Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. A na koniec dnia dobra wiadomość.:multi: :multi: Przelewam na konto Mortes połowę dochodu z mojego bazarku ( [B]365 zł[/B]), drugą połowę dostanie pszczyński Smutek-Czarek. Tak uzgodniłyśmy z ewu.
  2. [quote name='Justyna Lipicka']z którego?[/QUOTE] Z mojego.Czarek dzieli dochód z kieleckim Niko.
  3. [quote name='ewu']Czarek dostanie 365 zł z bazarku:)[/QUOTE] Tak jest ! I w związku z tym poproszę [B]Lobarię [/B]o numer konta na PW.
  4. O, biedak ! Ale przynajmniej do pseudo nie trafi.
  5. [quote name='Mortes']Mazowszanka musimy grac w toto- lotka... jedyna rada...:([/QUOTE] Ale ja nie umiem !
  6. Post przeczytałam ale tak naprędce to nic mądrego napisać nie mogę.
  7. Jak zawsze z przyjemnością oglądam zdjęcia :) Trzeba Pana na dogo przekabacić.
  8. Spacer z Dinką odbyty. Niestety na tymczasach się nie znam.Ale szkoda żeby się psinka w socjalizacji cofnęła.Jest taka wesoła i zadowolona z życia.
  9. [quote name='[email protected]']rannopołudniowonocna takie?[/QUOTE] Zimno, zimno !
  10. Czyli przydałby się dom z psami wtedy będzie miała zajecie.
  11. Ładniutki chłopaczek, ma takie umaszczenie dobermanowate ale ładniejszy niż doberman :) A Ty, [B]ewu, [/B]pochwal się tym Pączkiem, bo go jeszcze nie widziałam.
  12. Co do pieniędzy to przed 8 marca otworzę bazarek, mogę też jutro wpłacić swoją dolę za marzec. A są jakieś wieści z DT ? Czy nadal ma ochotę dać nogę ?
  13. A ja znowu coś Ci znalazłam, Mortes. Banerki i allegro za darmo. [url]http://www.dogomania.pl/threads/210920-Banerki-zrobi%C4%99-[/url]!
  14. Twój DT uniwersalny, od razu na dzieci i kota sprawdzasz. Takie zdjęcia to sama zachęta.
  15. To ja biorę wtorek przed południem.
  16. Wspomogę groszem tylko się upewnię czy wysyłać na konto: szczeniaki z Lublińca ?
  17. Z robalem oko w oko. Nie zazdroszczę.
  18. Dziewczyny ! Nie mam pomysłu jak Wam pomóc ale trzymam kciuki za Konika :)
  19. [quote name='Fela']Mazowszanko, straaasznie Cię przepraszam, że przyjeżdżałaś na pusto. W niedzielę miało nie być studentów, przyszli z własnej i nieprzymuszonej woli, spontanicznie. Sądziłam, że dziś w ogóle będzie krucho ze spacerami, tak zwykle bywa w weekendy :([/QUOTE] Nic się nie stało :) Tak jak mówi Ewa, lepiej, że jest więcej wychodzących niż jakby miało ich brakować.
  20. Pewnie boi się biedak i jest w stresie. Trzeba dać mu trochę czasu.
×
×
  • Create New...