[quote name='Ewa Marta']Byłam pewna, że dasz radę Mazowszanko:-)[/QUOTE]
Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas. :)
A wiesz może jak robi się banerki?
Skoro już jestem taka mądra.HaHaHa !
Ja mogę pomóc ale dopiero jutro rano.:)
Jeżeli pomoc będzie nadal potrzebna to proszę o dokładne instrukcje co trzeba zrobić,aby nie dublować działań.
mój tel: 697 97 25 08
Niestety nie mam chwilowo samochodu. wiec odwozenie odpada.
Ale dołujące wieści.
Czy ta baba to nie handlara?
Skoro na policji się upewniała czy nic jej nie grozi.
Może myślała, że zrobiła Wam łaskę biorąc psa i nie będziecie się już nim interesować.
I tu się przeliczyła, bo jak widzę pół Warszawy jej szuka.
Przy takiej akcji na pewno się znajdzie. :)
[SIZE=5]Zapraszamy zatem na bazarek.[/SIZE]:lol::lol:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/220627-eleganckie-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Niko-i-Dyzia"]www.dogomania.pl/threads/220627-eleganckie-różności-dla-Niko-i-Dyzia[/URL]
Choroba,Malagos bierze małe suczki na bdt,ale teraz ma Tikę.
Tika miała jechać do nowego domu dzisiaj ale pani w ostatniej chwili,wczoraj wieczorem,rozmyśliła się.:shake:
Nie jestem pewna czy własciciele będą jej szukać
Dla nich znalezienie Belli oznacza kłopot -podróż do Serocka.
Nie wiadomo też czy rzeczywiście miała obrożę na sobie.
Biedna sunia.:-(