Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/242/ae307eda0c60b764.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/242/51ffd7aaf28a86a2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/242/e83e969a716265ec.jpg[/IMG][/URL]
  2. Dili z corka znajomych...zakochali sie w sobie:roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/207/8873eb6468c1dbef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/208/5ca0fc02906c78ed.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='lolka75']dobre:diabloti:.... a slyszalyscie tupot bialych mew:evil_lol:?[/quote] tupot:crazyeye:chyba raczej galop:evil_lol:..nie nie bylo tak zle..:roll::cool1:
  4. [quote name='malawaszka']hahaha ja tak świętowałam urodziny przyjaciółki :evil_lol: taaakaaa pyszna była wiśnióweczka, słodka i w ogóle :mdleje: hahaha i też nie pamiętam jak dotarliśmy do domu, no i jakby tego było mało wchodząc do domu obudziłam siostrę i szwagra bo głośno obwieszczałam jaką to ścierką i szmatą jestem, że się tak uchlałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a potem większą część nocki spędziłam ganiając nago do kibelka na ważne rozmowy zamiejscowe :errrr:, nago bo podobno nie pozwoliłam sobie nic założyć:evil_lol: a biedny J miał na 6 do pracy :oops:[/quote] Ja wolalabym nie pamietac co mowilam ale B.mi nie da zapomniec:roll::evil_lol: a tera beda zdjecia ..no coments bitte:diabloti::roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/208/6ccd1f9b652703a6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/207/a8d55fe6f4d74223.jpg[/IMG][/URL]
  5. jestem,jestem:roll: Brak mi slow na opisanie wczorajszego dnia:cool1: Krotko: bylismy u znajomych,kolega robi sam gorzalke.... pyyysznaaaa:evil_lol:za pyszna...:oops:no umarlam..na smierc umarlam:evil_lol:Nie wiem nic:niewiem:..to znaczy nie wiem jak wyszlismy od nich,jak dojechalismy do domu:roll:B. powiedzial tylko ze dawno sie tak nie smial:niewiem:...mnie tam do smiechu niebylo jakos....szczegolnie jak sie obudzilam w srodku nocy a w mojej glowie odbywalo sie party...gdzie tam party:cool1:Ktos chyba mlotem pneumatycznym sie bawil:cool1:i wtedy mi sie przypomnialo ze dzis musze isc do pracy....do ludzi...:mdleje:..poszlam i wrocilam i zyje....ale bylo ciezko:diabloti: w kazdym badz razie,na jakis rok albo dwa albo trzy mam z glowy kosztowanie wodeczek:evil_lol:bleeeeeee... beda foty..bo jeszcze bylam na tyle trzezwa ze dalam rade je robic:evil_lol:
  6. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:placz::placz::placz: postaw stracha na wróble.. :placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no przeca siedze tam calymi dniami:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Dili pobulił [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]oooo ffiatuszek ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images32.fotosik.pl/239/b588b2d405136d49.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]jascur zajebioza [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images34.fotosik.pl/240/79ffbd24b8485ae9.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Dzien dobry Alicjo:multi: I dobranoc...ide sobie czytac:loveu:
  7. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]jutro... bo dziś nie mam czasu :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nooooo to sie pospiesz, bo niedlugo glupie ptaszyska porwa wszystkie jascury:placz:lataja tu jakies jastrzebie,orly ,sokoly,myszolowy,sojki i porywaja jascurecki...i te malusie tez:placz:i ich mama na pewno teraz placze:placz:nie lubie tych ptaszydel:cool1:
  8. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]Ty....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Zepsuć....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Dmuchawiec....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]KCEM JASZCURY KCEM :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] se przyjedz i se wez:grins:
  9. [quote name='Selket']Czyli nie ma już dmuchawca, czy tak?:placz::placz::placz::placz::placz::placz: Kolejna istotka zginęła śmiercią tragiczną:placz:[/quote] eee tam zaraz tragiczna:diabloti:odeszla do lepszego swiata,gdzie bedzie hasac z innymi dmuchafcami:loveu:
  10. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ups... zapomniałam??? [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]miałaś mi przypomnieć że mam ci przypomniec :roll::cool1:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] to ci wlasnie przypominam:diabloti:zebys nie zapomniala ze masz mi przypomniec zebym nie zapomniala:roll:
  11. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]pewnie że jej... kto inny zepsułby dmuchafca :grins: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] dobrze ze jestem blondi i nie rozumiem aluzji:grins:
  12. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]upoluj, wciep do kartona, wystaw koło śmietnika ... ja se znajde :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] mam takich wiecej :razz:sces:razz::diabloti: [quote name='Selket']Dmuchawiec też twój? :evil_lol:[/quote] no jasne ze moj:diabloti:na moim ogrodku rosnie to moj ci on:roll::evil_lol:przepraszam..rosl:roll:TZcik kosil i go wykosil:cool1:
  13. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]gupiaaa albo fundacja albo futra :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]wpłacajcie pieniążki konto czynne... na utrzymanie zarządu :eviltong::eviltong::diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!! wplacajcie :mdleje: pieniazki :mdleje:..mialas mi przypomniec:mad:
  14. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]jascur [/B][/COLOR][/FONT]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] wiedzialam ze ci sie spodoba:roll:
  15. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]ale wyciągnięte na słońcu zwłoczki :loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] zwloczyska raczej:diabloti: [quote name='clockwork']:turn-l:[FONT=Arial][COLOR=blue][B]:turn-l:dili dostał exmisje...z tapczanem cuzamen do qpy [/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie bedzie darmozjad na salonach urzedowal:diabloti: [quote name='Selket']Jak mu ząbek słodko wystaje :loveu:[/quote] skoro tak twierdzisz:diabloti:
  16. dmufafiec:cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/207/a483d40fc39fc3c6.jpg[/IMG][/URL] kuniec:grins:
  17. potfur:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/207/850c357f458e8bd7.jpg[/IMG][/URL]
  18. jascur:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/240/79ffbd24b8485ae9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/239/4f3266696a49b233.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/239/4689e948ea839c08.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/239/b588b2d405136d49.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/207/5dcce9120f9488a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/240/2d081b9a02af4685.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/240/ff1bd1e33384c306.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/240/71aadc1ec2213e23.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/240/7f07ba027124da96.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/240/69b4c59a5525927f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/207/c7156205b4beda6e.jpg[/IMG][/URL]
  21. jestem:grins: cieszycie sie:razz::diabloti: fotek kilka pieska swirka:roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/206/04e7e42294d06abd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/240/d476c117fa17df79.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/206/fa9f4774c2848443.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/240/f61afbad6bdb834e.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]tak też zrobimy ......a potem My bedziemy panie Prezes i Vice ....a kasa popłynie :roll:...ja będę Vice :p[/COLOR][/FONT][/B][/quote] a ja bede skarbnikiem:grins:
  23. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]bo My oszczędzamy na kupno domku :roll:wspólnego :evil_lol::evil_lol::evil_lol:....ale najpierw założymy se fundacje chyba :hmmmm: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] proponuje najpierw fundacje:diabloti:
×
×
  • Create New...