Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. To u tej baby w pseudo czekałaby ją pewna śmierć.:diabloti:
  2. [quote name='auraa']Oj z tym lizaniem! Dziś Lubisia tak centralnie dała mi całusa, prosto w usta!:cool3: Tikunia tez znajdzie dom. Może załozymy forum matek dzieci na wydaniu;). U mnie dwoje![/QUOTE] Ja bardzo chętnie przyjmę synowe z dogomanii. Wspomogą,zrozumieją.:lol:
  3. Świetna wiadomość! Bardzo się cieszę,że Kropkę wreszcie ktoś docenił(poza dogomaniakami oczywiście).:lol:
  4. Czekamy zatem cierpliwie.
  5. Mogą,mogą.Wszystko zależy od finansów.
  6. A może by cała rodzina złożyłaby się na jakiś hotelik domowy dla niego? Tylko to wpadło mi teraz do głowy.
  7. Ale masz fajnie.Ja już dojrzałam do trzeciego psa,ale moja rodzina jeszcze nie. Życzę zdrowia.:lol:
  8. To ile masz tych psów,Malagos?
  9. Czyli najlepszy dla Nikusia bylby dom z ogrodem,żeby za czesto tej obrozy i smyczy nie musiał uzywać. A weterynarz nie móglby do Nikusia przyjechać? Ja mam suczkę histeryczkę i aktorkę dramatyczną i chyba na szczepienie zaproszę weta do siebie.
  10. Mam dwa psy i królika(11 letni rudasek). Nie mam jeszcze galerii,bo ze zdjeciami nie teges. Będę Was odwiedzała.;)
  11. :lol:Witam Was wszystkich swiatecznie, trafiłam na wątek przypadkiem wiedziona historią królika,który myśli,że jest psem. A tu w środku niespodzianka.Sunia z dogo,której historia mną poruszła i której pięknej mordki nie moge zapomnieć znalazła wspaniały dom. Jesteście wielcy.Bardzo Wam dziekuję,że ją wzieliście. To najlepszy prezent gwiazdkowy jaki mogłam dostać.:lol:
  12. Bardzo dobra wiadomość! Gratuluję decyzji.Gdzie będzie miał tak dobrze jak u Was. Pozdrawiam świątecznie.:lol::lol:
  13. Bardzo się cieszę,że mimo różnych zawirowań i nieporozumień udało się biedną suczkę złapać. To najlepszy prezent na święta! Pozdrawiam wszystkich świątecznie.:lol::lol:
  14. Gdyby wszyscy nauczyciele byli tacy jak Ty,Mortes,to świat byłby lepszy. Rodzice głupoty gadają ale dzieciom zostanie w głowach to co im mówisz. Tylko nie odlatuj nam w kosmos,bo kto uratuje kolejne bidy(a my Ci pomożemy).:lol::lol:
  15. Co u piesków?Czy mają już budy?
  16. Nie sądze,aby była duża różnica w cenie pomiędzy podrobami,skrawkami a kośćmi. Chyba ludziom nie mieści się w głowie,że można psu kupić mięso w sklepie nawet jeżeli jest tanie. A u mnie we wsi bezdomne z całej okolicy żywią się cielęcinką,gdyż chłopi wyrzucają padłe sztuki na pole. A krów u nas setki. Moja Luka karmiona cielęcinką taka piekna i zdrowa wyrosła.
  17. Moja sąsiadka ze wsi też karmi śrutą. Widocznie w tych okolicach to taki zwyczaj(uświęcony tradycją jak mowią niektórzy politycy).
  18. Może znajdą się tacy ludzie,którzy będą chcieli zrobić sami sobie prezent gwiazdkowy? Ja to bym chciała taki prezent,ale niestety nie mieszkam sama.:shake:
  19. Pewnie u tej babki nudziła się i stąd kłopoty. Młodzi,dynamiczni(wiekiem lub duchem) jej są potrzebni.
  20. Wszyscy narzekają na zastój w adopcjach. Chyba trzeba te święta spokojnie przeczekać.;) A jeśli z jednostki nie da się upłynnić wszystkich szczeniaków to przynajmniej suczki. Ale gdzie?!:shake:
  21. Kropka cały czas w swoim domu.To chyba nie jest taka kłopotliwa? Może się jeszcze do niej przekonają?
  22. No właśnie.Jak to działa?
  23. Właśnie,dlaczego tych normalnych ciągle brakuje?
  24. [quote name='azalia']Czy ten DT dla Pakusia to sprawdzony?Oby krzywdy chłopak nie miał,no ale będzie w domu,a przecież coraz zimniej będzie.Poproszę o konto,wpłacę coś dla niego.A tak jeszcze przy okazji zapytam,bo już na trzecim wątku pytam i nikt mi nie odpowiedział.Czytalam na jednym z nowszych wątków o piesku,który z pragnienia pił własny mocz biedaczek i teraz zapomniałam tytułu,miałam wrócić do wątku,bardzo proszę o link lub tytuł wątku,bardzo dziękuję z góry za pomoc. Znalazłam ten wątek.Jest na dolnośląskim. www.dogomania.pl/threads/218695-Nie-mam-łapy
×
×
  • Create New...