Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='apple'] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Zachłanna kobieta- nie wiesz że wszystko w nadmiarze szkodzi :cool3::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] nie wiem:grins: I mowie ci ze dzien dobry......:loveu:
  2. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Doberek Agusiu - na wsteczu są fotki dla ciebie :loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Widzialam.....malo mi:cool1:
  3. cudne masz niebo za zamknietym oknem:loveu:
  4. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]To nie mój rok :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] noooooo w zyciu bym nie pomyslala:diabloti: [quote name='Medorowa']No ale przecież sama napisałaś:roll::roll:[/quote] a ty tak wierzysz w slowo pisane?:diabloti:
  5. moja ty biedna pratkujaca rureczko:loveu: moja babcia na wszelkie chorobska stosuje jedno lekarstwo...spirytusik i nie wsmarowywuje tylko WYPIJA:diabloti:
  6. Dzien dobry szarlotuniu:loveu:
  7. i jeszcze chcialam Wam zyczyc Szczesliwego Nowego Roku.....dzis zaczyna sie chinski nowy rok...rok szczura:cool1:
  8. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]oooo...kaszy już nie chciał :diabloti::eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ooo dobrze ze mi przypomnialas...dawno kaszy nie jadlam:evil_lol: [quote name='AlKil']Witam się pięknie i całuski dla Dilskiego przesyłam!!!:lol:[/quote] Witamy:multi:i odcalowywujemy:loveu: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Cześć Aga:loveu: - zapuściłaś tego Bolgasa- przylepiłam się do czegosc[IMG]http://emoty.blox.pl/resource/ice.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/quote] Czesc Monisia:loveu:-jak ci sie nudzi to posprzataj:diabloti:JA zostalam stworzona do wyzszych celow:loveu:
  9. Do tej pory bylam milczacym obserwatorem...ale musze po prostu musze to powiedziec...:oops:Podziwiam Magde..ja po tych wszystkich pytaniach zwialabym juz gdzie pieprz rosnie:evil_lol: Pare lat temu zastanawialam sie razem z kuzynem nad kupnem DA...jak poczytalam o rasie -zrezygnowalam:) stwierdzilam ze jestem za ''mietka'':evil_lol: On kupil i jak twierdzi to bylo najlepsze co mogl zrobic:p
  10. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ja nie skarże - Ja uprzejmie informuje :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] nooo skoro musisz to informuj:diabloti: [quote name='Medorowa']Buhahahahaaaaaa:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Skoro tak uważasz, to muszę Ci przyznać rację:roll:[/quote] nie, nie musisz..mnie nie musisz przytakiwac:diabloti: [quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz:ja go prawie rok temu na GG Magdzie pisałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:...to kawał z brodą :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a ja go uslyszalam dzis i nie jestem cham:eviltong:podzielilam sie ze wszystkimi a nie tylko z Magda:eviltong: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]:oops::oops: o niee i co ja biedna teraz zrobię :eviltong:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] :hmmmm:....mozesz podrzucic ciacho i kawke rano:diabloti: Rozsypalam w ogrodku chlebek dla ptaszydel....a ten pasibrzuch Dilski wyzarl wszystko:cool1:
  11. ojjjj Ewcia...nie zazdraszczam atrakcji...... wracaj do nas jush!!:loveu:
  12. upssss..dawno mnie nie bylo....ale juz jestem:loveu:
  13. bylam tuuuuuuuuuuuuuu:multi:
  14. WOW!!! fotki kitkow cudneeeeeee:loveu:
  15. Mamunia...gdzie tyyyy:placz:bo ja sie martwie....:placz:
  16. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]ubrałabyś córeczce kapciuszki :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:shake: :shake: :shake:nie skuszę sie na kaszkę ......ale moze daj ptaszkom :hmmmm:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] mam powazne watpliwosci czy ptaszki chca jeszcze jesc kasze.....:hmmmm::diabloti:
  17. wlasnie uslyszalam dowcipa..... Idzie Czerwony Kapturek przez las, nagle z krzakow wyskakuje wilk-stary zboczeniec i wrzeszczy do Kapturka: -haaaaaaa teraz cie pocaluje tam gdzie jeszcze nikt cie nie calowal!!!! kapturek na to: -chyba kur.wa w koszyk....... :evil_lol:
  18. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green] No co ty przecież sobie cichutko siedze w kąciku:roll:........ to pewnie Ala tak tupie:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] a ty dlaczego skarzysz na innych heeeee:razz:
  19. [quote name='Medorowa']Kliknęłam i znów cała prawda o mnie, ale jestem zajebista:B-fly: [/quote] tak .oczywiscie ze tak.... wariatom trzeba przytakiwac:diabloti: [quote name='basia2202'][COLOR=purple][B]przyszłam, bo siem stenskniłam [/B][/COLOR] [B][COLOR=purple]i zobaczyłam przecudne zdjęcie pana piesa :loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple][URL]http://images28.fotosik.pl/153/e4477f79f82ad238.jpg[/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]kawały fajne :evil_lol:[/COLOR][/B] [/quote] dobrze ze przyszlas i dobrze ze nie uschlas z tesknoty:evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:crazyeye:....Dilerowa dała fotasy :shake:........idem się uszczypnąć ......:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] phiiiiii...foty u mnie to normalna sprawa...phiiiii:cool1: [quote name='malawaszka']buuahahahaha i tu się ubawiłam z rana :evil_lol:[/quote] wery mnie to cieszy:loveu: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ago skąd ty takie strony bierzesz......rozgryźli mnie tam :cool1:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] dobrze ze cie nie pogryzli:razz: [quote name='evaxon']być i widzieć mówić cześć i spadać:loveu:[/quote] witac cie:multi: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]kurka co się stało że ja wczoraj tu nie przyszłam?? :roll:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]no ale nadrabiam dzisiaj :)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]widziałam Dilaska grającego w piłkę :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] nooo kurnaaaaa co sie stalo ze cie bylo:razz:masz nieusprawiedliwiona nieobecnosc:diabloti: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Przyszłam sie do ciebie zrelaksować bo tu taak cicho [/COLOR][/FONT][/B][IMG]http://emoty.blox.pl/resource/f260e9b378076837.gif[/IMG][/quote] bylo cicho.....ale wlazlas w buciorach i tupiesz jak slon:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Jem se fasolke po barbarzyńsku :p... nie mam ochoty na kasze :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]dzień dobry :p[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :grins:...moze jednak sie skusisz:razz:na kaszke:razz: pies tez juz chyba nie chce:evil_lol: witam was all i wery macz kisow dla was:loveu: emoty raus
  20. moge wyprowadzac..przywiez go do mnie:cool1:
  21. czesc piekna i madra....ale nie tak piekna i tak madra jak ja:loveu:
  22. przylazlam.....fot brak..wiec wroce i sprawdze czy beda:diabloti:
  23. czesc Luskowa:multi:
×
×
  • Create New...