-
Posts
3035 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agbar
-
i taki sobie piesek:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/243/c6b46a43fe277407.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/243/2960e0dec90ed2ca.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/243/9917b4f69b459442.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/243/29d4ae5b3a8d041a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/208/6dde34219f0accec.jpg[/IMG][/URL]
-
tulipan ,ktory odchodzi juz.....:cool1: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/209/3583e8a4240c5023.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/243/c4b53dc3130a5056.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/243/8437d6b387bd0ade.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/209/d581fa2618940f26.jpg[/IMG][/URL]
-
takie sobie kwiateczki:roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/243/868c3f1fb0a64536.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/243/8876e08d472f153f.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL]http://images29.fotosik.pl/207/5787a210ff39a57e.jpg[/URL] strasznie mnie sie podobie ta fota:loveu::loveu:
-
Witaj moja najulubiensza:loveu:
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
agbar replied to Selket's topic in Foto Blogi
Masz racje...nie dobry:shake:barrrrrdzo niedobry :cool1:Dobrze ze przynajmniej pogoda dopisuje:multi: -
Kudlaty odprawiony..lachony oblewaja:diabloti:KWM:loveu:
-
Tak wiec....prania sie susza,wyprasowalam,zgrabilam sianko po koszeniu,podlogi odkurzone,umyte,obiad prawie gotowy,pies wymeczony....energie nieco spozytkowalam ale jak by ktos mi pod reke wlazl to w czerep jeszcze by zarobil:diabloti:
-
QDŁACZEK do 3xsztuka... ZNÓW RAZEM Z LUZIĄ!!!
agbar replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
Qdlaczku..uczesz sie,zebiska umyj i do domuuuuu:multi::multi::multi: -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Coś ci przyniosłam na te zepsute drzwi;)[/B][/COLOR][/FONT] [IMG]http://www.vitanea.pl/foto/41363-small.jpg[/IMG][/quote] bardzo ci dziekuje:cool1:Rozumiem ze mam tym rzucac w drzwi i od tego im sie polepszy:razz:
-
Witaj bezdomna:multi: cudna fotorelacja:evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol:nie mogę Cię chwalić bo popadniesz w alkoholizm :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:hand:.........:loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] absolutnie mnie nie chwal....:shake::evil_lol: [quote name='lolka75']ale fotki BW maja taki zajebisty klimacik....a dziewczynka ma jeszcze sweterek a'la tamte czasy i normalnie jakbym ogladala fotki z lat '60:p....suuuuuper sa!!!!:multi:[/quote] no masz..pochwalila...i co ja teraz biedna mam robic:evil_lol: [quote name='AlKil']Hellołki o poranku!:lol:[/quote] witaj wrocona:multi: [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B].................cze[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]to ja .nawrócona po weekendzie............ przeczytałam że Cie dopałdł kac morderca..............[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]ja tam juz od dawna nie miewam moralniaków............G.się przyzwyczaił...a po za tym ZAWSZe mam w zanadrzu historyjke o rozmowie pana .g z kibelkiem,.............:diabloti::diabloti:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]sie odczepia i juz:multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]szkoda że ten weekend taaaki krótki:diabloti:[/COLOR][/B] [/quote] Sasiad mnie wczoraj dobil...poszlam wieczorem pozyczyc worek na smieci(ach ta segregacja odpadow:roll:) i pyta sie mnie czy juz mi przeszla ochota na wymordowanie Turkow:crazyeye:.....:oops:przeciez ja nie jestem..nie bylam dotad rasistka:roll::evil_lol:Podobno mialam niecny plan zgladzenia ich,prawie wszystkich...Uzywalam przy tym slow powszechnie uwazanych za obelzywe:roll:a B. nabija sie dalej...:niewiem::diabloti: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Jaki szczęśliwy- SUUUPER!:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://images32.fotosik.pl/242/07aa6a2e14d66630.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Witaj Ago:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] witaj Moniczko:loveu: Obudzilam sie dzis wsciekla...ale jak..o matko:roll:B.zwial do pracy prawie godzine wczesniej niz zawsze,pies lezy i nawet na mnie nie patrzy,drzwi mi sie chyba popsuly bo strasznie trzaskaja przy zamykaniu:roll:...chyba sie zamkne dzis w chalupie i nie wyjde nigdzie,jestem dzis zbyt niebezpieczna:cool1:
-
to ja witam Was i sie:diabloti:
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
agbar replied to Selket's topic in Foto Blogi
dzien dobry:hand: -
dzien dober moja mila:loveu: jaki piekny paffff cie spotkal na spacerku:evil_lol:
-
robaczenku moj koffany......tesknie okrutnie:loveu::diabloti:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Maga100'][B]była z wizytą u bardzo miłej i fajnej dziewczyny :diabloti:[/B][/quote] niemozliwe.....u mnie jej nie bylo:diabloti: -
o zyja:diabloti:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
agbar replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Witaj matko...u nas tez autko sie nazywaja..teraz sie ostalo jedno..zowie sie Zielony Glut:diabloti:rozgladam sie teraz za czyms 4x4 ,na te moja wies bedzie jak znalazl dla mnie i kudla, a pan maz niech sie buja Glutkiem:evil_lol: -
Widzialam foty zmierzchowe i nie wiem co od nich chcesz:niewiem:...bardzo mi sie podobuja:loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='malawaszka']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: może może :eviltong: ale zobaczcie na cień na tym zdjęciu - rewelacja!!!:loveu:[/quote] :evil_lol:ten cien to wytne i se tatoo zrobie na jego wzor i podobienstwo:diabloti: [quote name='Vectra']cześć paskudnico :diabloti:[/quote] czesc zmijo:diabloti:
-
[quote name='malawaszka']:klacz: świetna ta fotka!!! [URL]http://images32.fotosik.pl/242/e83e969a716265ec.jpg[/URL][/quote] dzieki:oops:moze jednak powinnam chodzic robic foty po kielichu :razz::evil_lol:
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]jaki Dilerek jest szczuplutki :loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]super ma budowę :) :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]i jaką koleżankę do spacerów ma :) [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] on jest raczej chudy a nie szczuply:roll:probuje go zgrubnac ..zobaczymy co z tego wyjdzie:evil_lol: no ,kolezanka super..milosc od pierwszego wejrzenia z obydwu stron:loveu::razz:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/242/07aa6a2e14d66630.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/242/fdccf104da5d494c.jpg[/IMG][/URL] kuuuniec:grins: