-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[quote name='niki_ill']Spoko, nic sie nie stalo :) Obaj bracia zamieszkaja razem :)[/quote] :multi::multi:aaaaa ale super:multi::lol:Czyli prawdziwy bokseromaniak :lol:
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ahhh Aguś...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]współczuję przeżycia, nie chciałabym być na Twoim miejscu ...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]pies morderca, który leży obok w łóżku, gapi się na Ciebie z obłędem w oczach i do tego ta paszcza o nacisku kilku ton....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ale przecież najgorsze to to że on sobie tak poszedł a musiał fajnie grzać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] na pewno bys nie chciala:evil_lol:to bylo strasznie straszne...juz myslalam ze se sama te aorte przegryze bo to czekanie bylo najgorsze..a ON patrzal i patrzal i patrzal...i chrapal:evil_lol:
-
[quote name='Alicja']:cool1:[FONT=Arial][COLOR=red][B].........taaaaa Morderca ....ON drżał jak przyszedł do mła do wyra :evil_lol::evil_lol:...musi nastraszyłas chłopaka :evil_lol::evil_lol:...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]fajnie grzeje w plec[/COLOR][/FONT][/B][FONT=Arial][COLOR=red][B]ki no nie :grins: :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ojjjj grzeje:loveu: prawie jak to slonko przed ktorym zwialam na chwilke do domku bo mi musk zaczyna sie gotowac:evil_lol:
-
ufff...strasznie sie ciesze ze psiaki maja domki..... Los tak chcial Agunia:p to jednak nie TEN moment..mam nadzieje ze rozumiesz:p
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]witaj dojechana zajechana dojdziona :grins: .........czy twoim kwiatkom przypadkiem nie służą pobyty gospodyni na wyjeździe :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]zrób no fotasa co :razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] ale ze mojego fotasa cy jak:niewiem:....:diabloti:jak mojego to odmawiam bom nieuczesana a jak innego to tez odmawiam bo baterie zrobily kaput a mnie sie nie chce ich naladowac:roll:latoooo latoooo wszedzie....:loveu: aaaaa..zapomnialam wam powiedziec:roll:Jak pewnie wiecie nawiedzilam podczas pobytu w Polsce czerwona i niebieska:evil_lol:u czerwonej spalam ....to bylo straszne:roll:Wpakowal mi sie do wyrka pies morderca:placz:jak ja sie balam ojjjj jak ja sie balam:placz:mial paszcze naprzeciw mej delikatnej twarzyczki i tak lypal oczami:roll::placz:ledwo dotrwalam do ranka starajac sie nie ruszac....................................... bo tak slodko mi sie uwalil na pleckach ze szkoda mi bylo go zrzucic:loveu:ale potem se poszedl i moglam spac spokojnie:evil_lol:
-
[quote name='malawaszka']nie daje Ci to do myślenia?? :diabloti:[/quote] daje.....:diabloti: najwyrazniej podlewanie im szkodzi:evil_lol:bo chyba nie chcesz powiedziec ze JA im szkodze:diabloti:
-
Melduje ze doszlam do siebie:diabloti:znaczy ..dojechalam:evil_lol: potem sie odezwe bo teraz lece sie opalac:loveu:i podziwiac moje kwiaty ,ktore przez te pare dni wyrosly jak gupie:crazyeye: naraaaa:hand:
-
dzien dobRRRRRY:evil_lol: Alunia...pozdrow ode mnie moje kapcie:placz:
- 78403 replies
-
Witam cie moja najmilejsza:loveu: Kiedy walki ustawiane organizujemy???:diabloti:
-
[quote name='Vectra']To trzeba dać komunikat w mediach , że nadciąga ZŁO :diabloti:[/quote] uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:diabloti:
-
dzis jestem lagodna jak owieczka:loveu:gdyz niebawem spakujemy pare rzeczy i jedziemyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:multi::multi:do Polski:multi::multi:
-
Alicjo...sernik bez rodzynek razzzzzz:diabloti::loveu:
- 78403 replies
-
Czy to na moja czesc:razz: Hej dziewczyny w gore kiecki jedzie ulan..eeee niemiecki:diabloti:
-
mam jasnowidzenia czasem:roll:teraz np.jasno widze ze moj pies zuje mojego papcia a ja nie moge wstac bo se pazury pomalowalam u stop mych pieknych:diabloti:
-
Bea...gruszka ci spuchla i wyrosla...:diabloti:Nie podlewaj jej juz:eviltong:
-
[quote name='apple']No co ty, ja i Aga to już bardziej ozobone być nie może, nikt się z nami nie równa;):evil_lol:[/b] [/color][/font][/quote] cichooooooo......bo Medorowa uslyszy..a ona wiesz:razz:..tego...ma wysokie mniemanie o sobie:diabloti:
-
[quote name='clockwork'][B][FONT=Arial][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]to OSTATNI pies :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :hmmmm:..chyba mam deja vu..:diabloti:
-
juhuuuuu huuuuu :hand: przyszlam ci BARDZIEJ ozdobic galerie:loveu::diabloti:
-
nie nerwusja bejbi :diabloti: bo ci sie zmarchy zrobia:diabloti: dzien dobry bardzo:loveu:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Dobranoc :hand: :loveu:, dzień dobry :hand::loveu:, będę jutro po południu albo w czwartek :roll:jakby ktoś pytał :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ja pytam:grins:..kiedy bedziesz..bo jak cie nie bedzie jak ja bede to co to bedzie???:cool1:z tym ze jeszcze nie wiem czy bede jak bedziesz albo nie bedziesz..ale sie dowiem:loveu:
- 78403 replies
-
Dzien dobry bardzo moja piekna:diabloti:
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
agbar replied to Selket's topic in Foto Blogi
dzien dobry:hand:...sprobowawszy tego linka...dwa razy sie kula machnela:diabloti: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agbar replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
No coz...foty jak zwykle:diabloti:Dzien piekny jak od dluzszego czasu co dzien....tak wiec mowie dzien dobry bardzo i oddalam sie dyskretnie:hand:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='lolka75'][URL]http://images32.fotosik.pl/243/2960e0dec90ed2ca.jpg[/URL] jaki slodziaczek:loveu:...ale bym cmoktala ten pysio:loveu: [/quote] se przyjedz to se bedziesz cmokac:diabloti: Sie wczoraj zawiodlam:shake:oj jak ja sie zawiodlam ....i to na matce naturze:shake: Pod wieczor sie zrobilo burzowo,powietrze pachnialo jak szalone,na niebie klebilo sie i gotowalo prawie.Chmury wisialy mi prawie nad glowa,ciemne,wielkie i ponure i piekne.Mysle sobie - jak nic bedzie burza:multi:.A Agnieszka przeciez kocha burze:loveu:.Uprzatnelam z tarasu co do uprzatniecia sie nadawalo,laweczke postawilam tak,zeby miec jak najlepszy widok,podusie sobie przynioslam,soczek naszykowalam,fajeczki pod reka,aparat i ja w pelnej gotowosci......Czekamy....niebo robilo sie coraz grozniejsze,gdzies niedaleko juz bylo slychac pierwsze pomruki burzy...cisza zapadla,ptaki sie schowaly i tylko pojedyncze trele bylo slychac....czekamy....Nagle slysze: kap...kap...sa:multi:pierwsze krople:multi:Zaraz sie zacznie:multi:Zaraz sie rozpeta pieklo:multi:....i sie rozpetalo:roll:Zawial wiaterek i w ciagu nastepnych 10 sekund .....................................................chmury rozwialo i wyszlo slonce:roll:....i po burzy....sie zawiodlam:shake:nikomu juz nie mozna wierzyc:shake:Jestem zdruzgotana:cool1:
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
[quote name='niufek']No i jak tam ?? Zostaja oboje w domciu ,czy pokoje szykowac??:cool3:[/quote] po pierwsze: Niufkowa ty masz avatar:crazyeye::evil_lol:sama zrobilas???:evil_lol::evil_lol: po drugie:jezdem wery hepi..ino co Kudlaty zrobil Luzi?? LUZIAAAAAAA hop hop