-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
czesc biedna zapracowana Effciu:loveu:
-
czesc zdechlaczku:loveu:
-
doberek:grins:.......u mnie kwiecien plecien....od rana od 7ej mialam juz przeglad wszytskich 4 por roku ...aktualnie wiosna:diabloti:
- 78403 replies
-
informuje ze dzien dobry...w miare dobry..moglby byc lepszy ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma:grins:
-
dla rozwiania nudy.... Facet robi zakupy w supermarkecie i podchodzi do niego hostessa reklamująca szczoteczki do zębów: Hostessa: polecamy najnowszą szczoteczkę Oral-B, myje zęby nawet w trudno dostępnych miejscach. Facet: Ja nie mam zębów w trudno dostępnych miejscach Idzie niedźwiedź przez las, patrzy a tam siedzi sobie mały jeż i wcina jakieś jabłko: - Co jesz? - pyta. - Co niedźwiedź? - odpowiada jez. Niedźwiedź wyraźnie podenerwowany, ale przysiągł sobie, ze dzisiaj dzień dziecka dla jeży i będzie dla niego miły... - Co jesz, jeżyku? - pyta grzecznie. - Co niedźwiedź, misiu? Córeczka pyta się mamy tuż po wysłuchaniu bajki: - Mamusiu, czy wszystkie bajki zaczynają się od "Dawano, dawno temu"? - Nie kochanie - odpowiada mama - niektóre z nich zaczynają się od "Skarbie, muszę dziś zostać dłużej w pracy". Przychodzi wnuczek do babci i pyta: - babciu widziałaś moje tabletki LSD? a babcia na to: - pierd***ć tabletki! Widziałeś smoka w kuchni???
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/153/d9030c81d8a02db1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/132/0fd1b3688df61b4d.jpg[/IMG][/URL]
-
pan Pies:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/153/e4477f79f82ad238.jpg[/IMG][/URL]
-
Witajcie stesknione i zaszczycajace wizytami mojego skromnego blogaska:diabloti: nuda tu wieje to po co bede tu wchodzic?:cool1: macie linka se kliknijcie [URL]http://www.uw-team.org/index.php?id=nick/nick[/URL] :eviltong:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]TADAM:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] no i masz Alu....wykrakalas:evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]bo za chwile pewnie wpadnie tu Dżapkowa :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] aaaaahaaaaa....bo juz myslalam ze wiesz cos czego nie wiem ja:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]panie siem częstują ;)[/COLOR][/FONT][/B] [CENTER][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/12/12_13_4.gif[/IMG][/URL][/CENTER] [/quote] :hmmmm:...czego ty do mnie w liczbie mnogiej mowisz?:diabloti:
- 78403 replies
-
Magdaleno moja robaczywa, wspaniala witam cie ja najwspanialsza wsrod wspanialych:loveu: [quote name='malawaszka']łooohoooooo ale trafiłam!!!! foty!!!! i to dwóch bokserów aaaaapsiiiiikkkkkkkk :mdleje:[/quote] no popatrz jaka ona zlosliwa.:cool1:.to ja specjalnie fot nie daje bo sie martwie o ciebie i twoja alergie a ona....wstydz sie Medorowa:diabloti:
-
to daj jakas kawe...nie bede tak z pustym pyskiem milczec....:diabloti:
- 78403 replies
-
czesc Szarlotuniu:loveu:
-
dzien dobry:grins:..nie bede mowic nic wiecej bo potem uslysze ze sie do tych ONYCH zaliczam:diabloti:
- 78403 replies
-
[URL]http://images25.fotosik.pl/151/222905e39c005bef.jpg[/URL] buhahhahaha nietoper przecudny:loveu: [quote name='furciaczek']Slodki Figulec:loveu: Jak przyjedziesz kidys do Londka to pamietaj zeby nie parkowac przed moim autkiem:evil_lol: Palilam sobie czekajac na TZta, silnik zagaszony...zachcialo mi sie zamknac okno bo zimno...wiec przekrecam kluczyk a tu bum...wyladowalam na Focusie zaparkowanym przedemna, zdezak swoj na haku mu zostwilam i zwialam:lol: Wyobraz sobie mine Tzta, wraca patrzy a tu sam zdezak:evil_lol::evil_lol:[/quote] Buhahahahhahah :evil_lol:ales mi humora poprawila...co se to wyobraze to rycze ze smiechu:evil_lol::evil_lol: mniej smiesznie mi bylo ostanio...jezdze ''automatem''..stanelam na naszym parkingu oczywiscie 5 cm przed sciana,noga z hamulca a auto hop-jedzie aaaaaa:crazyeye:moj refleks doskonaly szybko lapa na hamulec ufffff...zapomnialam wrzucic P jak parking czy postoj jak kto woli..... Docenienie mnie przed TZta i podziw w jego oczach bezcenne:diabloti:''kochanie nawet ja nie stanalbym tak blisko sciany..jestes wielka'':diabloti:nie przyznalam sie ze malo brakowalo a zielony glut bylby krotszy i bardziej plaski z przodu:evil_lol: [quote name='clockwork'] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]haha.... własnie wyobraziłam sobie jak jedziemy nad wode a dzieciak uczy sie pływać w kółku ratowniczym :evil_lol::evil_lol: obłędny wzrok klocunia i HEJA za kółeczkiem:roflt::roflt: dzieciak w 10 minut nauczyłby sie pływać, robić salta, serfować i co ino....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]żyje.... ale czuje sie jak padlina :mdleje: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]nie widział ktoś mojej dyskietki do lekarza?? :roll: poszłabym do elDohtore :placz::placz:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] czesc padlinko:loveu: ja nie widzialam twojej karty jakby co....:cool1:
-
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
:hmmmm:.......siakos tu cicho.......jak tam na Karolino na froncie?:evil_lol: -
dzien dobry......ze tak pozwole sobie sklamac:cool1:
- 78403 replies
-
chcialam ci tylko powiedziec ze ....ze nie wiem co:cool1:to juz se pojde.....
-
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Milka pakuj graty:diabloti: -
Na pewno ze mna tesknilas:loveu:wiec o to jestem:multi:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][IMG]http://www.msos.waw.pl/images/smilies/msos/girl_in_love.gif[/IMG] Przyniosłam ci troche pozytywnych emocji na ten dzień. Witam cie gorąco:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] bardzo ci dziekuje dobra kobieto z TZ w domu:diabloti: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]cze moja stara rumpo :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] haszpelku moj ukochany witom cie gorrrrrraco:loveu: [quote name='Medorowa']Cieszkasz siem, prawda:cool1::cool1::cool1::loveu:[/quote] radosc ma nie ma granic gupolku:loveu:
-
[quote name='Medorowa']Ce kobito z torbą:roll:[/quote] Medorkowa, Madziunia,Robaczywka moja najulubiensza u mnie:multi::loveu::diabloti: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B][IMG]http://www.mysmiley.net/imgs/smile/animals/animal0062.gif[/IMG].............. cześc kobieto dilujaca psem i z zółwiem[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]żyjesz po wczorajszym obżarstwie????[/COLOR][/B] [/quote] jam twarda i sie nie obzarla...aby tradycji stalo sie zadosc- zjadlam jednego paczka i dosc:p [quote name='basia2202'][COLOR=purple][B]witaj ach witaaj :B-fly:[/B][/COLOR] [B][COLOR=purple]nie dzieląca się tatarem :cool3: :diabloti: ale za to pączusiami a i owszem ;) dilerko :loveu::multi:[/COLOR][/B] [/quote] Witam cie ach witam:multi:bo tatara uwielbiam a paczuchy sa mi obojetne:diabloti: [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=red][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-433.gif[/IMG]przyleciałam tu do Cia [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-428.gif[/IMG] bom siem stęskniła [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-72.gif[/IMG][FONT=Arial][COLOR=red][B] Doberek goszcząca się po nocy [/B][/COLOR][/FONT] [/quote] widze ze lecialas do mnie bo druty w okolicy pozrywane:razz:o gosciach nocna pora mi nie przypominaj .....bo mi adrenalina sie podnosi:angryy:
-
witam ciebie gwiazko poranna:loveu:a co ta Twoja siostra taka chetna do pracy za ciebie:razz:
-
dzien dober:loveu: przynieslam ci w prezencie[IMG]http://www.amazing-animations.com/animations/food011.gif[/IMG]
- 78403 replies