[quote name='AtaO']Lileczko, jesteś już po.....?[/QUOTE]
No właśnie miałam Ciebie zapytać gdzie jest teraz sunia, kto ją odbierze i dokąd pojedzie zanim dotrze do mnie.
A Ty nic nie wiesz ?
[quote name='malagos']Tylko kto załatwia ten transport, kto zadzwoni do Gosi - Figu?[/QUOTE]
Chyba te osoby, które odbiorą suczkę z lecznicy ?
Bo ja nie wiem gdzie ona jest i kiedy ma być odebrana.
[quote name='__Lara']Mazowszanka, a w jakiej Ty jesteś miejscowości? Trzeba transport szukać już.[/QUOTE]
Do piątku wieczór lub soboty rano jestem w Warszawie. Potem pod Przasnyszem w okolicach malagos.
[quote name='Agata69']A do mnie ktoras przyjedzie, bo sie juz zgubilam?[/QUOTE]
Do mnie chyba przyjedzie jedna, ale która jest mi obojętne. Obie kochane i biedne.
[h=2][/h] [INDENT] Pod koniec tygodnia znowu " odpływam" do strefy bezkomputerowej :-( , dlatego przelałam na Kacpra 20 zł za lipiec i sierpień.
[/INDENT]
Pod koniec tygodnia znowu " odpływam" do strefy bezkomputerowej :-( , dlatego przelałam na Dinkę 40 zł za lipiec i sierpień.
Pozdrawiam potwora i trzymam kciuki.:)