Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/253/77aa8cb130863acb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/213/162b88961f35ff99.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/253/5f5c175917fad783.jpg[/IMG][/URL] z tablica rejestracyjna:grins: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/253/836a9f49ef1f1933.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/213/2aad11826e022b54.jpg[/IMG][/URL]
  2. dla odmiany ...kfiotek:roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/214/b5984442b2d04ef8.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/253/92b8149074776af9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/253/d6f5dd36ef37dc81.jpg[/IMG][/URL]
  4. aaaaa:mdleje: kjojiki:loveu::loveu:klapouchi w dodatku:mdleje::loveu::loveu:
  5. jakie wielgasne:crazyeye::loveu: i moj bialasek:placz::placz:o ja gupia.......:cool1:
  6. Witam popoludniowo starsza pania:multi::evil_lol:
  7. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi::multi:to ten którny się na mnie rzucił wyskakując z auta :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://images30.fotosik.pl/214/61c3b54f8672c9c5.jpg"]http://images30.fotosik.pl/214/61c3b54f8672c9c5.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] eeee ja to widzialam cos innego:razz:to TY sie rzucilas na niego:evil_lol: [quote name='lolka75']jaki pioekny mordulec:loveu: Czesc Agniesiu:loveu::multi:[/quote] ano piekny:loveu: czesc Karolcia:loveu:
  8. Bestia....:cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/214/61c3b54f8672c9c5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/213/3b0d1f2d1b140eb4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/213/db08c0bfdd9da5d2.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]ten to cie zjeść chciał tak jak stałaś na ulicy :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] jak to JA stalam na ulicy:crazyeye:a po co:hmmmm::diabloti: [quote name='Selket']CZeść :loveu: Śliczne foty, aczkolwiek żadna mi się nie otworzyła :evil_lol:[/quote] aczkolwiek bedziesz musiala wrocic ...moze sie otworza:evil_lol: a zaraz dam morderce,potwora,okrutnika przeokrutnego....:cool1:
  10. Widzialam potfora:grins: to bylam JA bizneslomen:diabloti:
  11. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]klikam ci na gie od godziny torbulcu :mad::mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ups:oops:nie wlaczylam se:grins:
  12. czytam:moja miska....patrze..szukam miski....:cool1:a widze jeno psa:roll:i dopiero mnie oswiecilo hihi:evil_lol:
  13. a oto ten,ktory nie chcial mnie zjesc jak spalam:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/252/9c3c65805e15813b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/212/405de0c25eca7ae4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/253/032f1dd7159f4f0d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/253/5dbc3f158555b1c9.jpg[/IMG][/URL]
  14. Oto ten ,ktory chcial mnie zjesc jak spalam:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/252/8c5fff9a27fd5676.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/213/9c0a13dd837a5c54.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='malawaszka']szcześciara :placz: i co? była burza? :cool3:[/quote] byla:cool1:ale co to za burza phiii..dwa grzmotki:cool1: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]dawa fotaski buzy ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie mam:roll:nie zdazylam..zanim poszlam po aparat to sie skonczyla:grins: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No i co? Ufociłaś tę burzę wreszcie:razz::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nieee:placz: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hand: cekałam i cekałam :roll:......dziś poślę fotki kapciuszków :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a na co cekalas:razz:na mnie?:loveu:wiec jestem tadam:multi: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B] a właśnie, zrobiłaś zdjęcia burzy? :)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]cześć :loveu::loveu::loveu::multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] mowie ze nie:placz: ale za to zmniejszam wlasnie foty mordulcow..w koncu:roll:
  16. [quote name='clockwork'] [FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]wysil sie :razz: i być potem na godej-godej- mam biznesa :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a ile moge zarobic na tym biznesie:razz::grins:
  17. nie bede sie wysilac:cool1:dzien i dobry:loveu:
  18. WOW..Alunia...przeczytalam o spotkaniu z emerytami:evil_lol:Ale ty masz gadane:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dzien dobry...wczoraj popadalo a dzis zas slonce w pracy:multi:
  19. witam cie moja mila:loveu:
  20. Bylam, widzialam te twoje hektary i dym tyz widzialam:grins:
  21. Witaj Kwiatku:multi:i Salso agresywna okrutnie:evil_lol:
  22. :hand::grins::diabloti::loveu::roll:
  23. Przyszlam sie podlawic:roll:i co ja widze:crazyeye:ze zapierdasilas mi foty ogniowo demonowe:evil_lol::evil_lol:swoje demony se pstrykaj:eviltong:
  24. [quote name='Medorowa'] I w ogóle chyba się zakochałam, choć obiecałam sobie po ostatnim związku, ze nigdy więcej:evil_lol::loveu: [/quote] :mdleje:......napisz nam cos o tym kogo chcesz tak skrzywdzic:diabloti:
  25. dzien dober Gonzoloty:loveu::diabloti:
×
×
  • Create New...