-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]to parkinson:razz::razz:będzie miała branie w domu starców :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=5][COLOR=red][B]KICIA MA DOMEK :multi::multi:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [/quote] KICIA bedzie miala branie w domu starcow:crazyeye::crazyeye::crazyeye:a to zberezniki jedne:cool1: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
witam cie kobieto o slabym wechu:evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
yyyyy.......co to ja mialam?? gdzie ja jestem w ogole:hmmmm: AAAAA u Dzapkowej:loveu::loveu:witam cie kochana moja:loveu::loveu:
-
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]bo Iwonka pije buerlecitin :diabloti::diabloti::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] pewnie sporo rozlewa......takim starowinkom to sie lapy trzesommmmmmm:diabloti: KICIA MA DOMEK!!!!!!!:eviltong: -
haloooooooo co tu tak cicho...jeno echo mnie odpowiada......:p
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]kurde ić poszukaj gdzieś jakiegoś zwierza :diabloti::diabloti:bo gdzie se teraz bedziemy posty nabijać :mad::mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Ja już nawet nie wiem czy wypada wchodzić mi i udzielać się na wątkach bullowatych :razz::razz:bo jak mnie KTOś wyśledzi i zakabluje że se nabijam :hmmmm:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Alicjo..........bardzo cie prosze , nie uzywaj tego histerycznego koloru w moim blogasie:diabloti:
-
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='shanti'][B]Ja tym bardziej dziękuję:loveu:[/B] [B]Jeszcze jako młoda dziewczyna pracowałam w fundacji ochrony zabytków i cośtam... do tej pory mam uraz:cool3::roll:[/B][/quote] jako jaka dziewczyna:crazyeye:mloda:crazyeye:....i ty to jeszcze pamietasz:crazyeye::diabloti: -
zgadzam sie na te zawody.....zegna was moje drogie bo tera ide na PWP pohopac:diabloti: hop hop hop:evil_lol:
-
[quote name='malawaszka']noo superrrr!!!!! cieszę się, że kicia ma domek już zaklepany :laola: :multi: niepotrzebnie tyle emocji było, ale kto mógł wiedzieć, że domek się znajdzie... cieszę się baaaardzoooooo :drinking:[/quote] emocje byly potrzebne:diabloti:dzieki temu watek byl na gorze:diabloti: co prawda my z Alicja wyszlysmy na te gupie ale co tam...KICIA MA DOM..a ja sie upewnilam w tym ze jest na dogo grupa ludzi ktorzy maja wech absolutny i zawsze trafia tam gdzie dzieje sie COSSSSS:diabloti: poza tym tu chyba moge powiedziec....wiedzialysmy z Ala ze kicia juz znalazla pancie wiec pozwolilysmy sobie na szalenstwo...:evil_lol: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]CIIIIIIIIIIIIII[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]wynaturzam sie na kotkowym.... :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] masz racje...u ciebie nie mozna se nabic postow:-( tez se tam ide:diabloti:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green] Wiesz z dwoja złego to lepiej niż pies czy kot :cool1: Ja sie przyznam przejechałam kiedyś kota... miałam dokładnie taką samą sytuacje jak ty albo jade dalej albo wpadam na samochód jadacy z przeciwka. Zatrzymałam sie potem żeby go poszukac ale chyba był w szoku i poszedł w las... nigdzie go nie było...... pocieszam sie że może sie przeturlał tylko pod autem i tak na prawde to nic mu sie nie stało....:roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]P.S. przesyłam ci coś na gg[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] wiadomosc otrzymalam i bardzo mersi:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:calus: dla Pana Be ..... :glaszcze: dla Ciebie [/COLOR][/FONT][/B][/quote] dobry ten moj malz.....biedny jak zobaczyl zewloki to obiadek zwrocil..... [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Nie smutaj:loveu::loveu:Dla męża:Rose:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie smutam......tylko wiesz..kurna dlaczego ja musialam trafic na tego wiewiora?? [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]Cześć....przeczytałam o wiewiórce:-( bidna.........ale musiała się pod koła pchać???:cool1:[/B][/COLOR][/quote] no nie musiala....ale w gruncie rzeczy.....to chyba lepiej ze zginela na miejscu...gdybym ja pokiereszowla, to by biedna dogorywala na poboczu albo musialabym ja do weta zawiezc albo wziac do domu....troche strach kurde ,w koncu wiewiorki sa nosicielami wscieklizny....echhhh trudno..lepsza wieworka pod kolami niz dzik bo mogloby mnie tu dzis nie byc [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hand: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]czy Ty już wstałaś :razz::razz:...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]U mnie znów pada deszcz:diabloti::diabloti::diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] wstalam ty nabijaczko postow:diabloti:
-
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
miauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:diabloti: przyszlam se nabic posta:cool1:bo mi bardzo zalezy zeby miec milion postow bo mam 12 lat i krecone wlosy......i posiadanie duzej ilosci postow to sens mojego istnienia...:cool1: miauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:loveu: -
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Dziekujemy pani Karolino i zyczmy slodkich chwil z Milka:loveu: kuuuurde jak fajnie...a pisalam ze trzeba czekac na cud i oto: tadammmmm:multi::multi: -
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='shanti'][B]Mimo naszego dziwnego poczucia humoru niektórzy nas rozumieją i się nie zrażają.[/B] [B][SIZE=3][COLOR=red]Kicia ma zaklepany dom stały w Katowicach u pani z miau, nie z dogo.[/COLOR][/SIZE][/B] [B]Jedzie tam w sobotę, teraz z Clockwork opijamy sukces.[/B][/quote] nooooooo nareszcie...bo juz mnie dusilo:diabloti: HURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRA:multi::multi: -
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wilejkaros']Dziewczyny, przepraszam, zawsze Wasze poczucie humoru było mi bardzo bliske, ale na tym wątku są tylko złośliwości. Myślę, że nie ma tu miejsca na moje sugestie, pomysły i, nazwijmy to, rady, bo za chwilę wszystko obróci się przeciwko mnie. Przyszło mi dzisiaj coś do głowy, napisałam Klockowej SMSa, jeśli będę miała lepszy pomysł, zrobię tak samo. Przykro mi, że tak zostawiam wątek, w którym chyba intensywnie uczestniczyłam...[/quote] Wilejkaros.....te zlosliwosci to takie nasze poczucie humoru,moze nieco przesadzone ale mysle ze choc troche rozumiesz....Iwona naprawde sporo zrobila dla kici ,i nie tylko ona ,i dosc denerwujace sa uwagi typu ze poszla na latwizne,ze placze nad pieskiem itd....powinna plakac nad nim-to jej pies a kotke wziela na tymczas...wielu ludzi ktorzy biora zwierza na DT czasem nie radzi sobie w tej sytuacji i nie ma w tym przynajmniej dla mnie nic dziwnego -zadne z nas nie jest swietym. I chyba naprawde w tej sytuacji schronisko jest lepszym rozwiazaniem niz wyrzucenie kota na ulice.... Kotka o ile nie znajdzie do piatku DS pojedzie do dogomaniaczki z Bytomia, co nie zwalnia nas z dalszych poszukiwan domku stalego dla kici bo w obiecanym DT na wiecznosc nie moze zostac.... -
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZS"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_200v.gif[/IMG][/URL] -
cos wam opowiem........:cool1: Jak wracalam rano od lekarza,popelnilam morderstwo....:-( przejechalam wiewiorke.....zle mi z tym.....ale mialam tylko takie wyjscie albo spowodowanie wypadku....:-(przyjechalam do domu i zadzwonilam do B....i wiecie co teraz zrobil moj najukochanszy maz???nie umialam mu dokladnie wytlumaczyc gdzie to bylo bo to droga przy lesie i wszystko podobne do siebie, wiec przeszedl kawal drogi piechota, kolega jechal za nim na awaryjnych ...znalazl wiewiorke i zakopali ja......kocham tego mojego malza nad zycie:loveu:
-
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pandisia']Pozdrawiam wszystkich "oszołomów" jestem z Wami. Shanti jasna sprawa , że masz dobre serce i chciałaś pomóc kotce a teraz się to obróciło przeciwko Tobie, ale nie wszyscy tak myślą. Nie zawsze jest różowo i nie wszystko da się przewidzieć i niestety nie wszyscy chcą to zrozumieć , nie wszyscy na pewno wytrzymaliby tyle czasu z tą sytuacją co Ty. Krytykować przez internet jest łatwo. To tyle moich wypocin :oops:[/quote] oo oooo oooooo madrze gada kobita:razz:NIE ZAWSZE JEST ROZOWO....swiete slowa kolezanko oszolomko:diabloti: a wy Madzia i Iwona to gupie jestescie takie ze hej:diabloti:....trza bylo kotke przez plot sruuuu do schroniska i na watku powiedziec ze ma DS..i bylybyscie bohaterki:evil_lol: -
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alfa i Zuzia']tak sie zastanawiam czy to jest wątek kota szukającego domu czy wyzłośliwiania się. Brawo. Jest tez PW.[/quote] przynajmniej watek na gorze:grins:...lepsze to niz ''hop'' -
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Dobra .....teraz BĘDĘ poważna bo podobno się ośmieszam :grins:....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]pisze ....................chociaż miałam tego narazie nie pisac .............. żeby była jasność sytuacji bo i tak wszyscy nas mają za stado oszołomów i 1 histeryczkę .....................[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]rozmawiałam dziś z Wandul 66 jeśli nic nie znajdziemy to Milka jedzie do niej ...ale NADAL SZUKAMY DOMKU STAŁEGO .... bo inaczej nie wiem ....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]to do informacji TYCH którzy twierdzą ze zachowujemy sie niepoważnie przed kompem :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]miałam nie pisac ...ale i tak zero zainteresowania kicią ...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]powielimy ogłoszenia na dziesiątkach portali ogłoszeniowych wykonamy znów z kilkadziesiąt telefonów ....aby usłyszeć że nic nie robimy ....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]to jest ostatni kot do którego przyłożyłam ręce gdzieś na FO :cool1:te ktore ma mój TZ pod opieka bedziemy tylko dokarmiac a natura niech zdecyduje jak potoczy się ich życie ...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Alfa i Zuzia ...nie tylko ty masz kotki na działce :p...koty mojego TZta nie mają wątku na dogo więc nie bedziesz musiala hopać[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Alicjo, rozumiem ze dolaczylam takze do tego grona jak to bylo :hmmmm: oszolomow? i tez sie wydurniam przed kompem? nie wiem od kogo to uslyszalas ale widze ze komus brakuje odwagi aby cos takiego napisac na forum.... mnie starcza odwagi na to aby powiedziec co mysle i nie udawac ze jestem zawsze dobra i wspaniala bo zadna ze mnie swieta,wiele rzeczy mi w zyciu nie wyszlo i nie tylko mi, wiec nie mam zamiaru rozpaczac i plakac bo kotek pojdzie do schronu-mogl tam trafic w momencie gdy Magda go znalazla ale chciala byc dobra...a nie mowilam Ci Madziu kiedys o ratowaniu zwierzat na sile??teraz niestety obroci sie to przeciwko wam....jesli Wandul wezmie na DT kotke to super ale to nie zmienia faktu ze trzeba jej szukac DS....i nie mozemy zrobic nic wiecej poza tym co zostalo juz zrobione.....wiec moze zamiast swiatlych rad jak pogodzic kota i psa i dyskusji o hopaniu , pomozecie szukac domu??????? -
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='shanti'][SIZE=3][B]Wiecie jaką dostałam propozycję?:evil_lol:[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]Oddać psa na tymczas.:razz:[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]Może ktoś chce chiłkę adoptować?:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/SIZE] [SIZE=3][B]Ostrzegam, droga w utrzymaniu, alergik, wymaga specjalnej karmy i obecnie zastrzyków i częstych wizyt u weta.[/B][/SIZE] [B][SIZE=3]Wtedy kot bez problemu zostaje u mnie.[/SIZE][/B][/quote] Iwonko powiedz nam prosze kto mial ten genialny pomysl?:razz:trza sie na przyszlosc wystrzegac takich osob.....:cool1: -
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]ja się też łączę wirtualnie ....wprawdzie zostałam zaproszona na walne zebranko ....ale pozostałoby mi nocowac z kotą agresorką w łazience ....shanti chciała mi podać feromony :evil_lol::evil_lol::evil_lol:....wymiekłam :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ooooo majn god..tera mnie sie przypomnialo ze nie moglabym ......bo ja duzo sikam a jak w sikalni mieszka kotek to ja bym eksplodowala ale bym nie sikla jak ona by sie na mnie patrzyla....to ja sie zaprosze jak kotek sie wyprowadzi:diabloti: -
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='shanti']Szkoda, żeś daleko![/quote] iiiiiiii bywa ze jestem blizej:diabloti:wiec nie pisz ze szkoda:razz::diabloti: -
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
aaaaa...Iwona ponoc dzis bedziesz miala goscia:razz:ja jemu temu gosciu:diabloti:napisalam ze ja z wami wirtualnie...chlup chlup:evil_lol::evil_lol:wiec czekam na gie zwarta i gotowa:diabloti: