-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
:hand:....wieczor dobry:p
-
czyzby cie dogo nie chcialo do nas wpuscic:razz::mad: no nic..i tak ci powiem: dobry wieczor moja mila:loveu:
-
czesc Eff....:loveu: Ale masz niegrzeczne butki:evil_lol:
-
Szalone bydłaki czyli: Spot [*], Tops, Magnus,Uma, Kicia, Lucyfer i Franek ;)
agbar replied to Kiłi's topic in Foto Blogi
hihi mis uchatek:evil_lol: -
Zobaczcie kogo spotkalam:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/254/8640cdadd81c1bff.jpg[/IMG][/URL] To,ze ja spotkalam to nic...nie byla sama...i wiecie co robila:oops: zobaczcie:roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/214/9e736d33bae24c8f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/254/b94d9a314fc47a19.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/254/8dbe1b4a1fc72647.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]kijanki widzielim :p tereny niezdobyte wcześniej :evil_lol: psa a'la Churchil tysz :p[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]wiśnioweczka jest the best :loveu::loveu:ino z czarnych wisieniek [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] ja nie twierdze ze wisniowieczka nie jest the best...tylko wisnie som be....tak na golo:evil_lol: [quote name='Selket']Się nie spociłam, ale zdobyłam przepisik :D To do dzieła :evil_lol:[/quote] :multi::loveu: jeszcze chwilka..jeszcze nie mam owockow na drzefuuu:evil_lol: [quote name='Selket']ooo...mam jeszcze dwa przepisy...zaraz przepiszę i Ci wyślę ;)[/quote] normalnie jezdes wielka:loveu: [quote name='evaxon']ooo widziałam Dilka i czarna mafie:evil_lol: helołłł:multi:[/quote] Effffff helol:multi: [quote name='Medorowa']Mhmmmmmmmmmmm:loveu: A weź sobie wyobraź jakim rajem dla oczu byłby widok mnie na tej polance:loveu::loveu:(coś chyba nie po polskiemu to napisałam):roll:Nie ważne:B-fly::B-fly: [URL]http://images31.fotosik.pl/254/eaea17c1d5032f5f.jpg[/URL][/quote] boshe..wrocila:mdleje:..i zas bredzi:shake::diabloti: [quote name='Selket'][B]Śląska ambrozja[/B]: [B]Złota rybka[/B]: [B]Wujek z ciocią[/B]: [/quote] aaaaaa :mdleje:.....az tyle.....:crazyeye:nomalnie full piwnica nalewek bedzie:evil_lol: dziekuje ci kochana:loveu:zaraz zrobie druken :p
-
i tak tez wyglada: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/214/ee6c37c205eaaaca.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/214/33adda1067401657.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/254/2ddf62ff4e44ec52.jpg[/IMG][/URL]
-
a pies moj wyglada tak: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/213/d89a722816039bab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/253/97b1429d31bb9840.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/214/cb363287b423b958.jpg[/IMG][/URL]
-
tereny wczesniej nie zdobyte wygladaja tak: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/254/5b3019b285b11913.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/254/eaea17c1d5032f5f.jpg[/IMG][/URL]
-
czarna mafia:cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/254/5d5785c6ae74388d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/214/61b0642e60dd9557.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Selket']Już idę, idę, idę szukac..Już mnie nie poganiaj...... :evil_lol:[/quote] pomalu...bo sie spocisz:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Jak nie bedzie nalewki to zrób winko :p[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Ja tam zawsze z wiśni i malin robiłam :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] maliny mam mrozone:grins: a wisni nie lubiam:shake:
-
[quote name='Selket']Agbar, jakaś Ty skromna, naprawdę :evil_lol: Ja się dzis toczyłam w supermarkecie Lidlu :D ale mam żarełko kuchni azjatyckiej :loveu:[/quote] ja sie tam nie tlocze nigdzie.....tlumy sie rozstepuje jak ide:B-fly::B-fly::diabloti:
-
Alez ty masz madrego psa:mdleje:...... Ja tez mam wiekszosc ciuchow przeznaczonych na wielkie wyjscia...z psem:roll::diabloti:
-
[quote name='Alicja'][COLOR=red][FONT=Arial][B]Deszczyk był , kurze zmył ale już świeci suonko ...wprawdzie nieśmiało ale jest :loveu:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] u nas tez jest:multi:bylismy zdobywac swiat:razz:czyli poszlismy tam gdzie jeszcze nie doszlismy....pieknie tu kurde:loveu::loveu::loveu: [quote name='Selket']ooo......Ty też robisz naleweczki??? Bo moja Mamcia pędzi ich całe stadko :evil_lol: poszukam przepisu, może takowy jest? :loveu:[/quote] jeszcze nie robie:cool1:ale mam ogromne drzewo czeresniowe i szkoda zeby sie owocki zmarnowaly....:evil_lol:tylko wlasnie nie wiem czy jest taki wynalazek jak czeresniowa nalewka:niewiem:
-
[quote name='Selket']Ja się nie jakam i nie mam czkawki!! Ja mam dogo i net..... Nikt mnie nie rozumie :placz: :evil_lol:[/quote] ja tez mam dogo i net...:diabloti:i sie nie jakam i nie mam czkawki:diabloti:i wszyscy mnie rozumieja:B-fly:kochaja:B-fly:szaleja za mna:B-fly:albo ZE mna:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Ja ciebie baaardzo proszę ty mnie nie denerwuj:cool1:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] a czym ze ja niegodna ciem urazilam:roll:ze dopuszcza?czy nie dopusci az do smierci:evil_lol:
-
Oczaom mym ukazaly sie foty:multi: dzien dobry oglaszam:loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='lolka75'][URL]http://images27.fotosik.pl/213/162b88961f35ff99.jpg[/URL] ale sie szyderczo smieje:diabloti:...to prawie diabelski usmiech...po kim on to ma:shake:?[/quote] eeee:hmmmm:....nie wiem:grins: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]Diler Dilera upolował [URL]http://images33.fotosik.pl/253/836a9f49ef1f1933.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ile tutaj bestii powrzucałaś :) :crazyeye:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]aż się przestraszyłam jak tu weszłam :) :roll::oops::oops:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] nie lekaj sie siotro...idz w strone swiatla:diabloti: [quote name='AlKil']Witanko! Nie mam czasu nadrabiać...:placz: pędzę dalej..[IMG]http://www.cosgan.de/images/smilie/sportlich/n015.gif[/IMG][/quote] a co pedzisz?:razz:bo ja wlasnie szukam przepisu na nalewke czeresniowa:roll: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Widziałam głoopolowego Diliego:evil_lol::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://images33.fotosik.pl/253/77aa8cb130863acb.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Witaj Aguś:loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Witaj Monisiu:loveu:dogo cie juz zas znowu kocha?? ze cie dopuszcza?:evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:hand: posłałaś mi deszczyk :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] poslalam:cool1:chcialas dyc przeca:roll: dzien dober wszystkim:multi::multi::multi:
-
[quote name='Selket']:placz: :placz: :placz: czemu ja nic nie widzę :niewiem: Wrócę tu później :razz: Cześc :loveu:[/quote] [quote name='Selket']:placz: :placz: :placz: czemu ja nic nie widzę :niewiem: Wrócę tu później :razz: Cześc :loveu:[/quote] ja tez nie widze.....ale sie nie jakam :evil_lol::diabloti:
-
Amstaf W Poniedziałek Będzie Uśpiony !?! Proszę O Pomoc !?!
agbar replied to orzemek75's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przemku,to nie to ze nie masz wyjscia.Wyciagajac psa ze schroniska stajesz sie za niego odpowiedzialny,oddajac do do hoteliku to ty bedziesz sie martwil o platnosci,to ty bedziesz sie martwil o ogloszenia i podejmowal wszelkie dezycje.Dogomaniacy z pewnoscia cie wspomoga w tych dzialaniach ale przede wszystkim musisz liczyc na siebie.... Jesli chodzi o transport-nie wiem czy pytales na watku transportowym?Odleglosc jest duza, wiec warto szukac transportu laczonego... Pytanie do Mosii: jesli Detox trafi do Ciebie,poprosze o Twoj numer konta,wspomoge biedaka nieco. -
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
aaaaaaaa:loveu::loveu:widzialam Kudlatego na linie:evil_lol: -
czesc alergiczko:pu nas w nocy padalooooo.....powietrze normalnie zabija zapachem teraz:loveu:jak u ciebie nie pada to dawaj do mnie na kuracje:evil_lol:....policze po znajomosci:roll::diabloti:
-
[quote name='lolka75'][URL]http://images29.fotosik.pl/213/cef4a4d1968fe8cb.jpg[/URL] wymemlany rozek:turn-l:[/quote] to fcale nie jest smieszne :evil_lol:zawsze memla rozki ja porwie poduszki:roll:jesooo ja rymuje:roll: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]dawa go do mnie jak będę pościel zmieniać :p[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images33.fotosik.pl/253/77aa8cb130863acb.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]rzuciłam siem rzuciłam ......bo ja taka agresywna jestem :grins:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] nie chcialabys go miec jak sie zmienia posciel:diabloti:siada akurat na tym co potrzebujesz, cichaczem porywa podusie i probuje lapac przescieradlo:evil_lol: [quote name='lolka75']niestety Alcia.....jak agresja to kolczatka, kaganiec i klikeRRRRRRRR:diabloti:[/quote] RRRRRRRRRRRRRRRacja:evil_lol: [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:placz::placz::placz:dziś byłam taka zUa ....moj pies miał namordnik na twarzy :placz: bo byliśmy razem po bułeczki w sklepuuuuuuu[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] fstydz siem:shake: [quote name='Selket']Wrócę, wróce...bo jak narazie to nawet gooowwna nie obejrzałam :niewiem: CO za durny net :mad: Ale i tak som śliczne ;)[/quote] :hmmmm:...goowna nie dalam zadnego wiec na pewno nie widzialas:evil_lol:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/213/4a93586a6c9e05e8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/253/b6559491b4bd07c3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/213/cef4a4d1968fe8cb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/253/28d112b350b75dc6.jpg[/IMG][/URL] THE END:cool1: