[quote name='malagos']Nie umiem zrobić plakatu, ale od czego ma sie dzieci?...........Moze mi któreś zrobi, to wtedy mogłabyś, Mazowszanko, wydrukować i powiesić? Proszę.......[/QUOTE]
Tak, tak tylko muszę mieć plakat, bo też nie umiem robic.
[quote name='Mortes']Mazowszanka z Igą będzie problem bo to mega dzikus :( Nadzieje na dom...marne... ale dzięki za chęci pomocy...JESTEŚ WIELKA .
Pieniążki od pani Dyzia pozwolą Dyziowi spokojnie funkcjonować w hoteliku do 28 stycznia :)[/QUOTE]
Ja na razie tylko głośno myślę.
Tak czy owak suczka musi mieć wątek aby móc zbierać na nią pieniądze.
Jak będą plakaty to mogę porozwieszać na psiej łączce i u weta, może w sklepie z akcesoriami.
Na moim osiedlu jest zatrzęsienie psów i stale przybywa, coraz więcej ludzi ma po dwa psy i wcale nie są to rasowce.
Jak komuś zależy to i do Makowa pojedzie obejrzeć.
Bo przywozić na gotowe to chyba nie warto.
[COLOR=darkorchid][B] [COLOR=black] [/COLOR] ZAPRASZAM NA BAZAREK DLA NIKO I DYZIA[/B][/COLOR]
[url]www.dogomania.pl/threads/220627-Eleganckie-różności-dla-Niko-i-Dyzia-do-18-stycznia-21.00[/url]
:) :) :)