Jump to content
Dogomania

agbar

Members
  • Posts

    3035
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agbar

  1. Bosheee..tez mi problem:roll:zepsuta pralka phiiiii:cool1:ja znam jeden niezawodny sposob:grins: zamiast prac kupuje nowe:evil_lol::evil_lol:a jak mialam mala lazienke to pralke wstawilam do kuchni i tyz bylo piknie:diabloti:
  2. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/267/14411b916a2e451c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/220/6958006625d3c325.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/221/79fa76b7f37b45c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/268/77ec1bb6b1bf3286.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/268/b2cce127856c0412.jpg[/IMG][/URL] THE END:grins:
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/268/3d2c890d6476b086.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/221/2b4f68518cd3a93c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/220/9db997cc6cc81078.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/220/b61f4d2b901131dc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/268/e231e76028307bbf.jpg[/IMG][/URL]
  4. Najpiekniejszy z calej wsi:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/220/8a67b3147ccdbeaf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/268/84004e8c2d447359.jpg[/IMG][/URL]
  5. Diluchowe foty sie zmniejszaja...zapraszamy ponownie po przerwie:grins:
  6. Z serii swiatlem i cieniem:cool1: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/268/b7e564b1c0c97705.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/268/18b5052a26eba238.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/267/457e808a0edd5435.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/268/c1c82db612cae1db.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/221/380790f9a4dc254b.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='Fenris']A ja was poprawię, to nie żadna mucha! [U][URL]http://images30.fotosik.pl/220/c035580a14c6c8d1.jpg[/URL][/U] Owszem, skrzydła ma, ale to mrówka jest! Jak to mawiała moja siostra gdy była mniejsza "mrówka latajka!" (uwaga, też gryzą :angryy:)[/quote] a czy te wielkie bez skrzydel tez gryza????????????????????bo lazila taka po mnie:placz::placz: czy ja cos wspominalam ze na wsi jest pieknie:cool1:jak nic pijana bylam:shake: uwaga bo normalnie bedom foty:diabloti: na poczatek piorecko takie co se samo bez wlasciciela lezalo we lesie:roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/221/15b9990a38ce0d14.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/268/5a8201d89acd7467.jpg[/IMG][/URL]
  8. Witaj zonkilku:multi: gosciu z ASTMAnem szacun:evil_lol:
  9. Helol kobieto pracujaca z dzieckiem wraz:loveu:
  10. dzien dober:multi:ja tez bym chciala poznac historie czlowieka z robalami:evil_lol::evil_lol:
  11. przybywszy..nadrobiwszy i...uwidziawszy.....no normalnie szok jaki piekny swinek morski:loveu::loveu:
  12. [quote name='Alicja'][B][FONT=Arial][COLOR=red]:terazpol: przyszlam se .....:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] o jjjjjaaaaaa cieeeee i w dodatku ze fanom :diabloti::loveu: dzien dobry bardzo:multi:
  13. [quote name='Fenris']A ja by se zjadł takiego xiędza ... nawet bym postał przy tym grillku coby sie równo usmażył :evil_lol: Chociaż może nie, jeszcze bym niestrawności dostał ... stare to mięcho to jeszcze może struł? E, nie warto ryzykować[/quote] ale jakby tak kazdy jednego xiedza usmazyl.....co za wizja..ahhhh rozmarzylam siem:diabloti: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]a ten co tak środkiem ulicy biega? ;) :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Zonkilku przemily moze cie zdziwi ta informacja ale to jest drozka polno-lesna:roll: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:diabloti: stanął by Ci w gardle :roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] eeee:crazyeye: [quote name='malawaszka']hahaha ja też :evil_lol:[/quote] jakos nie jestem zdziwiona:diabloti: [quote name='BeaC'][U][URL]http://images30.fotosik.pl/220/c035580a14c6c8d1.jpg[/URL][/U] [COLOR=darkred][B]ale Ci ta mucha fajnie wyszła:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]powiadasz że xiedzów jesz???[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]e jakoś nie reflektuję na czarnych............. ale pomóc w smażeniu to i owszem:diabloti:[/COLOR][/B] [/quote] to nie mi mucha wyszla..ja sie myje:diabloti: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Cześć Aguś:loveu:- poczęstowałam się Dilusiem- mniammmmmm:p[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://images24.fotosik.pl/221/fe2af89ccc888f9e.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/quote] smacznego:loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:roll:..to mi ulgło , znaczy że wsio się trzyma w normie [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Berczesław :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]znalazłam ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Czy jeżeli ludożerca je nożem i widelcem – to postęp?:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] nieeeee to ...podstep:evil_lol: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]tadam :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]wczoraj nie zdążyłam zajrzeć bo mnie antywir robił jakieś hocki klocki że niby mój klucz jest na czarnej liście :roll: i musiałam sie pobawić z kompem [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]jest już sierpień??? :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] dlaczego nie jestem zdziwiona ze na czarnej:evil_lol: czyzbys tesknila.....?:grins: Emoty wont
  14. u mnie za to koncepcji milion-wlasnie czynie kruche ciasto ze malinom i truskawkom:loveu:a na obiad pomidorowa..... dzien dobry Alicjo mla:loveu:
  15. Torbencjo ja tak jeszcze do tego Twojego wykladu: nie kazda blondi z tipsami jest gupia jak but.....wlasnie dwa dni temu poznalam panne,z obuwia mnie wyrwalo.Padly komenty rozne na jej widok po czym okazalo sie ze laska (i to jaka) jest doktorem fizyki:roll:....tak wiec warto pamietac ze pozory myla;)i tym optymistycznym akcentem witam was moi mili:loveu:
  16. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:roll::oops:...trzy razy czytałam zanim poczytałam dobrze :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][/FONT][/B] [/quote] buhahhahaahah ty tez:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='evaxon'][URL]http://images30.fotosik.pl/220/0067e53f6e602f64.jpg[/URL] powiem ci ze..... dziwnie wyglada boxik z rowno klapnietymi uchami:evil_lol:[/quote] noooo tos mie powiedziala:diabloti: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:multi::multi: wpadłam na grila.... co serwujesz?? xiędza?? :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] xsiadze som dobre ino sie dugo smazom:roll:dlatemuz zjadlam se zboczka..eee boczka:cool1:
  17. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]to ty leć sprawdź grilla a ja ide po piffo :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] sprawdzilam.......zarcie..ten tego eeeee..noooo dochodzi:roll::evil_lol:
  18. [quote name='Alicja']:multi::multi:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi:.....nooo bo jużem siem zlinkła że mnie wsio opuścili :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:mad:Ozzulec mi dziś zwiał , znaczy teraz go wytarmosiłam z lasku ...bawił się z beaglami i spierdzielił........na bibkę .....nieopodal młodzież na polance robiła piwopicie i grilla ....a ten do nich :diabloti:...qwa pijus jeden jak dojszłam to se piwo z jednym chlapał i nie chciał do domu ...bo mu kiełbase obiecali :diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] patrzcie ludzie..za kielbase sie chcial sprzedac:shake:sodomia i gomoria normalnie:roll: a ciebie piwkiem nie poczestowali:razz::diabloti:ani nawet KIELBASA:crazyeye::diabloti:co za banda...:evil_lol:
  19. agbar

    Anioły i Demony

    Lolinda wypusc meza z wyrka i cho na ploty:evil_lol:
  20. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]a ja bede macać [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-418.gif[/IMG]obiecała Mi :errrr:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Alicjo..natychmiast sie wstydz:shake:tobie tylko macanie w glowie:roll::evil_lol: lece spojrzec co sie spalilo na griluuuu:evil_lol:
  21. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=red][B]:roll:...ja na chwilę obecną tysz nie wiem [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-418.gif[/IMG]ale cieszkam że się podłączasz ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] uffff....nie jestes saaaamaaaaaa...nie jestes saaaaammmmmaaaaaa:diabloti:
  22. Jabkowa..jo cie kochom:grins:
  23. [quote name='Fenris']Witam :p Hahahaha jaka fotka [URL]http://images26.fotosik.pl/220/e091c74afa5306d2.jpg[/URL] Bokserkom to minotekę można by zakładać :p[/quote] zaprawde powiadam ci Dealer rodowodowym clownem jest:evil_lol: Witam u nas;)
×
×
  • Create New...