-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
Ewo, czy na allegro rzeczywiście lepiej schodzi biżuteria ? Mam parę wartościowych sztuk na czarną, psią godzinę i szkoda mi będzie sprzedawać ją za grosze na bazarku.
-
Młodziutka, mała, wspaniała Zuzia w swoim wspaniałym domku !!!!
Mazowszanka13 replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
[B]Lobario[/B], przeglądałam przed chwilą wątek [B]Akcja Sterylizacja[/B] i wynotowałam Ci kilka wskazówek dotyczących załatwiania zwrotu kasy. [B]Post 4338,4339,4348 str 174[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto/page174"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto/page174[/URL] -
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
A zaraz druga dobra dusza, tym razem nieanonimowa, zrobi bazarek. Kończę wstukiwać dane na pierwszy bazarek, moją tymczaskę i jak tylko ruszy to biorę się za następny, większy dla dwóch ON-ków. Tylko te zdjęcia tak wolno mi wchodzą, można umrzeć z nudów. -
Młodziutka, mała, wspaniała Zuzia w swoim wspaniałym domku !!!!
Mazowszanka13 replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
Zgłosiłam Zuzię do Akcja Sterylizacja.[B]Post 4369,str 175[/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto/page175#top[/url] [B]Lobario,[/B] przypominam, że przyjmują tylko [B]oryginały[/B] faktury, trzeba napisać też o jaką suczkę chodzi. Resztę, komu co słać masz na wątku Lilki. -
Ja teraz robię bazarek na moją tymczasowiczkę Lilkę. Jak ruszy to zacznę robić drugi, większy na dwa ON-ki. Naszą Dinę i Niko od Mortes. Fanty już mam, zdjęcia też porobione. Tylko wstawianie trwa 100 lat, ale dam radę :)
-
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
No i co ? Ma już Niko wydarzenie na FB zrobione przez egradaskę ? Ja nie fejsbukowa jestem. -
Czy nowy dom Sinusa to efekt artykułu na temat Waszego " prywatnego szpitaliku" ? Czy też efekt porządnych ogłoszeń ? Pytam, bo mam u siebie tymczasowiczkę, małą młodą suczkę. Poszło parę ogłoszeń i nic. Chyba muszę się pogłowić gdzie ją zareklamować, aby nie wracać z trzema psami po wakacjach do Warszawy. A oto moje cudo: [url]www.dogomania.pl/forum/threads/228276-Ciężarna-wyrzucona-sunia-Pomocy[/url]!
-
[quote name='__Lara']Mazowszanko, ja bym powtórzyła to szczepienie. Mamy jakieś finanse jeszcze?[/QUOTE] O.K.powtórzę. Zaraz zrobię bazarek na szczepienia, tylko żeby te zdjęcia szybciej wchodziły, bo usnąć można. [B]_Lara[/B] , gumtree trzeba powtórzyć, bo wiek nie podany. Ja bym napisała ok.roku. A co oznaczają te ogłoszenia na czarno ? TZ wysłał dziś rano do AtaO zdjęcia Lilki, pewnie jak będzie wolna to je wstawi.
-
Młodziutka, mała, wspaniała Zuzia w swoim wspaniałym domku !!!!
Mazowszanka13 replied to Lobaria's topic in Już w nowym domu
Witam i ja :) Lobario, debiut udany i super skuteczny :) Zobaczymy jak mi wstawianie zdjęć nocną porą pójdzie, jak się uda to jakiś bazar na panienki pójdzie. -
Już jestem z powrotem :) Zdjęcia będą po weekendzie. Na razie nikt się nie zgłosił. Ogłoszenia aktywowałam. Tylko [B]gumtree [/B]nie przyjęli, bo nie podano wieku Lilki. W książeczce ma trzy lata, ja bym powiedziała, że około roku, bo zachowuje się jak szczeniak. Lilka zaszczepiona na wirusówki, ponieważ jest to pierwsze szczepienie w życiu mam powtórzyć za miesiąc. Co Wy na to ? Potrzeba doszczepiać czy nie ? [B]Malagos[/B], kiedy NAS odwiedzisz ?
-
[quote name='__Lara'];) miałam jeszcze pomysł: szczenięca uroda ;)[/QUOTE] Też dobre :) Zdjęcia tego nie oddają. Śmiem twierdzić, że na zdjęciach ( być może tylko moich) wygląda niezbyt urodziwie. A w rzeczywistości wygląda jak szczeniaczek, szczególnie gdy wije się jak wąż, jak się cieszy, bawi, biega.
-
ONEK Niko już w DS mocno TRZYMAMY KCIUKI!
Mazowszanka13 replied to ewelinka_m's topic in Już w nowym domu
Wiem, że jest nadprodukcja ON-ków. Gdy jeżdziłam po Mazowszu to często widziałam ogłoszenia na płotach: sprzedaż owczarków niemieckich. Teraz gdy ustawa weszła w życie to pewnie znikną te ogłoszenia, ale problem chyba nie. Ale Niko jest wyjątkowo piękny i młody ! :) -
Był ktoś na dogo z Pruszkowa, ale nie mogę sobie przypomnieć :roll: Z linii warszawsko- pruszkowskiej jest [B]auraa[/B] (Ursus) i [B]Ziutka [/B]( Brwinów ). Zapytajcie te dziewczyny. Jeśli same nie mogą to może podpowiedzą kto jest z Pruszkowa. I jeszcze pytanie dotyczące ogłoszeń. [B]Ziutka[/B] obiecała, że zrobi na mazowieckie. Ona jest zawalona robotą, ale na pewno zrobi, bo to solidna firma :) Ale pozostaje reszta kraju.