-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
ufff....:p ciesze sie ze jest ok....:)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]już wychodzę :roll::oops::oops::oops:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] jak to ''WYCHODZE''???? ja myslala ze ty juz wrocona:cool1: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]noooo...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]yyyyy[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]za późno na dzień dobry.... wcześniej sie wstaje :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] wstalam wczesniej ...ale bylam zajeta:cool1:
-
ale sie rozmarzylam....az mi posty ROZMNOZYLY:diabloti:
-
zas dubelek
-
dubelek.....
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]mało brakowało... normalnie było aż tak, że ledwo to przeżyłam...w klacie czułam łaskotanie... wywracało mi wnętrznościami....serce waliło jak scieknięte..... aaaaaaaaahhhhhhhh......cała doba... czujesz cała doba w łóżku... któraś z kolei.. wcale nie wychodziliśmy spod kołdry... tylko ja i on :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [COLOR=paleturquoise]wirus znaczy :loveu::loveu:[/COLOR][/quote] dziwne imie:hmmmm:wirus.....:roll:ale to pikus... przy takich doznaniach to sie nawet lord von dupensztangiel:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]poznalam tego :razz::razz:...............;):loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] noooo...gdzie Wirus nie moze tam Ale poslac:evil_lol:
-
dzien dobry panciu najmadrzejszego rudego na swiecie....co tylko potwierdza ze przyslowia nie zawsze sa madre...bo jak tu powiedziec ''jaka pani taki pies''....co innego JA!:B-fly::B-fly::B-fly:JA jestem madra i piekna i dlatego MOJ pies tez jest madry i piekny:B-fly::B-fly::B-fly:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]za późno :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] ale dzień dobry odpowiem :loveu:[/quote] ze co za pozno??? czy ty mnie cos insynuujesz:razz:...jeno co?:hmmmm:
-
masz racje....depresja przed zblizajaca sie wieosna..potem bedzie tylko gorzej:diabloti:zmeczenie wiosenne, wypadanie wlosow, slabe paznokcie,niedosypianie i takie tam duperelki:diabloti: cmokam cie w ucho na sucho i ide dalej:loveu:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]wpadnięta :razz::razz:[IMG]http://emoty.blox.pl/resource/th_escapejar2.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] i zaprawiona:diabloti:
-
[quote name='clockwork'] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]noc jak noc.... pot sie ze mnie lał... i ledwo łapałam oddech...myślałam że odlece....:roll::roll:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] o ja cieeeeeeeeee:loveu:ale sie dzialooooooooo:diabloti:i nie odlecialas??? to sie ciiiinko staralas:diabloti:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
agbar replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Zonkilkowa....dalej symulujesz??? wez juz przestan...to juz nudne:cool1: Zdrowka ci zycze kffiatku:loveu: -
o cokolwiek tu kaman nie mieszajcie mnie do tego...mowie dzien dobry i wypindalam bo tu Dzapkowa i Alowa gupieja:diabloti: jeszcze sie zaraze:cool1:
-
[quote name='apple'] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Cześć Agnieszko, pokazałam wczoraj mojemu jaki prezent dostałaś od Bartka.....ty wiesz co on mi powiedział:mad: Że kfiatki mi dawał przed ślubem a teraz to on powinien dostawać je ode mnie z podziękowaniem że jeszcze ze mną wytrzymuje.......czujesz [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/tancz.gif[/IMG] a to gadzina :angryy:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]A tak poza tym to witam cię gooorąco :loveu::loveu::loveu: bo zimno jak pierun jasny :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] niiiiiiieeeeeee no jak ON moze:mad:trzepnij go doniczka..moze sie obudzi:diabloti: i witam cie cieplo bo cieplo:evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz::razz:jak minęła nocka :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a u ciebie?:grins: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=seagreen]Oooooo ciekawska sie znalazła......:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [RIGHT][FONT=Century Gothic][SIZE=1][COLOR=palegreen]no właśnie jak tam nocka :cool3:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/RIGHT] [/quote] a u ciebie?:grins:
-
[quote name='apple'] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]No to faktycznie ci odbiło Ago- masz osobistego męża? :crazyeye:. Toż to taka monogamia nie w modzie :diabloti::evil_lol::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] a bo ja zawsze jakos takos nie modna bylam:razz: [quote name='Medorowa']Ach jaka jestem zajebiście zajebista:B-fly::B-fly: Przesyłając gratulacje! z okazji jakże pięknej czwartej Rocznicy Ślubu życzymy Wam abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć tego Wam życze z całego serducha JA:B-fly::Rose::Rose:[/quote] dziekujemy CI MY:loveu: [quote name='evaxon']:stupid::stupid::stupid::stupid::evil_lol:[/quote] dokladnie tak:cool1: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Prawda :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] powiedziala ta samotna bezdzietna kobieta:diabloti: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ale że co "tak" :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]cze moja Ty ....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]gratulki z okazji czwartego tak :loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] dziekujemy ci blue ruro:diabloti: [quote name='BeaC'][IMG]http://yelims3.free.fr/Hein/Hein62.gif[/IMG][IMG]http://yelims3.free.fr/Hein/Hein62.gif[/IMG][IMG]http://yelims3.free.fr/Hein/Hein62.gif[/IMG][IMG]http://yelims3.free.fr/Hein/Hein62.gif[/IMG] [COLOR=darkred][B]cze dilerówna w barze..............mimo wszystko moje gratulacje...............[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]a może.......raczej ......................kondolencje????[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]:diabloti::diabloti::diabloti:[/COLOR][/B][/quote] yyyyyy.....musze to przemyslec:evil_lol:
-
czesc spadnieta:diabloti:
-
czesc Alu...nadrabiam dzis dogo..i tak sie akurat nad jednym watkiem zatrzymalam....i zaczynam sie zastanawiac czy ktos tu co niektorych zmusza do pomocy zwierzetom????:diabloti:a potem placz i uzalanie sie nad soba...no porazka i zenada:shake:
- 78403 replies
-
Medorowa wygrala uscisk lapy Dilera:loveu::multi: tak moje kochane ...4 lata temu mi odbilo i powiedzialam ''TAK'' :diabloti:temu jedynemu, teraz juz osobistemu malzowi:loveu::loveu::loveu:
-
nic nie napisze ...bo dogo mnie dzis nie lubi i mi posty rozmnaza:angryy::diabloti: mialas przyjsc...kawa ci wystygla:evil_lol:
-
ciesze sie ze w ogole nie jestescie ciekawskie:diabloti:bo gdybyscie byly to byscie mnie meczyly i musialabym wam powiedziec:diabloti:
-
Alunia...kto Was chcial zabic????? jakis niedouczony kierowca???gadaj mnie tu zara bo mna zatrzeslo
- 78403 replies
-
[quote name='agnes1']Aguuuuś:cool3::cool3: Z jakiej to okazji mam Ci życzonka złożyć bom nie wtajemniczona :shake: Mam przeczucie ale nie chcę kłakać:diabloti: Ale przy okazji cieplutko Cie przywitam i poślę :kiss_2::Rose:[/quote] Agunia:crazyeye:boshhhhh...a ja myslala ze ty juz o mnie zapomla na smierc:diabloti: ja ciebie tez gorrrrraco witam, cmokam sciskam i co ino:loveu: nie wiem jakie masz przeczucie ale nie jestem w ciazy:eviltong:
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
agbar replied to basia2202's topic in Foto Blogi
dzien dobry:hand: -
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]hahahahahaha ale czemu kiedyś go jakiś zaatakował czy co?:razz::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]P.S. To co wy tam macie za kosze :razz:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] a bo ja wiem dlaczego:niewiem:....on ma rozne schizy:roll: a kosze mamy takie metalowe na stojaczkach i jak wieje to one czasem tak dzwonia o ten stojaczek ...wtedy to dopiero jest jazda...najpierw sie rzuca a potem prawie pelznie byle wrog go nie zaczepil:diabloti: [quote name='Medorowa'] Doberek w ten znowu wiosenny dzionek:multi::multi::multi: A ja nie mam mleka i nie mam jak kawy wypić:roll:[/quote] choooo dooo mnieeeee....mam mlek i kaw tez mam:loveu:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]hahahahahaha ale czemu kiedyś go jakiś zaatakował czy co?:razz::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]P.S. To co wy tam macie za kosze :razz:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] a bo ja wiem dlaczego:niewiem:....on ma rozne schizy:roll: a kosze mamy takie metalowe na stojaczkach i jak wieje to one czasem tak dzwonia o ten stojaczek ...wtedy to dopiero jest jazda...najpierw sie rzuca a potem prawie pelznie byle wrog go nie zaczepil:diabloti: [quote name='Medorowa'] Doberek w ten znowu wiosenny dzionek:multi::multi::multi: A ja nie mam mleka i nie mam jak kawy wypić:roll:[/quote] choooo dooo mnieeeee....mam mlek i kaw tez mam:loveu: