Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. Ewo, czy na allegro rzeczywiście lepiej schodzi biżuteria ? Mam parę wartościowych sztuk na czarną, psią godzinę i szkoda mi będzie sprzedawać ją za grosze na bazarku.
  2. [quote name='edyseja']Czy Dumcia ma już zrobione ogłoszenia? Jeśli nie to chętnie jej zamówię pakiet 50 sztuk. :)[/QUOTE] A gdzie zamawia się/ kupuje takie ogłoszenia ? Pytam się z myślą o mojej tymczasowiczce, bo nie bardzo wiem jak się za to zabrać. Jeśli to nie tajemnica oczywiście ;)
  3. [B]Lobario[/B], przeglądałam przed chwilą wątek [B]Akcja Sterylizacja[/B] i wynotowałam Ci kilka wskazówek dotyczących załatwiania zwrotu kasy. [B]Post 4338,4339,4348 str 174[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto/page174"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto/page174[/URL]
  4. A zaraz druga dobra dusza, tym razem nieanonimowa, zrobi bazarek. Kończę wstukiwać dane na pierwszy bazarek, moją tymczaskę i jak tylko ruszy to biorę się za następny, większy dla dwóch ON-ków. Tylko te zdjęcia tak wolno mi wchodzą, można umrzeć z nudów.
  5. Zgłosiłam Zuzię do Akcja Sterylizacja.[B]Post 4369,str 175[/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto/page175#top[/url] [B]Lobario,[/B] przypominam, że przyjmują tylko [B]oryginały[/B] faktury, trzeba napisać też o jaką suczkę chodzi. Resztę, komu co słać masz na wątku Lilki.
  6. Ja teraz robię bazarek na moją tymczasowiczkę Lilkę. Jak ruszy to zacznę robić drugi, większy na dwa ON-ki. Naszą Dinę i Niko od Mortes. Fanty już mam, zdjęcia też porobione. Tylko wstawianie trwa 100 lat, ale dam radę :)
  7. No i co ? Ma już Niko wydarzenie na FB zrobione przez egradaskę ? Ja nie fejsbukowa jestem.
  8. Dzięki za informację :) To ja też chcę taki ubiegający się dom dla mojej Lilki !
  9. Czy nowy dom Sinusa to efekt artykułu na temat Waszego " prywatnego szpitaliku" ? Czy też efekt porządnych ogłoszeń ? Pytam, bo mam u siebie tymczasowiczkę, małą młodą suczkę. Poszło parę ogłoszeń i nic. Chyba muszę się pogłowić gdzie ją zareklamować, aby nie wracać z trzema psami po wakacjach do Warszawy. A oto moje cudo: [url]www.dogomania.pl/forum/threads/228276-Ciężarna-wyrzucona-sunia-Pomocy[/url]!
  10. Ale mnie nastraszyłeś, gallegro. Mignął mi na moment tytuł wątku a w nim Tęczowy Most !
  11. [quote name='malagos']Mazowszanko, za jakiś czas, bo wyjechałam z córką na Mazurki, wracam prawdopodobnie za 10 dni :)[/QUOTE] Zapraszam, zapraszam :) :)
  12. [quote name='__Lara']Mazowszanko, ja bym powtórzyła to szczepienie. Mamy jakieś finanse jeszcze?[/QUOTE] O.K.powtórzę. Zaraz zrobię bazarek na szczepienia, tylko żeby te zdjęcia szybciej wchodziły, bo usnąć można. [B]_Lara[/B] , gumtree trzeba powtórzyć, bo wiek nie podany. Ja bym napisała ok.roku. A co oznaczają te ogłoszenia na czarno ? TZ wysłał dziś rano do AtaO zdjęcia Lilki, pewnie jak będzie wolna to je wstawi.
  13. Witam i ja :) Lobario, debiut udany i super skuteczny :) Zobaczymy jak mi wstawianie zdjęć nocną porą pójdzie, jak się uda to jakiś bazar na panienki pójdzie.
  14. Już jestem z powrotem :) Zdjęcia będą po weekendzie. Na razie nikt się nie zgłosił. Ogłoszenia aktywowałam. Tylko [B]gumtree [/B]nie przyjęli, bo nie podano wieku Lilki. W książeczce ma trzy lata, ja bym powiedziała, że około roku, bo zachowuje się jak szczeniak. Lilka zaszczepiona na wirusówki, ponieważ jest to pierwsze szczepienie w życiu mam powtórzyć za miesiąc. Co Wy na to ? Potrzeba doszczepiać czy nie ? [B]Malagos[/B], kiedy NAS odwiedzisz ?
  15. [B]Znikam z dogo na dwa dni, oddaję kompa do naprawy. [/B]W razie czego dzwońcie.
  16. No rzeczywiście zrobił się okrąglutki, i sierść ma ładną :)
  17. [quote name='__Lara'];) miałam jeszcze pomysł: szczenięca uroda ;)[/QUOTE] Też dobre :) Zdjęcia tego nie oddają. Śmiem twierdzić, że na zdjęciach ( być może tylko moich) wygląda niezbyt urodziwie. A w rzeczywistości wygląda jak szczeniaczek, szczególnie gdy wije się jak wąż, jak się cieszy, bawi, biega.
  18. [B]Lara[/B], dziękujemy Ci bardzo za ogłoszenia ! :loveu: Z ta Kruszynką dobry pomysł, przyciąga wzrok.
  19. Dzięki za zdjęcie :) To było jeszcze na pierwszym spacerku kiedy bałam się, że mi ucieknie. Stąd te szelki. Teraz wychodzi bez smyczy i bardzo się pilnuje.
  20. Przykro czytać taki apel i nie móc pomóc :-( :-( Za dużo tych biednych psów.
  21. Wiem, że jest nadprodukcja ON-ków. Gdy jeżdziłam po Mazowszu to często widziałam ogłoszenia na płotach: sprzedaż owczarków niemieckich. Teraz gdy ustawa weszła w życie to pewnie znikną te ogłoszenia, ale problem chyba nie. Ale Niko jest wyjątkowo piękny i młody ! :)
  22. [h=2][/h] [INDENT] Był ktoś na dogo z Pruszkowa, ale nie mogę sobie przypomnieć :roll: Z linii warszawsko- pruszkowskiej jest [B]auraa[/B] (Ursus) i [B]Ziutka [/B]( Brwinów ). Zapytajcie te dziewczyny. Jeśli same nie mogą to może podpowiedzą kto jest z Pruszkowa. [/INDENT] [INDENT] [/INDENT]
  23. Był ktoś na dogo z Pruszkowa, ale nie mogę sobie przypomnieć :roll: Z linii warszawsko- pruszkowskiej jest [B]auraa[/B] (Ursus) i [B]Ziutka [/B]( Brwinów ). Zapytajcie te dziewczyny. Jeśli same nie mogą to może podpowiedzą kto jest z Pruszkowa. I jeszcze pytanie dotyczące ogłoszeń. [B]Ziutka[/B] obiecała, że zrobi na mazowieckie. Ona jest zawalona robotą, ale na pewno zrobi, bo to solidna firma :) Ale pozostaje reszta kraju.
×
×
  • Create New...