-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
:loveu:Witam cie moja droga Japkowa:loveu:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nie to fcale nie opieszałość tak ci zeszło........... zanim złapałaś tego kangura:diabloti::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] zlapac nie bylo tak trudno...tylko kurde pranie do torby sie nie miescilo:roll:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Buhahahahahaha......................aga dostała żółfia :evil_lol: ciekawe czemu:razz::diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] na pewno sobie myslisz ze z racji mej opieszalosci dzisiejszej:razz:...wydaje ci sie...wcale nie szlam wieszac prania od 4 godzin....wcale a wcale...:diabloti:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol:...kieszonka Ci się otwiera i klamerczki wypadną :razz::razz:...uważaj jak się bedziesz wieszać...nie za uszko :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] juzem powrocona:cool1:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]przyszłam ze zwierzątkiem :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER][IMG]http://www.amazing-animations.com/animations/turtle4.gif[/IMG][/CENTER] [/quote] jaki cliczny rzuf:loveu::loveu:
-
wskoczylam na paczusia[IMG]http://www.amazing-animations.com/animations/kangaroo2.gif[/IMG]a tera zabieram pranie do torby i ide razem z nim sie powiesci:diabloti:
- 78403 replies
-
czeeeeeesc Alunia dzwoniunia:loveu::diabloti:kupilas juz te panele?? pokaaaaa:razz:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]NIE :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][B]zostawiłam tego facha dla Ciebie jak Ci się dilować znudzi :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] jupiiiiiiiii:multi:bedem dzwonkac na dzwonie:diabloti:
-
Dzien dobry rurenko z kremikiem moja najulubiensza:loveu: Ala!!! czy ty w tym przedszkolu to za wozna czasem nie robilas:razz::razz::diabloti:
-
Witam was moje kochane i najdrozsze i najcudowniejsze:loveu:dilujace i spozywajace:loveu:roznoszace i pozerajace:loveu: chcialam zrobic paczuchi sama...ale poszlam na latwizne i cichaczem rankiem bladym switem pobieglam do piekarni:evil_lol:i mam...pachnaaaaa oszalamiajaco a smakuja mmmmmm rewelacyjnie....kij w oko kaloriom:mad: dzis dzien obzarstwa bezstresowego:loveu:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ja też ugryzłach... zatkło mnie ... poprosze ferbatu :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a co to za zachcianki:roll: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]och koffana:loveu: ...bo już dostawałam wysypki z histerii :diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] idz precz zarazo:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol: bo ja cały dżem wyssałam bo w dżemie drzemie wilk:grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] z toba jest gorzej niz myslalam:evil_lol: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]Cześć[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]widzialam Dilera:diabloti::razz:[/COLOR][/B] [/quote] chwalisz sie czy zalisz:razz: [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]było dzwonić 997 albo 112 :razz::razz: niech już nie diluje :cool1:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ta wysypka ci musk uszkodzila...:evil_lol:z czego my bedziemy zyc:razz:bedziesz musiala nas przygarnac na DT...tylko umowy nie zapomnij podpisac z AFN:diabloti:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]ugryzłam se :grins: .....a masz kawe do pączusia :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] nie histeryzuj Alicjo...oczywiscie ze mam:grins:
-
a tu macie ode mnie.....na zdrowie:loveu: [URL]http://chaodiv.ddl2.pl/pk/?id=48667[/URL]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Hejka :multi::multi::multi:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images33.fotosik.pl/124/eed8545b6895755b.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu: ah te jego piwne oczka :)[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] tylko sie nie zapatrz:diabloti: witaj zonkilku:multi:
-
noooo....:loveu:szafki cudne....spanko tyz:loveu:kto juz je probowal?:razz::diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:......ooo......foty widziałam ......:multi::multi::multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nooo i cooo:niewiem:..takie to dziwne...:hmmmm: :diabloti: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Taaaka z ciebie pańcia:mad:... trutu tu tu... tu mój niby kochany Diluś...sfoce go..... a potem........ do roboty...... widziałam ta szufelke co tam na niego czekała :mad::diabloti::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://images32.fotosik.pl/124/3b84c15063df6866.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] se nasra to se musi szufelka pozbierac:roll::evil_lol: [quote name='malawaszka']nie móe ze masz dzisiaj takie słonce :crazyeye: u mnie mgła jak diobli :placz::shake:[/quote] mowie ze mam choc mam nie mowic ze mam ale co poradze ze mam :roll:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
oooooooo..TO mnie sie podobie:p [URL]http://img166.imageshack.us/img166/3674/dsc0090yw5.jpg[/URL]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
UWAGA...FOTKI:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/124/3b84c15063df6866.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/124/eed8545b6895755b.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='malawaszka']o rany a te dalej hopają :evil_lol: dałabyś Dilerowa jakieś fotki :razz:[/quote] ales wymyslila......:roll:kto ma jakie fotki????? niech no tu co podrzuci..bo jo ni mom:niewiem::diabloti:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]hop hop dilerowa !!! gdzie jesteś....[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-417.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] hop!! hop!!! tu jestem!!:razz:osleplas pewnie od tego czerwonego histerycznego kolora:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:mad::mad::mad:miałaś nie HOPać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] HOP! :eviltong::eviltong:
-
a ja sie zastanawialam dlaczemu mi nasionek brakuje:diabloti: a tak w ogole i w szczegole to zajebiscie ci ta fota wyszla:grins: [URL]http://images28.fotosik.pl/149/b694c4c78b5867ee.jpg[/URL]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
matka..dawa tu fote drzwi twych nowych:diabloti: -
[quote name='Alicja']:placz:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:placz::placz:Madzia mi nie pozwoliła hopać :oops::roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a ty sie tak sluchasz tego oszoloma....phiiiii:diabloti: hop hop tralalallala hop hop:eviltong:
-
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:mad::mad::mad:IWONKA :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Alicjo....nie histeryzuj.... ja mam na imie Agnieszka:diabloti: [quote name='shanti'][B]Nabijajcie se posty kosztem starej, tfu, doświadczonej kobiety maupy jedne:angryy::mad:[/B] [B]Ale i tak Was kocham:loveu::loveu::loveu:[/B][/quote] masz racje....jestesmy wstretne i podle i wykorzystujemy stara babe tfuuuu kobiete doswiadczona...idem siem spalic na stosie:cool1: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]osz kurde.....weźmij mnie na jaką terapie najlepiej śmiechem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:bo widać barwą nie pomogła :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] na terapie hopaniem cie moge zabrac:diabloti: