Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]A więc za prawde powiadam ci że to tylko prawda i cała prawda :razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] sciemniasz moja mila:cool1:
  2. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]nie phihaj mi tu na moim blogasie :diabloti:. Prawda to ci najprawdziwsza :loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] zaprawde powiadam ci ,zapamietaj me slowa bo raz ino rzekne:diabloti:Prawda dzieli sie tylko na trzy rodzaje: prawda,tylko prawda i gowno prawda:diabloti:
  3. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:cool1:...zbyt cenny towar :grins: odbiór wyłącznie osobisty :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Alicjo:cool1:skad te mniemanie o sobie:cool1::diabloti:
  4. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Buhahahahahaha.......wróciła kąsliwa Aga :loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] phiiii.........:diabloti:
  5. [quote name='monia770']Muszę powiedzieć że tak łatw nie było bo Figa nie miała zamiaru wracać przypięta do smyczy:evil_lol: ale miałyśmy z ciocią Karoliną ciasteczka na przekupstwo udało się ją złapać przy trzecim łakociu:loveu: a tak to tylko zabierała ciasteczka i uciekała nawet się do niej podejść nie dało[/quote] i pieknie.....ja tam zadnym specjalista nie jestem ode psuff:diabloti:ale moge powiedziec jak z moim demonem robilam.Wolalam go, kusilam a to smakolykiem a to zabawka przybiegal,chwalilam jak wsciekla , zapinalam...odpinalam i tak pare razy podczas spaceru-zeby nie kojarzylo mu sie wolanie = smycz i idziemy do domu...Zajelo mi to doslownie dwa czy trzy dni. Do dzis nie mam problemow,oprocz jak na razie dwoch okresow glupawki i wtornej gluchoty czyli tak mniej wiecej jak mial ok.10 -11 miesiecy i wlasnie teraz czyli jak zblizaja sie 3 urodziny:p zycze ci cierpliwosci i sukcesow:loveu:
  6. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu::loveu::loveu:polecam się na przyszłość :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a polecasz sie zwyklym czy priorytetem:razz::diabloti:
  7. [quote name='basia2202'][B][COLOR=purple]niedzielny?? a ja myślałam, że właśnie, że dzielny!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]na tej fotce to normalnie powaga majestatu :p[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]buziole dilerko!!:loveu:[/COLOR][/B] [/quote] buhahahhaha ON dzielny:crazyeye:tos mnie rozbawila:diabloti: [quote name='Medorowa']Wejszłom z obawom, co by mi znowu dogo nie siadło, ale ma mać miłosć do cia jest silniejsza:loveu:[/quote] a ja juz chcialam powiedziec zebys tu nie wlazila bo spsujesz dogo:diabloti:ale twe wyznanie ,tak szczere powalilo mnie i nie pozostaje mi nic innego jak powiedziec ci: Robaczyco ty moja KCM:loveu::loveu::loveu:
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]poczeka włącze przeciwgielne :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nooooooo od razu lepiej....:diabloti:
  9. [quote name='apple']:siara::siara::siara:[/quote] nie gwizdze bo deszcz sprowadzi:cool1: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Cze Dilerowa Agbarowa :pw zamglonym kraju :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] taka mgla cie ze kuna Alicjo nie widzem:cool1:
  10. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi:aż 2 fotasy :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]i widać że niedzielny ....taki aligancki :razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] noooo aligancki...wyprasowalam go przed wyjsciem:diabloti: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]Jak Diler ma ładnie umięśnione udka :)[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]no sam sex ;) :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Zonkil:crazyeye:tys nie jest zonkil tys zoofil:diabloti: [quote name='malawaszka']też zauwazyłam te mięśnie :loveu: apsikk :evil_lol: ale Ci zazdraszczam tego że umiesz wstać wcześnie :placz:[/quote] na zdrowie:diabloti:a ja sobie nie zazdraszczam.....laze potem jak snieta ryba:cool1: [quote name='lolka75']przytelepalam sie i do Cia.... dlugo to trwalo bom nie mogla zakumac o co z tymi krakersami chodzi:roll:...dalej w sumie nie wiem ale sie dowiem.........moze:evil_lol:. A tak ogolnie to dzien dobry:loveu:..... a panu Psu czochraki:loveu: [SIZE=1]co do nadrabiania tych milionow stron to wezme sie za to jak mi wena przjdzie .... ale sie wezme na bank:loveu:[/SIZE][/quote] ja ciem kapciem:mdleje: Lolka mnie nawiedzila:multi: nie nadrabiaj...dobrze ci radze:cool1:tu przychodza takie ONE i bredza od rzeczy:roll: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Cześć Posmutana Agnieszko - wpadam ci powiedzieć dzień dobry:loveu: i przesłac troche pozytywnych wibracji [/COLOR][/FONT][/B] [CENTER][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_16.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/B][/CENTER] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nie smutaj się tylko wracaj do nas brakuje tu twoich kąśliwych uwag :evil_lol::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]P.S. Dealer BOSKI :loveu: MODEL[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://images23.fotosik.pl/156/5a39b2ee70c1e15f.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Jam nie posmutana ino niewyspana:cool1: i ze jakie kasliwie uwagi ja sie grzecznie zapytowuje:mad: ale jestescie rozemocjowane....musialam powybijac emoty....
  11. [quote name='apple'] [FONT=Century Gothic][B][COLOR=green]Cześć Agnieszko! :loveu:Alez nie smutaj się :glaszcze:. Fcale nie jesteś gruba i brzydka....to tylko twoje subiektywne odczucie :lol: a co do bladości to się nie wypowiadam ....bom cie dzisiaj nie widziała ;):lol: Pamiętaj że dla nas jesteś NAj[/COLOR][SIZE=1][COLOR=green]piękniejsza:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT][/quote] jush mi jakos lepiej......:cool1:
  12. a u nas to jest na odwrot:cool1:szczegolnie jak wyciagam pana Psa na spacer bladym switem.....wtedy to ja ciagne jego,on staje i czeka az mi przejdzie:evil_lol:..
  13. Monika nooo napisz nam o lapance:razz:bylo ciezko czy fffcale nie??:razz:
  14. [URL]http://img219.imageshack.us/img219/2727/dsc0210md2.jpg[/URL] achhh achhhh achhhh:mdleje:......nie bede tu przychodzic bo popadam w kompleksy wieksze, duze,ogromne......:diabloti:
  15. agbar

    Anioły i Demony

    a ja cie przyszlam pozdrowic z zamglonych Niemiec:hand:
  16. czesc Dzapkowa:loveu:potem moze mnie natchnie bo jakos weny nie mam:cool1:spac nie moglam pol nocy i czuje sie blada,brzydka ,gruba i niewyspana:cool1:
  17. Zaprawde powiadam ci: dzien dobry...noooo moze troche sklamalam ale ogolnie dzien dobry:cool1:Jak sie czujesz ty i twoja orkiestra wydeta?:razz:
  18. piekne ptasie foty........ zagleb sie czasem w opisy.....jak ci smutno i nudno bedzie:diabloti:
  19. i jeszcze jeden :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/157/ad231e12a0c83801.jpg[/IMG][/URL]
  20. niedzielny pan Pies:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/156/5a39b2ee70c1e15f.jpg[/IMG][/URL]
  21. :mdleje: [URL]http://img261.imageshack.us/img261/7728/dsc0028yc4.jpg[/URL] cudne:loveu:
  22. [quote name='malawaszka']hahaha a z czym miałabym się tam udzielać???? :evil_lol: ofkors że tylko podziwiam i rwię włosy z głowy :lol:[/quote] uwilelbiam panujaca tam atmosfere:diabloti:
  23. [quote name='jonQuilla'] :evil_lol: [COLOR=olive][FONT=Georgia][B]cześć niesmarkata Ago ;) :multi:[/B][/FONT][/COLOR] [B][COLOR=olive][/COLOR][/B] [/quote] oj wlasnie ze smarkata i pociagajaca:evil_lol: zarazilas mnie wirtualnie:diabloti:
×
×
  • Create New...