Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. [quote name='Ewa Marta']Byłam pewna, że dasz radę Mazowszanko:-)[/QUOTE] Jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas. :) A wiesz może jak robi się banerki? Skoro już jestem taka mądra.HaHaHa !
  2. Ja mogę pomóc ale dopiero jutro rano.:) Jeżeli pomoc będzie nadal potrzebna to proszę o dokładne instrukcje co trzeba zrobić,aby nie dublować działań. mój tel: 697 97 25 08 Niestety nie mam chwilowo samochodu. wiec odwozenie odpada.
  3. Może inny pies do towarzystwa by odciągał ją od ucieczek ?
  4. Największa nadzieja w psiarzach. Oni jak emeryci widzą wszystko co się dzieje w okolicy. I są empatyczni.
  5. Ale dołujące wieści. Czy ta baba to nie handlara? Skoro na policji się upewniała czy nic jej nie grozi. Może myślała, że zrobiła Wam łaskę biorąc psa i nie będziecie się już nim interesować. I tu się przeliczyła, bo jak widzę pół Warszawy jej szuka. Przy takiej akcji na pewno się znajdzie. :)
  6. Miło się czyta takie wieści. :)
  7. A ja zapraszam całe towarzystwo na mój debiut bazarkowy: :) [url]www.dogomania.pl/threads/220627-Eleganckie-różności-dla-Niko-i-Dyzia-[/url]
  8. [SIZE=5]Zapraszamy zatem na bazarek.[/SIZE]:lol::lol: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220627-eleganckie-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Niko-i-Dyzia"]www.dogomania.pl/threads/220627-eleganckie-różności-dla-Niko-i-Dyzia[/URL]
  9. O kurcze,już mi się ręce trzęsą.
  10. Jakie to cudo kochane. Jak można było jej nie chcieć.
  11. Ja Ci napisałam ,Malagos,w SMS-ie co sądzę o tej pani. Chyba jednak na kwiatkach (na liście oczekujących) umieścić.:cool3:
  12. Odwiedza,odwiedza tylko nie wie co mądrego powiedzieć.
  13. O kurcze,jest jakaś nadzieja.:multi:
  14. Tika w typie gończy mazowiecki choć pochodzi z Pszczyny. A na panią trzeba mieć oko.
  15. O Dyzia ani pół telefonu :([/QUOTE] A szkoda. Tak ładnie prezentował się na wątku przygarnę psa(z Poznania). Szkoda,że go nie docenili.:-(
  16. Choroba,Malagos bierze małe suczki na bdt,ale teraz ma Tikę. Tika miała jechać do nowego domu dzisiaj ale pani w ostatniej chwili,wczoraj wieczorem,rozmyśliła się.:shake:
  17. Piękne,przeszczęśliwe psy. Piękna sceneria. Prosimy o wiecej takich zdjęć na dogomaniacką chandrę i chwile zwatpienia.:)
  18. Najlepszy u jednej pani na literę M.;)
  19. Nie jestem pewna czy własciciele będą jej szukać Dla nich znalezienie Belli oznacza kłopot -podróż do Serocka. Nie wiadomo też czy rzeczywiście miała obrożę na sobie. Biedna sunia.:-(
  20. Co ten skurczybyk,żeby nie napisać inaczej,temu psu zrobił,że tak boi się smyczy i obroży? Myślę o poprzednim właścicielu.:mad:
  21. Ręce opadają.:angryy: Jak ludzie szybko rezygnują. Chcą psa za darmo,zaszczepionego,dowiezionego i supergrzecznego od pierwszego dnia.
  22. Nie bój nic. Ja mało pojętna jestem to i Ciebie pomęczę.:roll:
  23. Jeśli brakuje 30 to dam połowę czyli 15. Proszę o numer konta.Jutro rano się tym zajmę. Pozdrawiam piesia.:lol:
×
×
  • Create New...