-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
ooooo Effcia:multi:ooooo i dala foty:multi::multi:
-
[quote name='Medorowa']:B-fly::B-fly:;) DaWaj jakie mosz, to nie konkurs talentów;) A Pana psa bym se pooglądała:roll::roll:[/quote] wsrod tylu zalet twych jest pewnie i cierpliwosc...to czekaj spokojnie gdyz zrzucam te jedyne 286 fot i jeszcze musze je obejrzec i zmniejszyc....idz se zrob kawke:loveu:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Mamcia znikła kajś :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] cheba se pojszla.....ale zeby tak bez uprzedzenia:shake:
- 78403 replies
-
[quote name='Medorowa']Cze ... To by było na tyle:grins::grins:[/quote] nooo tos zaszalala:loveu: a my poszlismy sobie na spacerek,szlismy dlugo bo zbladzilam :razz:ale sie odnalazlam:multi:,szlismy lasem,polem i laka...mam nawet foty :cool1:..to znaczy robilam ale czy one sie nadawac beda do pokazania to sie okaze.:evil_lol:...a po za tym to one nudne sa:shake:...na kazdej albo pies albo przyroda..i ta przyroda nic nie robi tylko jest a ten pies to siedzi,lezy,idzie,biegnie i tak w kolko:roll:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Coooo?[/COLOR]:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/FONT][/B] [/quote] ptaszka co piska:cool1:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green] ja tylko taka odmiana jestem - wiecznie zielona :grins:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] zieloonoooooo miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii lalallalalalaaa:loveu:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Patrzaj :ekmm:! Jak tu mówić normalnie jak ma sie iksa na ustach...he?[/COLOR][/FONT][/B]:cool3:[/quote] patrzam....i z niedowierzaniem stwierdzam ze tys Dzapko niedojrzale:crazyeye:zielone:crazyeye::diabloti:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]:splat:no masz...... nie widzisz że mi usta zakneblowali :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] nie widze.....:diabloti:blada doopa Wasi mnie oslepila:diabloti:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]:ekmm: uu uuu [/COLOR][/FONT][/B][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]uuu[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :niewiem:...czy ty mnie straszysz czy ci glos uwiazl w gardle:diabloti:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]was na chwile zostawić to peplają jak stare przekupy i jeszcze jakieś gołe doopy i jaja sie tu panoszą- o matko :splat:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] o patrzcie ja..przyszla niemowa:diabloti:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]no taaaaa mogłam się domyśleć ....bo póki Waszki tu nie widziałam to i boćka nie było :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] normlanie gdzie Wasia tam bocki:diabloti: [quote name='malawaszka'][URL]http://images28.fotosik.pl/158/98f3a571578831ea.jpg[/URL] boszzz takie maleńkie łóżeczko dla takiego dużego psa :shake: WSTYD!!!! i GAŃBA!!!! a bociana mnie nie wmawiać :mad: mnie tam nie ma u Dilerostwa :eviltong:[/quote] masz racje....jestem niedobra,niegodna posiadania psa...zadzwonie do B. ze natychmiast ma mnie tu dostarczyc nowe wieksze lozko:cool1: a bociana nie wmawiamy...skad tam:cool1:po co te nerwy zaraz o jejciu:diabloti:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]siem nie chwalem ino informujem :p[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images23.fotosik.pl/157/11c77262b5d73678.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]psa widziałam .....ale :crazyeye::crazyeye::crazyeye:bocianowe nogi tysz ....za Waszką przyleciał :hmmmm:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] do mnie na pewno nie..wiec musi bedzie ze do Waszki:diabloti:
-
[quote name='malawaszka']opalona doopa już tak nie błyszczy :diabloti:[/quote] ale dla oka milszy widok:diabloti:
-
o tak se spi:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/157/11c77262b5d73678.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/158/98f3a571578831ea.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/158/f3a27a0f9402ea5f.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='basia2202'][B][COLOR=purple]acha.. no czyli, że jednak niedzielny :evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]znaczy się.. strachajło :cool3: ;)[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]a czy pieso od cioteczki Zuzkowej wymiziany? :cool3: :razz:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]bo jak nie jeszcze.. to wymiziać podwójnie :loveu:[/COLOR][/B] [/quote] mizniety....tera se spi:loveu::loveu:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:....pokój ma nowszy wystrój ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie chwal siem:eviltong: [quote name='malawaszka'][IMG]http://www.ggtola.republika.pl/img6/simpson.gif[/IMG] może jak zaświecę jaśniej to ktoś mnie tu zauważy w koncu[/quote] och..czym zem zawinila ja nieboga...czyzbym cie nie zauwazyla gdys wczesniej byla z wizyta w mych jakze skromnych progach o pani:crazyeye::diabloti: doopalona se opal bo bialosc nad bialosciami wszystko bialosc:diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz:to MY Cię tu nadal motywujemy :loveu::loveu:;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ja NIE:diabloti:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-622.gif[/IMG]niosę pokój :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] na plecach:crazyeye::crazyeye:...przynies lepiej kuchnie:cool1::diabloti:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hmmmm: .... że niby CO [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-464.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] ze niby PSTRO:diabloti:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
zazdrosc to niedobre uczucie...zazdrosc to bardzo niedobre uczucie:wallbash:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:obrazic: ...... wyłącz te halogeny :diabloti:..........:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie moge:diabloti:pragne byc zauwazona:loveu:
-
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]czy widzisz ten blask bijący z oddali :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B]:loveu:[/quote] nie widze:cool1:gdyz moj blask zacmiewa wszystko wokol:loveu::diabloti:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Milczenie za prawdę złotem jest .......dlategom ja uboga jest:eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] uboga... ale chyba nie duchem?:loveu:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Toż to ja rozświetlam mroki niewiedzy twej a ty mi tu że ściemniam :mad:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] zamilcz niewiasto:diabloti:
-
[quote name='basia2202'] [B][COLOR=purple]a wcale że nie-prawda :eviltong:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]bo jest: święta prawda, tyż prawda... i dopiero gówno prawda :evil_lol:[/COLOR][/B][/quote] natchlo mnie i stwierdzam iz jest jeszcze jeden rodzaj prawdy bardzo osobliwej: STATYSTYKI:cool1: