[quote name='Fela']Mazowszanko, straaasznie Cię przepraszam, że przyjeżdżałaś na pusto. W niedzielę miało nie być studentów, przyszli z własnej i nieprzymuszonej woli, spontanicznie. Sądziłam, że dziś w ogóle będzie krucho ze spacerami, tak zwykle bywa w weekendy :([/QUOTE]
Nic się nie stało :) Tak jak mówi Ewa, lepiej, że jest więcej wychodzących niż jakby miało ich brakować.