Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. [quote name='Dardamell']Dostałam PW od Zosia123, ale to raczej nie do mnie było.[/QUOTE] Do mnie też chyba nie.
  2. Przepraszam, nie doczytałam, że ma 12 lat. Rzeczywiście, w tym wieku narkoza nie jest bezpieczna.
  3. A uświadomiłaś właścicieli na temat kastracji ? Może bez jajek nie będzie się gubił ? Trochę nerwów pewnie Cię to przygoda kosztowała.
  4. Jak ja lubię szczęśliwe zakończenia :)
  5. Ja na pewno będę zainteresowana nasionami :)
  6. [quote name='malagos']Nie umiem zrobić plakatu, ale od czego ma sie dzieci?...........Moze mi któreś zrobi, to wtedy mogłabyś, Mazowszanko, wydrukować i powiesić? Proszę.......[/QUOTE] Tak, tak tylko muszę mieć plakat, bo też nie umiem robic.
  7. Dużo tych bernardynów bezdomnych.:-( Chyba pseudo pracują pełną parą.
  8. Ta paczka to chyba do mnie. Ja spokojnie poczekam, bo na razie ledwo zipię.
  9. A ja pochwalę decyzję ! Po co po raz kolejny mieszać psu w głowie i zmieniać dom?:multi::multi::multi:
  10. [quote name='Mortes']Mazowszanka z Igą będzie problem bo to mega dzikus :( Nadzieje na dom...marne... ale dzięki za chęci pomocy...JESTEŚ WIELKA . Pieniążki od pani Dyzia pozwolą Dyziowi spokojnie funkcjonować w hoteliku do 28 stycznia :)[/QUOTE] Ja na razie tylko głośno myślę. Tak czy owak suczka musi mieć wątek aby móc zbierać na nią pieniądze.
  11. Jak będą plakaty to mogę porozwieszać na psiej łączce i u weta, może w sklepie z akcesoriami. Na moim osiedlu jest zatrzęsienie psów i stale przybywa, coraz więcej ludzi ma po dwa psy i wcale nie są to rasowce. Jak komuś zależy to i do Makowa pojedzie obejrzeć. Bo przywozić na gotowe to chyba nie warto.
  12. Ja też :) O wątku suni pomyślimy po bazarku.
  13. To brzmi jak jakaś bajka aż trudno uwierzyć. Coś niesamowitego.:multi::multi::multi:
  14. Szelki piękne, rzeczywiście Pako niespecjalnie się nimi cieszy
  15. A suczka z dwoma maluchami zabrana z pola ma swój wątek?
  16. [COLOR=darkorchid][B] [COLOR=black] [/COLOR] ZAPRASZAM NA BAZAREK DLA NIKO I DYZIA[/B][/COLOR] [url]www.dogomania.pl/threads/220627-Eleganckie-różności-dla-Niko-i-Dyzia-do-18-stycznia-21.00[/url] :) :) :)
  17. I ja skorzystam na tej wymianie zdań i pójdę z moim saneczkującym Dyziem do weta :)
  18. Odwiedzam Tikunię z rana :)
  19. A masz swoich ludzi w Krakowie? Czy sama chcesz jechać?
  20. Ale wiadomość. Daj znać jak będziesz coś wiedziała. Poproś właścicielkę hoteliku aby przyjrzała się pani dyskretnie :)
×
×
  • Create New...