatki...................juz sie podnioslam uffffffffff:diabloti:
-
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
moja kicia tez nie miala...ale Dili mial i tez zaczelo puchnac .... trzymajcie sie ludzie koty i psy:loveu: -
[quote name='drzalka']WItaj Dilerku :multi::loveu:[/quote] witaj :multi::multi: [quote name='tygra']Cześć Aga a może jakieś foteczki na ubarwienie tego ponurego dnia?[/quote] przeciez dzien jest piekny:loveu: wczoraj byly fotki z mych wyczynow kuchennych:evil_lol: nowych na razie nie ma:roll:
-
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
ale juz widze...blisko coraz blizej:razz: -
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]wsio ok, mała juz zdrowa i w ogóle... kuknij foty na wsteczu:p. Co się stało z twoimi literkami???:roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] chiba jej ogonki ukradli:grins:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Oj dzięki musze u ciebie się poczetować bo Ala mnie zaprosiła na ciasteczka a teraz mi drzwi nie otwiera :roll:. Pukam i pukam. Na blogu jej tez nie ma - hmmm myslisz że się przede mną ukrywa?:roll::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] powiem ci w tajemnicy ze ona JE ciasto...pssst:diabloti:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Jestem ... gdzie muminki? :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] na talerzyku.....bierzcie i jedzcie:grins:
-
[quote name='iwop']Ja tam wymagac od nich tego nie będę... przeciez mogą zawsze zaadoptowac psa na miejscu...:shake: jej... najwyżej pożyczę jak nie znajdzie się nic innego[/quote] nie chcialam sie czepiac absolutnie, chcialam sie rozeznac w sytuacji:) masz gg? bo w profilu nie widze...mozesz sie do mnie odezwac????
-
a Ci panstwo, ktorzy chca Fige cos doloza do transportu?
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Wpadłam na muminkę :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a grypę to nie ptasyska noszą a pan C. :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] czestuj sie Alicjo a grype zostaw prosze za dzrzwiami:eviltong:
-
zdrowka zycze mlodemu... a to ze antybiotyk dostal to faktycznie cud nad cudy...w Niemczech jest podobnie,antybiotyk w sytuacji wyjatkowej, z jednej strony to dobrze bo pamietam ze w Polsce to swojego czasu dostawalam antybiotyk na najmniejsze kichniecie:shake:moj brat po takim leczeniu jest juz odporny na wiekszosc antybiotykow....
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]T[/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=green]o ja spóżniona :roll: na wszystkie dobroci. Wczoraj olali mnie z ziemniaczkami z kurczaczkiem i tymiankiem, potem z muffinkami.......... ahhhhh ide se :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] nie fandzol dzioucha...cho tera na swieze muminki...jeszcze cieple:loveu:
-
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:turn-l::turn-l: pomyliła wątki, pomyliła wątki...:evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Figa szuka transporta nie kicia :eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]szukałam... napisałam z 15 PW do osób które deklarują transport.. 1 osoba opisała że niestety nie pomoże:shake:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] buhahhahaha tak to jest jak sie otwiera milion okienek:diabloti:tylko co ja napisaal u kogo odnosnie Figi:hmmmm::evil_lol: a dlaczego nie pomoze? -
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
szukalyscie na watku transportowym??? -
dzien dobry.....zyjesz?czy zamarzlas?:cool1:
-
dzien dobry Paula..juz sie przyzwyczailam ze sie mijamy:p
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
agbar replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
zonkilku gratulejszyn :multi:i pamietaj jezdzij na swiatlach:grins: -
czesc Luskowa.....co tam nowego? jakies szlabany? fotki moze?..pusto tu siakos tak....:cool1:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
witam cie malomowna:grins: -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
agbar replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Witam baletnice:evil_lol: