Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi: :multi: :multi: widziałaś mnie widziałaś ......:roflt:....................:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nooooooooooooooooo:cool1::diabloti:
  2. [URL]http://img120.imageshack.us/img120/1542/p4130082male8qp1.jpg[/URL] :mdleje: cudo fota:loveu: Dobry wieczor..ja tez poprosze troche prundu z czekolada:grins:
  3. przylazlam se nacieszyc oczy:loveu:
  4. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]żonkila.... ja stałam po 2 stronie aparatu :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue][SIZE=3]POŁKNĘŁAM KOLCZYKA!!!!!:placz::placz::placz:[/SIZE][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Dilerowa!!!!! czy malinka połknięta przez Dilera..... jak wyszła do światła była cała??? :roll::roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Nie wiem czy cie pociesze ale ....nie byla cala:cool1: Czy naprawde u ciebie taki glod panuje ze musisz jesc kolczyki:shake::roll:
  5. agbar

    Anioły i Demony

    Jakie cudne fotki:loveu::loveu: Lepiej sie juz czujesz? jak szalalas po wrzosowiskach to chyba tak:)
  6. Witojcie:multi:przyszlo do nas lato:multi::loveu:wygrzewam gnaty na slonku...:loveu: KWM:loveu:
  7. [quote name='Gonitwa']Aż normalnie wlezę na ten wątek... Jak go znajdę rzecz jasna...:)[/quote] PWP...Polski Owczarek Nizinny rodowodowy:diabloti: mowie wam dzien dobry...aczkolwiek tyle w nim dobrego,ze slonce jest..a po za tym to bark i pol pleca mnie napierdziela :placz:a chcialam se pokopac w ogrodecku,chyba se kopne ale w sciane .... w ogole to mamy tak porypana pogode ze szok:crazyeye:W nocy jest minus 1 a w dzien plus 21:crazyeye:
  8. agbar

    Anioły i Demony

    [quote name='lolka75']uuu ze mna nie ma tak latwo....ja sie musze przegryzc jak wisnie w spirycie:shake:... Boje sie tak: 1. poznac nowych ludziow... 2. co sobie o mnie pomysla... 3. zebym jakos wypadla... 4. zeby Eryk sie spodobal... chociaz zeby nie zniechecil:shake:... 5. zeby sie psy dogadaly... 6. zebym nie wyszla na idiotke... 7. drogi... to na razie tyle:grins:[/quote] Ad.1-jakie my tam nowe ludzie....czesciowo juz sie znamy,tyle o sobie wiemy:razz: Ad2.-ty nie badz taka gwiazda-ja mysle o milardzie rzeczy ..jeszcze o tobie mam myslec:crazyeye: Ad.3-aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zebys nie wypadla raczej...zreszta u mnie nie mam skad wypasc,chyba ze ze schodow zlecisz:grins: Ad.4-eee komu sie ma spodobac??? nie mam corki na wydaniu:diabloti: Ad.5-yyyy..o psie juz wiesz,a jak sie nie dogadaja to jeden taki brazowy dostanie w czerep i pojdzie spac:evil_lol: Ad.6- wyjsc mozesz jedynie na taras..:cool1: Ad.7-yyyyyyyyyy....niemieckie drogi nie gryza,sa nawet dosc przyjazne dla uzytkownikow,a inni uzytkownicy sa mili dla innych uzytkownikow:loveu: Lolka ty nie fandzol dzioucha ino pakuj manele i i rychtuj sie do drogi:diabloti::loveu:
  9. agbar

    Anioły i Demony

    [quote name='lolka75'] to chodzta na te kafke:multi:...tylko trza wczesniej gadac cobym chociaz wejscie do chalpy odgruzowala:oops:....kiedy przyjedzieta?:multi: bo ja to nie wiem:shake::oops:...troche sie bojam:oops: [/quote] mnie sie bojasz:crazyeye::crazyeye::crazyeye:ja nie gryze:shake::grins:...B.czyli MOJ MAZ buhahhaha..rzekl:niech nie piiiiip..tylko przyjezdza:diabloti:
  10. agbar

    Anioły i Demony

    [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]a nasze czarne serca czarne serca ...biją nam radośnie bum tarara bum :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a kiedy dzien nadchodziiiii dzien nadchoooodziiiii:evil_lol:
  11. [quote name='Selket']No, ale Ty przeżyłaś, a malinka miała traumtyczne przejścia... :evil_lol: Oć, przytulę powykręcana i bez ciastka Ciebie :calus:[/quote] bardzo ci dziekuje dobra kobieto:loveu: Malz mnie nasmarowal,wymasowal ale wcale mi nie przeszlo....auuuuu:placz: ale za to mam dwie piekne lawki na tarasie..jutro bede moze je malowac:cool1:
  12. Ja rozumiem ze lubisz czeluscie piekielne ale wyciagnelam ci z nich blogasa bo jam dobra jest i piekna i madra:loveu::diabloti:
  13. Ja wam moge psa do zlobka podrzucic:diabloti: dobry wieczor:multi:
  14. czesc Luskowa:multi:
  15. [quote name='Alicja']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol:a o naszych wymaganiach cisza:evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] dawaj Alicja:diabloti:ale wiesz:razz::razz:tak konkretnie jak prawdziwa dogomaniaczka:evil_lol:
  16. witaj moja kochana pseudodogomaniaczko:diabloti:
  17. agbar

    Anioły i Demony

    Jestesmy jagodki czarne jagodki :evil_lol: Tatooooo a co to jest??? -to synku jest jagoda Tatoooo a czemu ona jest czerwona??? -bo jest jeszcze zielona:diabloti: Chcielimy my Lolina do cia na kawe jechac dzis:evil_lol:ale nas goscie napadli:roll:na szczescie se juz poszli:evil_lol:
  18. widzialam jakiegos szalejacego stffora:grins: czesc:hand:
  19. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]po co skręcacie laweczki :pja tam wolę na prostej posiedzieć a nie na poskręcanej :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] laweczki skrecone na prosto:diabloti:za to mnie poskrecalo...kuzwa od wczoraj boli mnie kark ,bark i lopatka ,dzis juz boli reka lewa i plecy jak chce podniesc lapke albo cos dzwignac....auuuuu:placz: [quote name='Selket']Cześć! Przyszłam się z Wami pogrążyć w żalu nieutulonym z powodu nieszczęśćia jakie spotkało malinkę :placz:[/quote] To mnie spotkalo nieszczescie:placz:to mi zezarto ciastko z malinka:placz: i nikt mnie nie zaluje:placz: Alicjo widzialam ze bylas u PONa:diabloti:ja tez bylam,cisnienie mi sie dzwiglo....:mad:
  20. Magda ,czy czasem Amikat nie zajmuje sie dobkami?Moze warto by sie do niej zwrocic
×
×
  • Create New...