-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='dbsst']Drogie Panie Mili Panowie żyje i mam się wspaniale, moja krótka absencja spowodowana była wiciem w bólach i mękach jakże przyjemnych :roll::loveu: :multi:mego - naszego-nieslubnego dziecia oto ono [IMG]http://images27.fotosik.pl/142/b620b746a873f074.jpg[/IMG] z tej oto okazji mam zaszczyt zaprosić wszystkich zamieszkujących Warszawę na Dzień Otwarty 16.02.2008 ( w godzinach 12:00 - 18:00) na ulicę Lisowską 23 - Bielany :loveu: obecnosc obowiazkowa :evil_lol: pozdrawiam DBsst :evil_lol:[/quote] gratuluje jak kurde nie wiem co:loveu:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
agbar replied to bonita's topic in Foto Blogi
czesc Bonita:multi:jak uplywa dzien wolny:razz: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No patrzaj i uczaj się............. masz takiego ładnego psa a tak mało go focisz :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] patrze ...patrze i patrze......ale jeszcze sie nauczylam:diabloti: -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
agbar replied to basia2202's topic in Foto Blogi
dzien dober Zuzkowa:multi: -
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Wedle życzenia :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][IMG]http://www.obrazki.info/miniatury/164100owoce.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]A kijas to tak dla zapamiętania że się w lutym solarki na tarasie nie urzadza :mad:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] dziekuje za owocki.....:loveu: ale kiedy na tarasie byl uuuupal......a ja gola nie siedzialam:cool1: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: o 6 powiadasz ...i myślisz że to objaw zdrowia .......:glaszcze:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a nie:crazyeye::diabloti: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]:multi: cześć Dilerowa :)[/B][/FONT][/COLOR] [/quote] czesc Zonkilowa:multi: [quote name='tygra']Cześć Aga :) a gdzie fotki z tego porannego spacerku?[/quote] ciemno bylo.....ale moze jakis sasiad robil:hmmmm: zapytam:diabloti:
-
czesc...to JA:grins::diabloti:
-
[URL]http://images34.fotosik.pl/138/22bbb02c042db38b.jpg[/URL] jeszcze troche i beda foty z wgladem do zoladka:diabloti:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
agbar replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
czesc Zonkilku smarkaty:diabloti::loveu: -
czesc......gdzies ty? zabalowalas:razz:
-
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:roflt: ..... oj chyba któś się nudzi bez Pawcia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] na wspominki sie jej wzielo:razz::diabloti:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Moja ta z maupką jest :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] a moja z plosiaczkiem:diabloti:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]nie proś tak bo zostaniesz prosiaczkiem :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_10_9.gif[/IMG] [SIZE=1][B][FONT=Century Gothic][COLOR=palegreen]napisze na gg[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE][/quote] chrum chrum[IMG]http://www.free-animated-gifs.net/pro/pro8.gif[/IMG]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Wasia ty tak specjalnie o tych fotach marudzisz zeby co niektorzy w kompleksy wpadli?:diabloti: Jak tam Lunisko??- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='apple'] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Cześć Komplecie:loveu: Masz tu ciepłą kaff [/COLOR][/FONT][/B][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]:kaffee_2:[/COLOR][/FONT][/B][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]bo wiem że niedomagasz :lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] dziekuje ci dobra kobieto:loveu: a opowiedz co Krosiu zrobil:loveu::loveu::loveu:proseeeee:loveu:bardzo proseeee:loveu:
-
wszem i wobec oglaszam ze czuje sie dobrze...bardzo dobrze...wstalam przed 6 i poszlam z psem na spacer....:cool1:
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]kurde a może tą pastą ....TEMPO :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] tempo tempo gazzzzzzzzzzz:diabloti: [quote name='malawaszka'][SIZE=1]najlepsiego:loveu: spóźnione[/SIZE] :oops:[/quote] dziekujemy bardzo:loveu: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Cześć - wstawaj - ciacho ci przyniesłam [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/th_0girlcupcake.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/quote] odchudzam sie....przynies owocki:razz: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]znowu ja:diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR] [/quote] boshhhh..znowu ty....:cool1: :loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-585.gif[/IMG]cho no ..... powiedz jak się czujesz [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-525.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] sie czulam ale sie umylam i sie nie czuje:diabloti: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][B][COLOR=green]A co Aguś chory?[IMG]http://emoty.blox.pl/resource/nosze.gif[/IMG][/COLOR][/B][/FONT][/quote] yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:oops: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][B][COLOR=red]:hmmmm: Solara na tarasie :mad:[/COLOR][/B][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]....nie pojade bańków postawić ....bus mi uciekł ;)[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] wysle ci helikoptra:loveu: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No to brawo [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/bravojs0.gif[/IMG] - Wymyśliła następna pomysłowa :mad:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] dlaczego ze kijem do mnie:placz:myslisz ze oklady z kija mi pomoga:-o:evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:cool1:teraz mamy komplet ...Dogo , Kawa , Ciacho :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] tadam:B-fly::B-fly:tera dopiero macie komplet:diabloti:
-
Alunia witom cie zas:grins: Fotki drzew i wiosny po prostu piekne:loveu:
- 78403 replies
-
czesc dyrygentko orkiestry:diabloti: jak dobrze ze wczoraj zrobilam sprawy papierkowe..bo pewnie dzis nie zrobie nic...:evil_lol:
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=red][B]znasz to uczucie ;):evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] ojjj znam:evil_lol:
- 78403 replies
-
ktos tu ma wielka szczeke i nie zawaha sie jej uzyc:diabloti: [URL]http://images32.fotosik.pl/103/df38854688353f5c.jpg[/URL]
- 78403 replies
-
EMI-dziecko kochane, ty mowisz ze masz podejrzenie BIALACZKI!!!!Oby tak nie bylo panie Boze prosze!!Ale tfu tfu tfu jesli tak jest to taka grypa jaka masz moze byc dla ciebie zabojcza!!!! Przepraszam teraz wszystkich dogomaniakow -EMI OLEJ PSA I SIE LECZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEsli nie ty to ktos inny zadzwoni nanpolicje i oni go MUSZA zabrac...AMEN ponownie.
- 78403 replies
-
[quote name='emdziolek'][COLOR=darkorange][B]Widze ze tu sie neizła dyskusja zrobiła na mój temat:roll:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkorange]Eh poczytałam sobie i powiem wam ze mnie nieźle zniecheciłyscie, i jezeli uważacie ze nieodpowiedzialne z mojej i mojej mamy strony było to ze nie zostawiłysmy psa w lecznicy, wogóle sie nim nie przejmując, to co według was byłoby odpowiedzialne? Zebym ja se poszła do spzitala a pies by tam siedział i jeszcze by moją mame do odpowiedzialnosci nad psem pociagneli? A moze jeszcze lepiej by było zebym go gdzies wywaliła?[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]Czy wy uwazacie ze majac 15 lat nie moze pomagac zwierzetom? Ze to neiodpowiedzialne??[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]No to sorry to wtakim razie niech sie zajmują tym dorośli.. jestem ciekawa ile ich sie znajdzie... w Suwałkach napewno NIKT, przy nestorze pracowały same nastolatki... a dogomaniaczki tylko wpłaciły kase, czasmi wspierały dobrym słowem..........[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]Umywam ręce, wiecej nic nie bede robic bo widze ze wam sie to nie podoba...:roll: Doprowadze sprawe Nestora do końca i wiecej sie z anic nei bede brać...:roll:[/COLOR][/B][/quote] a ja widze ze wzielas do siebie to co chcialas....:roll: Owszem ,mozna pomagac zwierzetom majac nawet lat 10,ale sa momenty gdy tylko osoba pelnoletnia moze podajac pewne decyzje-vide umowa adopcyjna. Jesli chodzi o niedpowiedzialnosc -bede szczera-tak jestes nieodpowiedzialna narazajac swoje zdrowie czy moze nawet zycie.Przy podejrzeniu o bialaczke Twoje miejsce jest u specjalisty ktory potwierdzi a mam gorrrraca nadzieje ze jednak zaprzeczy tym podejrzeniom.Przy twoim stanie zdrowia najlepszym wyjsciem bylo i jest oddanie psa do schroniska.W tej sytuacji kazdy kto by cie potepil zasluguje moim zdaniem na pogarde i jeszcze wieksze potepienie.Psu w schronie zle nie bedzie a domku mozesz mu szukac nadal..... Nie obrazaj sie od razu jak przedszkolak bo -mowie w swoim imieniu-uwazam ze zdrowie jest najwazniejsze...potem psy.Amen
- 78403 replies
-
[quote name='malawaszka']no własnie moje pytania czemu nie może do schroniska przechodzą bez echa :shake:[/quote] Waszeczko,nie tylko Twoje...moja POWAZNA uwazam, propozycja przeszla bez echa.... Uwazam , ze naprawde najlepszym wyjsciem w jej sytuacji jest oddanie psa do schroniska
- 78403 replies
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
agbar replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']:evil_lol: Szelmusia jest prześmieszna w zabawie :evil_lol::loveu: Jeszcze raz ktoś mi powie, że niuf w bloku jest nieszczęśliwy to zabiję od razu :angryy: Moje najszczęśliwsze na świecie dwie suki mające własną posiadłość za kazdym razem, jak im to szczęście chcę wcisnąć i wypuszczam je na dwór wyją natychmiast pod drzwiami :angryy::mad::cool1: Nie mogę z nimi siedzieć non stop na dworze, a one tak własnie życie sobie wyobrazają :cool1: Kolejny raz dochodzę do wniosku, że niuf jest najszczęśliwszy jak ma człowieka obok, a nie wtedy, gdy ma przestrzeń.... I mówię to z pełną świadomością, a moja refleksja powstała na podstawie doswiadczeń z zycia w bloku i w domu ;)[/quote] wiesz co Pysiu..ja mysle ze nie tylko niuf....wiele psow tak ma..to moje brazowe tyz:grins: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]na przyszłość zapamintom :razz::razz:........oby na cza było :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] na kartce se napisz..bo nie wiadomo jak w przyszlosci z pamieciom bydzie:diabloti: