[quote name='jola_li']Bazarek dla Dinki zakończył się wczoraj wynikiem 675 złotych :-).
Jeszcze nie mam wszystkich wpłat (niektóre Osoby napisały, że wpłacą przy wypłacie), ale już zdecydowana większość wpłynęła.
Poproszę o konto Dinki, żebym mogła jak najszybciej przelać pieniążki, jak już zbierze się całość :-).[/QUOTE]
Dina, nie tylko piękna ale i bogata !
Tylko brać :)