Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:hmmmm: a kiere łby ....czyli to 2 psy :diabloti:....a jak pies i suka :hmmmm: :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] aaaa jak pies i suka to :niewiem::diabloti:
  2. jak sie psy z-czepia assami to trza za lby ciagnac:diabloti:
  3. [quote name='asher']Nóżki oberżnąć :diabloti: Albo w wersji light - związać. Ale wersje light są do kitu :shake: Ja wam to mówię, asher na diecie. Wiecznej. I bezskutecznej :evil_lol:[/quote] ja mam dobra diete...diete cud:diabloti:jesz co chcesz i ile chcesz pijesz co chcesz i ile chcesz-to bedzie CUD jak schudniesz:evil_lol:
  4. [quote name='BeaC'] :diabloti::diabloti::diabloti: [B][COLOR=darkred]hej Aga...........jestem............. [/COLOR][/B][/quote] hej Bea...ja tez jestem.....:cool1:
  5. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]aaAAA !!! wydało się :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://www.freemyspacegraphics.com/Graphics/Funny_Animations/images/42.gif[/IMG][/quote] yyyy..zapackalas se sciane:grins:
  6. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]nie błyszczał bo maść była w łazience :grins: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] no go trza wypolerowac:razz:
  7. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]......................[IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/cheeky/img/010.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=red][B]......................[IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/cheeky/img/010.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] co ty sie tak marszczysz:diabloti:
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: .... hrmmmmm uch uch uch ....grrr hrrr ekh ekh ekh .....nie no tego się nie da ......brzmi mnie to w uchach :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :hmmmm: ale elokwencja to on nie blyszczy :razz:
  9. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nie ja to Ala a to w końcu jej blogas :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :hmmmm: a moze nie zauwazy:diabloti:
  10. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ja jeszcze tylko dodam że jeśli się ktoś na coś decyduje a jest dorosły to powinien ponosić tego wszelkie konsekwencjie- ament[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Zgadzam się - zamykamy temata:evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] jeszcze bym se podyskutowala ale zamklas temata to ja tez sie zamkne:evil_lol:
  11. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:roll:..no jakoś tak byłam zauroczona tym odgłosem :loveu::loveu:...że teraz zlazłam na ziemię :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] opisz mi tego...hmmm.odglosa:diabloti: [quote name='Medorowa']Nie nadrabiam, ale jestem tii tii kizi mizi moje:grins::grins:[/quote] leniwczyku ty moj tiii:loveu:
  12. [quote name='apple'][CENTER][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Sama tego kciałaś - TADAM:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER] [CENTER][IMG]http://anna.katowice.w.interia.pl/gg/dupa_.gif[/IMG][/CENTER] [/quote] oooo jablko od doopy strony:grins:
  13. [quote name='apple'][COLOR=green][B][FONT=Century Gothic]no ba! zasłuzyła menda jedna:cool1::diabloti:[/FONT][/B][/COLOR][/quote] oby mu sie poprawilo:diabloti:bo nie wiem czy ci krzeselek starczy:evil_lol:
  14. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Wiesz pomijając już fakt że emi jest chora i jako nieletnia podpisała umowe to jednak nie wsio jest ok. Bo gdyby była dorosła to ta babka od Nestora też inaczej by z nią teraz gadała. To też jest podłość. Kiedy bierze psa to cacy ale jak już idzie coś nie tak to wykorzystuje to ze dziewczyna jest młoda. Tak też nie powinno być :shake:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] owszem zgadzam sie -nie powinno tak byc. Ale jeszcze pozwole sobie zauwazyc jedno.Tak naprawde to o tym akurat psie niewiele wiadomo....Nie wiemy dlaczego wyladowal na ulicy,jak sie zachowuje w domu.Emi napisala ze Nestor kocha kotki i w ogole jaki to fajny piesek....ale tak naprawde nie wiemy o tym psie nic.Moze wlasnie dlatego ze demolowal chalupe ktos sie go pozbyl?Ja adoptujac psa chcialabym wiedziec o nim jak najwiecej, miedzy innymi to jak sie zachowuje w domu? Jaki ma stosunek do obcych ludzi itd itp.I tu choc z bolem musze sie zgodzic ze slynna pania XXXX52...ktora glosi wszem i wobec , ze w miare mozliwosci kazdy pies zanim trafi do DS powinien pobyc u kogos kto go poobserwuje, w miare mozliwosci nieco ssocjalizuje-ja wiem ze trudno o DT dlatego pisze '' w miare mozliwosci''.Tez co innego jesli ktos przygarnia psa ktory ma np.3 miesiace...logiczne ze wtedy musi sie liczyc z wieloma stratami ale tez pies jest ze tak brzydko powiem''nieobciazony'' wiec nie trzeba go ''prostowac''.Biorac doroslego psa chcemy wiedziec o nim jak najwiecej-jesli mnie by ktos powiedzial ze dany pies kocha kotki,ptaszki,rybki i chomiki, potrafi zostawac w domu sam i kocha wszystkich ludzi a w praktyce okazaloby sie inaczej-to znajac mnie wyszlabym z siebie i uznalabym ze zostalam oszukana a pies zostal mi ''wcisniety''zeby sie go pozbyc..... a jesli stac by mnie bylo na -w sensie nie tylko finansowym - wziecie psa z problemami to szukalabym takiej biedy i wtedy nie smialabym wnosic jakichkolwiek pretensji.... i na tym chcialabym zakonczyc bo to nie miejsce na takie dyskusje chyba:cool1:
  15. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]no widzisz ....mogłam nagrać :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] to teraz dopiero na to wpadlas:razz::diabloti:
  16. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]może tak ...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]tak jak rozmawiałam kiedyś z Madzią ...aby działać trzeba mieć niestety zaplecze jak nie finansowe to socjalne ...bo liczyć na pomoc tyllko z zewnątrz ...nie ma szans ...wiadomo w koopie siła i sobie pomagamy ale nasze kieszenie też maja ograniczoną pojemność , nasze mieszkania metraż...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]w tym wypadku dochodzi sprawa nieletności Emi ...to nie ten wiek kiedy można podpisywać jakiekolwiek dokumenty...osoba niepełnoletnia ....czyż umowa adopcyjna nie jest swoistą umową cywilną ...:razz:...więc za poczynania dziecka w jakimś stopniu chyba odpowiadają rodzice ...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]kolejno jeśli ze zdrowiem Emi jest tak źle to chyba najpierw szpital a potem psy ...i tu jako matka niestety wkroczyłabym do akcji ....wybaczcie ...nie będę się pieścic ... i mówic jak bardzo mi żal ...skoro ma się leczyć to jest to sprawa priorytetowa ...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]czyli co teraz Madzia , Waszka , ja ...mamy wsiąść i jechać do Suwałk po Nestora :cool1:...albo słać kase na hotel ...no wybaczcie ....wiem naraziłam się wielu osobom ale trudno ja ZAWSZE mówie PRAWDE :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Alu...zaprawde powiadam ci...slowa twe porazaja w swej prawdziwosci:diabloti: Juz kiedys gdzies na dogo toczyla sie dyskusja na temat umow adopcyjnych podpisywanych przez nieletnich.Sa wielkie pretensje jesli osoba niepelnoletnia chce przygarnac psa a jesli taka osoba chce wydac psa to jest pieknie, ladnie i w ogole cacy:loveu:byle piesek do domu poszedl....
  17. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]bo życie jest piękne :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] odstaw te lekarstwa:diabloti: czesc Bea z Luska:multi:
  18. chyba ze polowaly na jeza:diabloti: czesc Pysnieta:multi:
  19. [quote name='apple'] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]W bojach chyba :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] nooo....boje przy pomocy krzeselka:evil_lol:
  20. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Doniczki oszczędziłam ale krzesełko.............oooooooooooooooooooooooohhhhhhhhhhhhhoooooooooooooooo :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ohooooohooooooooooo......chyba mi go jest zal...krzeselka znaczy:diabloti: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]troszkę jestem spóźniona ale co tam :)[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :multi::multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]śliczne kwiatki i prezencik :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images33.fotosik.pl/135/17e1c4fd7780113e.jpg[/URL] :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] no lepiej pozno niz wcale:evil_lol: dziekujemy:loveu:
  21. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]a po co tyle razy pisałaś :razz::razz::razz:przeca ja tylko raz byłam posłuchać Wiruska :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] bom sie rozmarzyla.....:diabloti:
  22. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a zaśmiecaj ...przeca wiesz kto zaczął :razz::razz:...bo to ja jestem tam ta najgorsza co się pierwsza uczepiła poszkodowanej i dawała jakieś rady ....:diabloti::diabloti::diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] szkoda ze Twoj post jakos tak bez echa przeszedl... Jablkowa ja tez podziwiam takie osoby,ktore czesto cale zycie poswiecaja zeby pomagac innym-nie mysle tylko o zwierzetach -ale tak jak napisalas nic na sile,wszystko na miare swoich mozliwosci bo czasem mozna sobie przy tym zaszkodzic....
  23. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Jak zawsze :evil_lol: ma ci jej słowo siłę rażenia :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] taaaa w ogole to ja jakas porazajaca jestem:loveu:
  24. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Wiem o czym mówisz i jeszcze pretensje że się ją pociesza :roll: haaaale widziałam jak się tam rozwinęłaś:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:evil_lol::evil_lol: dilerowa wpadła do akcji- krótko na temat.... :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] wiecie co...ale tak szczerze...nie mam racji??? Ja nie moge wziac do domu drugiego psa wiec gdybym takowego spotkala na swej drodze wymagajacego pomocy to niestety wyslalabym go do schroniska....a nie zyla nadzieja ze kochani dogomaniacy sypna kasa i zasponsoruja mu hotel, zarcie i leczenie..no sory ..ale troche odpowiedzialnosci..i po drugie: jesli ktos jest tak ciezko chory i nie potrafi zadbac o siebie to jak moze dbac o innych???to chyba podobnie jak z szacunkiem-nie szanijac siebie -ciezko jest szanowac innych.... Pomijam fakt ze 15 latka miga sie od szpitala przy podejrzeniu bialaczki i jej mama na to pozwala.....zenada:shake: Przepraszam Alu ze ci zasmiecam ale mna teleplo:diabloti:
  25. Jabkowa i jak metoda?? zadzialalo??? czy po prostu masz jedna doniczke mniej?:diabloti:
×
×
  • Create New...