Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. agbar

    Anioły i Demony

    Dzien dobry:loveu:Jak sie czujesz?? U nas alergicy nieco odetchneli po wczorajszej burzy....
  2. buhahhahaha jezor psa polujacego na kawalek trawki the best:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Witaj bonitowa:multi:nie martw sie ...jeszcze pare..nascie dni i maj baj baj:p
  3. helol:hand: bylam widzialam przyjde zas:grins:
  4. Witojcie:multi: Piekne fotencje:multi:.Dobrze ze Topsik w calosci:cool1:u naszego kolegi takie spotkanie malego z duzym -normalnie najlepszych kumpli ale wlasnie cieczkowy okres-skonczylo sie uspieniem maltanczyka....
  5. wieje:multi:grzmi:multi:bedzie burza:multi:znaczy mam nadzieje ze bedzie:cool1:taka porzadna:cool1: zerwal sie wicher i ten zolty pyl jest wszedzie...mam go chyba w zebach nawet:evil_lol: oooooo pada:multi:jeszcze nie mocno ale pada :multi::multi:ale bedzie pieknie pachnialo po deszczyku:loveu:
  6. [quote name='lolka75']no tera to sie pochalila:roll:..ze ma markize:diabloti:...burzujstwo:shake:[/quote] noooooooo:grins:..elektryczna:grins:.....bogatemu nie zabronisz:diabloti:
  7. [quote name='lolka75']ale to jeszcze glebiej:shake:[/quote] :hmmmm:..mam jeszcze takie fajne dlugie patyczki na szaszlyki:grins:...:diabloti:
  8. [quote name='lolka75'][SIZE=1] Ale jak sie podrapac wewnatrz ucha:grab:...[/SIZE][/quote] wykalaczka:grins::diabloti:
  9. :pdo brazowosci to mi jeszcze daleko.Uwielbiam slonce ale co za duzo to ten tego....to za duzo:grins:...rozwijam markize i plawie sie w cieniu:evil_lol:z kawusia i ksiazeczka:p
  10. yyyyyyyyyyyyyyyyyyy yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy piekne....foty.... :mdleje: uff.... wykrztusilam....:diabloti:
  11. widzialam paskude...znaczy bzyczka:grins: widzialam mordulce sztuk dwa i malucha sztuk raz...:loveu: Niniejszym oswiadczam ze tez mam lato...ale tak szczerze ...to mogloby popadac..ziemia sucha jak wior biedula:cool1:
  12. [quote name='malawaszka']:placz::placz::placz: [/quote] dlaczemu ryczysz z powodu mojego koktajlosa....dobry byl,nie ma co plakac:grins: czesc tygrysico..eeee..PANI tygrysico:diabloti:
  13. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10134002#post10134002[/URL][/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Tyle że tam na razie ogólnie cisza ;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Lece na zwiada:evil_lol:
  14. A przepraszam bardzo...gdzie ten FB Luziowej? Bo moze tam cos pisze o Qdlatym?...tu jakos glucho,pusto..spodziewalam sie obszerniejszych relacji i tlumow:cool1:
  15. agbar

    Anioły i Demony

    [quote name='lolka75']ledwo oddycham....zyc mi sie odechcialo....alergia na pylki w tym roku wyjatkowa:placz:[/quote] ojjj biedna......:shake:to dobrze ze sie na razie do mnie nie wybralas,sosny sie wsciekly i brzozy bodajze...wszystko dookola zolte,wszedzie unosi sie zolty pylek...bleeee....i wszyscy kichaja:shake:
  16. agbar

    Anioły i Demony

    [quote name='lolka75']dziekujemy[/quote] zab cie boli?:cool1:cos taka malomowna,bez emotowa i w ogole:cool1:
  17. Halo Jabcokowa:loveu:se obejrzalam foty...:loveu:
  18. [quote name='lolka75']psynioslam Ci truskafke...sces? [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/5567/eradussnuitmetaardbei1jk3.jpg[/IMG][/URL][/quote] buhahahhahaha:evil_lol::evil_lol::evil_lol:scem..tylko nie przezuta i wypluta:evil_lol: [quote name='Alicja']:multi::multi::multi:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi:Aga .....kupiłam ........kefir[/B][/COLOR][/FONT] :bigcool:[/quote]no no no.....co za wyczyn :evil_lol::evil_lol:a ja chleptam sobie koktajlos:loveu:pyyyyyysny:loveu:
  19. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]no so ......no musi poczuć krwie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] abo niech se zre...moze mu obrzydnie do czasu walki surowe miecho:evil_lol:a wlasciwie to ....kosci:evil_lol::evil_lol:
  20. agbar

    Anioły i Demony

    [quote name='lolka75'] [B][SIZE=4][COLOR=indigo]A teraz uwaga!!![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#4b0082]Rok temu w Krakowie pewna sliczna Arizonka zaczela rodzic:loveu:. I urodzila malenka sunieczke, Smerfetke Guapass:loveu:.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#4b0082]Po dwoch miesiacach znalazlam ja... I tak jest u nas, daje radosc.[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#4b0082]Dzieki Maxina ze jestes z nami.... i badz dlugo![/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#4b0082]Wszyskiego najlepszego psinko z okazju ukonczenia roczku:new-bday:[/COLOR][/SIZE][/B][/quote] No ja cie prosze.....panna ma urodzinki w tym samym dniu co moja mama i brat:loveu::loveu::loveu::multi: Najlepsiejszego Maxina:loveu:
  21. Fotki kapciof na PW:diabloti: i zadnego dopingu przed walkami:mad:jakie surowe miecho?:mad:nie wolno...:evil_lol:
  22. a ja uczynilam koktajlos malinos end truskawkos...:loveu: Qndla szykuje....:razz::razz:idziemy na silownie:evil_lol:
  23. gratuluje woza:multi: i scialam zapytnac czy ty zglosilas to zaduszenie na policje???:roll: [URL]http://images31.fotosik.pl/241/49ea49550efe0d06.jpg[/URL]
  24. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:cool1: taaaa i słyszałam ze walki u mnie :razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] wszystko jedno:diabloti:najwazniejsze zebym wygrala 200 zl:evil_lol::evil_lol:bo mi do konca zycia bedzie wypominal chlopina:evil_lol:
×
×
  • Create New...