Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. [quote name='Lobaria']Dzięki... chyba dla [B]Wilczka[/B], który jest u Emiś i [B]Aszki[/B], która jest u ZuziM, tylko ja nie mam czasu ogloszeń robić :( Dla Mozarta i Ikarka mam nadzieję - zrobię do jutra :)[/QUOTE] Dobrze, to dasz znać :)
  2. No i co tam u Lilki ? Kolejny dług Lilki: [B]50 zł [/B]za transport Warszawa-Wrocław. Wrocław- Świdnica pokrył DS ( kwoty porównywalne ).
  3. [quote name='__Lara']Ale serio są? :) może przyjdą do nas? :grins:[/QUOTE] Jak najbardziej serio :) Tylko na jednej nodze trudno będzie dojść ;) [B]Lobario[/B], jest bazarek ogłoszeniowy: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231472-BAZAREK-OG%C5%81OSZENIOWY-dla-Doyka-do-15-09-20-og%C5%82osze%C5%84-za-5-z%C5%82-[/url] Masz kandydatów ? Mogę wykupić dwa pakiety po 20 ogłoszeń.
  4. [B]Świdniczanka[/B] pewnie jeszcze w pracy, na pewno to przeczyta :)
  5. A może po prostu nie reagować. Pipiszczy i da spokój. Jeśli będzie dostawała jeść póżniej niż o czwartej ( ja tak dawałam) to na pewno wytrzyma dłużej.
  6. [B][SIZE=3]Dziękujemy Wrocławiowi za pomoc w dowiezieniu Lilki do własnego domu[/SIZE][/B] :Rose: [B]Chciałabym również podziękować wszystkim osobom dzięki którym Lilka dotarła do mnie :) Podróż z Pszczyny do Przasnysza była równie karkołomna co podróż do Świdnicy. Szczególnie, że po drodze były dwa prawie tygodniowe noclegi[/B] :Rose:
  7. [SIZE=4][B]Dziękujemy Wrocławiowi za pomoc w dowiezieniu suczki Lilki do własnego domu[/B][/SIZE][B][SIZE=4] :)[/SIZE][/B] [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/563292_413641572006063_1825328711_n.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228276-Ciężarna-wyrzucona-sunia-Pomocy!!!-Niebawem-urodzi"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228276-Ciężarna-wyrzucona-sunia-Pomocy!!!-Niebawem-urodzi[/URL]
  8. [SIZE=3]Dotarły wpłaty od:[/SIZE] [B]Elza22- 60 zł[/B] [B]ewu- 60 zł[/B] Serdecznie dziękujemy :) :) :) [SIZE=2] [B]Rozliczenia w poście #3[/B][/SIZE]
  9. Dostałam rano sms-a, że wszystko w porządku. "Spała z nami" -co chyba oznacza ,że do łóżka wskoczyła cwaniara jedna ? Tylko z tą [B]5.30[/B] trzeba coś zrobić. Mnie się wydaje, że tu nie chodzi o siusiu tylko ma takie przyzwyczajenie wstawania o tej godzinie. Macie jakieś pomysły ?
  10. Dobrze, że DS nie ma samochodu, nie będzie więcej Lilki podróżą męczyć ;)
  11. [SIZE=4][B]Już dojechali[/B] [/SIZE]:multi::multi:
  12. Rozmawiałam z [B]sunią2000[/B], już są w drodze do Świdnicy :) Lilka całą drogę z Warszawy do Wrocławia przespała. Będzie miała siłę wieczorem i w nocy rozrabiać :)
  13. Rozmawiałam z[B] terierfanką.[/B] Pan umówił się bezpośrednio z [B]sunią2000[/B] na wylotówce do Świdnicy. [B]Poker[/B] , Pan nazywa się Michał Z.
  14. Już jestem, musiałam jeszcze z psami wyjść po powrocie. Pan bardzo miły, wie co to dogomania i dom tymczasowy, bo zna dogomaniaczki z Wrocławia. Podał mi nawet nazwiska, ale ja tylko ksywki znam. Ucałował i utulił ją na przywitanie. Jechał z dziewczyną, która miała zerkać na Lilkę po drodze. On jest z Wrocławia, pracuje w Warszawie, często jeżdzi tą trasą. Już powiedziałam, że na przyszłość będziemy się polecać. Lilka wystraszona trochę tyloma atrakcjami na raz. Myślę, że jak odpocznie będzie O.K. Wysłałam sms-a , do Świdnicy jeszcze nie dotarli.
  15. Ja też jestem za tym, aby ten wątek rozszerzyć jako przasnyski, bo tu nieszczęść wiele, a dogomaniaków jak na lekarstwo. Ja tylko sezonowa :)
  16. Lilka po kąpieli. Jeśli będzie się drapać, to po szamponie. Moje wiejskie psy będąc bezdomniakami nie drapały się tak jak po swojej pierwszej i na razie jedynej kąpieli po przybyciu do mojego domu. Nie jestem zwolenniczką kąpania psów, uważam, że czesanie wystarczy. Chyba, że siła wyższa np.wytarzanie się w psich perfumach. Lilka nie jest typem uciekinierki i raczej nie oddala się. Jak moje psy gonią dziczyznę ( na szczęście dla niej na krótkich nóżkach ) to Lilka za nimi nie pędzi tylko trzyma się nas. Ale w mieście może się czegoś wystraszyć. Dlatego niedobra jest, przynajmniej na początek smycz rozwijana. Bo jak niechcący wypuści się z rąk pudełko to ono po zwinięciu się uderza psa, a pies wystraszony ucieka. Przeżyłam już to, na szczęście nic się nie stało. Lilka ma teraz krótką smycz, jak będę miała czas w Warszawie to kupię jej dłuższą. Lilka jest towarzyska, więc jeśli w domu będą dzieci to bedzie zadowolona. Mój dom był dla niej 5 domem licząc: Punkt, klinika, Edytka, Magda i zachowywała się tak jakby mnie i resztę domowników znała od dawna. Dlatego o aklimatyzację bym się nie bała. Wyruszamy o 10-ej, aby mieć zapas. Spotkanie z Panem przesunięte na 13.15 [B]Sprawdziłam: Lilka u mnie od 6 lipca, prawie dwa miesiące.[/B]
  17. Przyszła wpłata od [B]asiuniab-15 zł[/B] :) Dziękujemy :), już wpisuję. [B]Rozliczenia w poście #3[/B]
  18. O mój Boże, biedny Tuptuś :-( Wydawało się, że dobił wreszcie do szczęsliwej przystani a tu takie nieszczęście go spotkało. Jestem z Wami i trzymam kciuki, aby nie cierpiał w tej strasznej chorobie.
  19. Haha ! Moja wieś tak się nazywa. Naprawdę, malagos świadkiem :)
  20. [quote name='Elza22']widać przemianę pychol uśmiechnięty;-) Zrobiłam dzisiaj przelew poszło 60zł dla chłopaczka jak dotrze poproszę o wiadomość.[/QUOTE] Dziękujemy :) Jak Mortes da mi tylko znać natychmiast wpiszę do postu #3
  21. [quote name='__Lara']Ten twardzioszek to rzeczywiście często spotykany, a omijany :p Lobaria, kiedy będą grzyby? :( u nas na Śląsku w ogóle nie ma :([/QUOTE] A u mnie w Grzybkach są !
  22. [B]Wrocławianki są SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPER-[/B]powtórzę za Poker :):) :) :) Umówiłam już się z Panem jutro o 13.15 na stacji metra Służew w Warszawie. O tej porze nie ma jeszcze korków w Warszawie, więc mam nadzieję, że szybko wyfruną na autostradę. Pan dowiezie Lilkę pod dom [B]terierfanki.[/B] Ona już o tym wie i będzie w kontakcie z [B]sunią2000.[/B] Na wątek na pewno będziemy zaglądali, bo wszyscy Lilkę pokochaliśmy. Tylko dlaczego biedaczka musi tyle jeżdzić ? Podpisałam umowę w dwóch egzemplarzach, bo tyle mi TZ wydrukował. Ale chyba powinnam w trzech, bo jedna też dla [B]Klaudus.[/B] W razie czego poprosimy [B]Świdniczankę[/B] o ksero. Ja mogę wziąć ksero, a Klaudus oryginał. Tylko [B]Liluś,[/B] bądz grzeczna !
  23. Na zdjęciach jego pychol wyraznie śmieje się. Doczekał na stare lata miłości człowieka :)
×
×
  • Create New...