[quote name='azalia']Czy ten DT dla Pakusia to sprawdzony?Oby krzywdy chłopak nie miał,no ale będzie w domu,a przecież coraz zimniej będzie.Poproszę o konto,wpłacę coś dla niego.A tak jeszcze przy okazji zapytam,bo już na trzecim wątku pytam i nikt mi nie odpowiedział.Czytalam na jednym z nowszych wątków o piesku,który z pragnienia pił własny mocz biedaczek i teraz zapomniałam tytułu,miałam wrócić do wątku,bardzo proszę o link lub tytuł wątku,bardzo dziękuję z góry za pomoc.
Znalazłam ten wątek.Jest na dolnośląskim.
www.dogomania.pl/threads/218695-Nie-mam-łapy