Przepraszam za wpis nie na temat,ale widzę tyle mądrych osób tu zagląda.
Zajrzyjcie,proszę,na wątek na którym udzielają sie ostatnio tylko dwie osoby.
[url]www.dogomania.pl/threads/214791-Nuka-w-cudownym[/url] DS!ONEK Niko,Dyzio,Dobcio zbieraja na HOTELIK i szukają DS!POMOCY