-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
Czesc nie zielone jablko:loveu::loveu:
-
Gratulce for ju kujonie:diabloti:i dla Ballady przede wszystkim:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Dilerowa a czym ty znowu dilujesz:razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] bele czym:grins::diabloti:
- 78403 replies
-
Ona ma tam TE i TAMTE rzeczy:diabloti: Halo ONA..:hand:..zyjesz:razz::loveu:
-
off topic czyli pogaduszki o wszystkim i o niczym
agbar replied to kaskaSz's topic in West Highland White Terrier
[quote name='duzebzium']agbar - te dwie hodowle które wymieniłaś są jak najbardziej ok :cool3: nie wiem czy aktualnie sa tam szczeniaki ale mozesz popytac i podzwonic... Spis hodowli westie jest na stronie vertragusa... [URL]http://westie.slupsk.pl/[/URL] (w dziale linki)[/quote] kochane jestescie..dziekuje bardzo.Znajomym sie nie pali wiec nawet jesli nie ma szczeniakow to poczekaja:) Jeszcze raz wielkie dzieki:loveu: -
[quote name='Psiurka99']Witam, cześć i czołem ! :p Mam do was kilka pytań odnośnie podróży samochodem za granice psiaka rasy York. Trasa : (Francja-Polska) (Polska-Francja) Co trzeba mieć ? Jakie papiery ? Szczepienia ? W czym go trzymać ? Co do jedzenia, żeby nie było jakichś nieprzyjemnych niespodzianek ? Hmm co jeszcze.. jakieś ogólne rady dla podróżujących z psiakiem ? Aby wywieść szczeniaka za granice to ile musi mieć miesięcy ??[/quote] Pies musi miec wazny paszport z wpisanym do niego numerem czipu-jesli ma, badz jesli ma tatuaz to z numerem tatuazu.Musi miec wazne szczepienie p/wsciekliznie.Psa musisz w samochodzie ulokowac bezpiecznie dla niego i reszty pasazerow.Czyli moze byc przypiety pasem jechac w transporterze,badz jesli masz samocgod kombi to z tylu ale musi byc siatka zabezpieczajaca.O wodzie dla psa na droge chyba wspominac nie musze:razz:Jesli chodzi o jedzenie to mysle ,ze to zalezy od psa.Moj nie ma choroby lokomocyjnej i przesypia cala droge do Polski czy z powrotem,wiec przed wyjazdem je normalnie( nie daje mu tylko np. kosci w dniu wyjazdu),w czasie trasy nie daje mu jesc.Ale my jedziemy max 10 godz. ty troche dluzej:)hmmm to chyba tyle....:lol:
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=red][B]ale poślesz mi w różu i fiolecie :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]poczeka ...pakuje kostium kapielowy :p[/COLOR][/FONT][/B][/quote] naturlis ze w rozu i fiolecie:roll:innych kolorow nie mam:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='lolka75']Czesc Klocusiowa:loveu::multi::loveu: juz dawno mialam spytac a co Ty zabenko masz w tych pudlach co je wynosisz juz pol roku:hmmmm:?[/quote] Lolka ona tam ma............... RZECZY:diabloti:
-
off topic czyli pogaduszki o wszystkim i o niczym
agbar replied to kaskaSz's topic in West Highland White Terrier
[quote name='Aaliyah1981'][B]agbar [/B]o ile sie nie myle z dobrej hodowli pieska ma [B]duzebzium[/B] , [B]Bzikowa, Likaa[/B] wejdz na watek westie na wystawach tam dziewczyny cos ci doradza :p to jest link do tego watku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105362[/URL] [B]duzebzium[/B] ciotka bedzie dobrze glowa i uszy do gory :cool3:[/quote] dzieki wielkie:multi: -
off topic czyli pogaduszki o wszystkim i o niczym
agbar replied to kaskaSz's topic in West Highland White Terrier
Witajcie drodzy westomaniacy:) Offa walne jak nie wiem co ale moze mnie nie zlinczujecie:diabloti: szybko do rzeczy....Kompletnie nie znam sie na westach,wiem jak wygladaja bo moj zakapior ma kolezanke westke i tyle:roll:.Mieszkam w Niemczech,mam tu znajomych chca od dluzszego czasu marza o westi.Teraz w koncu dojrzeli,ich corka skonczyla 10 lat i uznali ze juz.Poprosili mnie o pomoc i polecenie hodowli z Polski.Jak wspomnialam pojecia nie mam o tej rasie,co nieco wiem ze slyszenia,i tak wlasnie ze slyszenia znam hodowle Jarwik( chyba dobrze napisalam???) i obym nie pokrecila Grandiflora....nie wiem czy wypada tak na forum,jesli nie prosze na gadu lub PW o krotka informacje:czy znacie te hodowle,czy sa tak dobre jak o nich mowia,lub czy ewentualnie mozecie cos polecic.Przepraszam za offisko ale mysle ze pomozecie:)Bede wdzieczna. Pozdrawiam -
czesc kochane..tak ladnie sie rozpisalyscie a ja mam niemoc tfoorczom.....:roll:
-
Agbarowa melduje ze widziala:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:placz::placz::placz:bo zimno .....a moje wszystkie golfiki leżą na dnie kosza na pranie :oops:bo miało być :angryy:lato:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] dogo umiera....:shake:masakra co sie dzieje:shake:dobrze ze dalas wyjasnienie bo bym nie pomyslala zeby szukac tyyyyle postow wyzej...... wysle co golfik nawet dwa a najlepiej dawaj do mnie na wczasy:loveu:
- 78403 replies
-
AAAAAAAAAAAAAAAAA:crazyeye::crazyeye::crazyeye: lece pozamykac drzwi i okna:scared:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nie phihaj mi tu tylko się tak nie chwal że masz ładną pogode kiedy u nas tylko6 stopni:roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] phiiiii......:obrazic: phiiiii......13na plusie..phiiii
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Normalnie ic już , ić ić, bo tylko nam tu nerwy psujesz- poszła:mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] phiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:obrazic::obrazic::obrazic:
-
czesc golasku:grins:
-
a ja mam cieplusio:loveu::scared:
-
prosze mi strescic o co kaman:grins: dzien dobry bardzo:loveu::loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='YoungLADY']hop do góry!:multi:[/quote] YoungLADY...moze popros moderatora o przeniesienie watku na PWP?Tam moze predzej ktos ja wypatrzy.... Czy wiesz cos o tych ludziach,ktorzy ja adoptowali i porzucili?Nie pobiegna zaraz po nastepnego psiaka?Moze warto o nich wspomniec na Czarnych Kwiatkach?
-
dziekuje za poprawienie mnie:lol:
-
http://www.szwecja.pl/aktualnosci/w_szwecji_trzeba_glaskac_kota_minimum_dwa_razy_dziennie.html
-
w Stockholmie jest schronisko,''cierpi'' na niedobor psow,osobniki agresywne i ciezko chore sa usypiane.Dosc restrykcyjne przepisy dotyczace kastracji psow niehodowlanych spowodowaly ze nie ma tam za duzo kundelkow.Poza tym w Szwecji nie istnieje prawie pojecie''niska szkodliwosc czynu'' jesli chodzi o zwierzeta. Wiadomosci te mam od znajomego mieszkajacego w Szwecji.Za ich prawdziwosc 100% nie recze:diabloti:ja taki niewierny Tomasz jak nie zobacze ,nie dotkne to nie uwierze:evil_lol: EDIT: adopcja psa w Szwecji to prawie jak adopcja dziecka-trzeba przejsc przez niezle sito....
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/215/cde36484d75e97b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/214/9736c67fa9300354.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/216/fcf708f6ba188376.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/257/baa25bfb6147a98d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/256/7678f433332049f5.jpg[/IMG][/URL]