-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/257/36923fedcddbfb5d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/214/58ac24f4a8ed368a.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/256/987ba1c2fe15023f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/257/c01ef15c8b8b8209.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/257/933148e0f0f277bd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/215/68b5609958bba6fc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/257/c1ebd1d21adc1d88.jpg[/IMG][/URL]
-
A ten wystep podobal mi sie najbardziej:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/257/7b272b06c1e7000a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/215/d985e6a5208b2896.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/214/17f3cb033924eba2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/257/15e92cb45f10b0d6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/257/e9f5cbde1da6abb3.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/257/8fed5fbfb71dc1c4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/215/f4645b4b664f8bf1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/215/c11f6193e88196ec.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu::loveu::loveu:jaki słodziak [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images32.fotosik.pl/256/ed5ea6f31ef6f803.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]ten pan z kijem na te laske :razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images33.fotosik.pl/257/0193d9a995f9beb4.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [/quote] no chyba mu stanela na drodze:evil_lol: a teraz czarne diably...bylo ich w sumie 8,prezentowaly sie w rytmie dosc ostrej muzyki....az dreszcze po plecach chodzily:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/256/a813d81faf93a7a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/257/6bf2e3b01185a439.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/214/9b0a37628a60eba4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/257/84f05dd9ee82b52a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/256/a7bd96029baaacd6.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/214/1f6cc2ccf376a573.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/216/9fd0ec8b17328c7c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/215/e11fece2cdb8083f.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/257/0193d9a995f9beb4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/257/ad0229dfead5fcb3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/215/53fd713699085d06.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/257/2732a2698e200f23.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/216/99cc2014d419a770.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Selket']Ale masz agresywne psy :crazyeye: Cudne konisie :loveu:[/quote] z czegos trzeba zyc..to urzadzam sobie psie walki:diabloti: konisi ciag dalszy: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/214/7fd4ce97e2dbb935.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/215/755ec11309372270.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/214/85b1ee945dc7f92c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/257/95578d9531c164de.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/257/77b6beb4451c5105.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/214/44bc02d996dcfeb5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/215/febbff5c932da430.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/256/93d9113d2ff3661c.jpg[/IMG][/URL]
-
a dzisiaj bylismy podziwiac koniki..zaczynam zmniejszac foty:roll: na poczatek : [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/257/8fa0f79ffe798866.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/256/ed5ea6f31ef6f803.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]przyszłam pomóc zmniejszać fotaski :grins: :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] nawet nie wiesz jak sie ciesze:multi: na razie zmniejszylam pare fotek Dilusia i Tiny [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/214/0bb62d8ad44e2ff7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/216/5e180800926a34ac.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/214/51bae12ef76cd13d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/257/a6e746479a0fc690.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]Liskacz:diabloti: z mlekiem jest cool... nic a nic sie nie zna ten Twój chłop... zresztą kawa z solą też nie zła... spróbowałam ostatnio :roll: zupełnie nie rozumię o co mu biega... za dużo w doopie [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]widziałam foteczki- Dilskiego, tereny zdobyte wcześniej niezdobyte, i.... mrrrrrrrrrr waszeczki :loveu: no i siem ten tego ten..... :roll: fajnie im :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]a z zakupu nici .... szukam dalej [/COLOR][/FONT][/B][/quote] ano LISKACZ:diabloti: szkoda ze nici..znaczy nie dalo sie dogadac z chlopem?? [quote name='Medorowa']A no wróciła:B-fly: Widziałam bzyknięte waszki:errrr:[/quote] a tobie tylko bzykanie w glowie:diabloti: [quote name='evaxon']a dlaczemu pan waszka wali ku...ogonkiem pania waszke w głowe???[/quote] widocznie sie slabo starala:evil_lol: [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]cześć :multi:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ale fruwaki tu pokazujesz [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]hmm Dilerek w śmiesznej pozycji złapany[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images26.fotosik.pl/214/33adda1067401657.jpg[/URL] :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] on ma drugie smieszny:roll: [quote name='Kiłi']Witamy pańcie Dealerkową :sweetCyb:[/quote] co za radosc o rany:evil_lol:witamy:multi: [quote name='Selket']Cześć Gdzie się podziałaś :niewiem:[/quote] w sumie...bylam w domu,znaczy na tarasie wieksza czesc czasu.Robili my w parapetowe :p [quote name='basia2202'][COLOR=purple][B]o matko jedyna! :crazyeye:[/B][/COLOR] [B][COLOR=purple]przybywam tu... a tu same złe rzeczy [/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]widziałam czarną mafię... i jakieś... kama.. coś tam :evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]toż to jakiś zakazany blogas się zrobił :evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]jedyne co dobre, to piesa widziałam [/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]z sysunią [/COLOR][/B] [B][COLOR=purple][URL]http://images32.fotosik.pl/253/97b1429d31bb9840.jpg[/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]pozdrawiam Cię dilerko wraz z piesem Twym[/COLOR][/B] [/quote] i my takze pozdrawiamy:multi: [quote name='malawaszka']ożeszwmorde :errrr::scared:[/quote] ale ze co:niewiem: [quote name='Vectra']nie zna się , nie zna :evil_lol: tak by miał łiskobawarkomalibu :diabloti:[/quote] ojjjj nie zna sie bardzo:shake::diabloti:
-
[quote name='Selket']:evil_lol: Jakiś ten Twój mąz...dziwny...ja tez nie wiem dlaczego nie chciał spróbować...Nie wiem :niewiem:[/quote] doprawdy jest to niezrozumiale:evil_lol: [quote name='AlKil']Łee, wybredny okrutnie ten mąż...:evil_lol: Aguś, mam niusa!!! Johny idzie do Ciebie. nakarmiony jakby co...:eviltong:[/quote] eeee....zapomnialam ze wyjezdzam..zaraz..juz...za chwilke:roll: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Głooopia:eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Widziałam jakieś bajoro:roll: i no i Diliego:loveu: dopsszz że się nie wytaplał:lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Witaj Aguś:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] witaj Jabluszkowa:loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Ciem witnę z rana :loveu:.....ale coś czuję że pomnażasz piegi na tarasie :razz::razz:......chyba zacznę się pakować ;):evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] pakuj siem.....:multi: [quote name='lolka75']Czesc Agniesiu:loveu: widzialam jakies czarne plemniki:oops: widzialam wazki:oops: za duzo seksu u Ciebie w galerii:shake:...... nie moge na to patrzec bo przeciez jestem slomiana wdowa:grab:[/quote] no to se wlasnie chociaz popatrz:evil_lol:
-
[quote name='lolka75']czesc Agniesiu....czytalam ze bedziesz sie zajmowac wytwarzaniem trunkow:cool3:... Nop to sledzik, grzybki, truneczki:loveu:...[/quote] kusze cie coooooo:razz::razz::evil_lol: [quote name='Alicja']:multi:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi:witanko :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Ja czekam ażwreszcie po jakimśweekendzie przeczytam info .....wróciłam od Agi Dilerowej ;).....Loluś czekam ;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ja tez czekam :mad:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]aaaaaa a moja panelów dalej nie odbywszy :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]masz zapewne foty koonisiów :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] jak to nie odbywszy:crazyeye:a moj caly wielki az jeden kieliszeczek czekoladowy to co?:evil_lol::evil_lol:to pod te panele bylo:evil_lol: foty a jakze mam.....jakby ci sie chcialo to mozesz mi te 300 fot zmiejszyc:evil_lol::diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]no ......aż mnie ulgło :loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]ka sie smyczyła ;)[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] wczora my robili parapetowe:roll:w koncu:evil_lol: a dzis bylismy ogladac kuniki:loveu:
- 78403 replies
-
Widzialam kielbacha na patyku:eating: jestem,meldunkowuje ze zyje:loveu:
- 78403 replies
-
poka majty:grins:
-
[quote name='Selket']Przeszkodziłaś zwierzątkom :placz: :placz: To som wszystkie przepisy jakie mam w domciu :oops:[/quote] ja im nie przeszkadzalam:shake:ja podgladalam:grins: [quote name='Alicja']:crazyeye::crazyeye:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:crazyeye:kamasutra w wydaniu Waszkowym :oops::roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] sie Waszka jedna z druga rozbrykaly...i to w bialy dzien:diabloti:sodomia i gomoria:evil_lol: A ja wlasnie zrobilam drinka towarzyszowi mezowi......nalam liskacza do szklaneczki, siegnelam do lodowki po dodatek czyli cole,nalalam do szklanki,zanioslam mu..i dopiero wtedy spojrzalam:roll:nie wiem dlaczemu nie chcial skosztowac jak smakuje whisky z mlekiem:diabloti:
-
Wsyslo cie przy tych fotach torbo jedna?:roll::diabloti:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
agbar replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Witaj Zonkilku :loveu: -
czesc zakochana:loveu: Jak jemu zalezy na Tobie to gory bedzie przenosil ;) Mnie tez kusi kolejny tatoo.....ale jak zrobie drugi to bede chciala 3 a jak zrobie 3....to ...ten tego..cielska mi w koncu braknie:evil_lol:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
nooo matka jak sie stuka w zadek to potem czasem boli:diabloti: -
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
agbar replied to Selket's topic in Foto Blogi
szczesliwy pies to brudny pies:loveu: witajcie gonzoloty:multi: -
witam witam i o zdrowie pytam:roll: :loveu: cholera ktos mi poprzestawial emoty:mad: