Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
  • Posts

    19428
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Mazowszanka13

  1. [quote name='malagos']He, he, znów się udzielasz? Ale bazarki idą Ci genialnie, wiec do dzieła![/QUOTE] Dzieki malagos za dodanie animuszu :)
  2. [quote name='RUTA93']Za kilka dni coś wpadnie za zlecenie. Będę pamiętać o Morku.[/QUOTE] Dziękujemy za pamięć :) A ja idę nad bazarkiem pracować.
  3. O kurcze, coś się kluje :)
  4. Na pewno będą zdjęcia i wieści. Poczekajmy cierpliwie :)
  5. [quote name='ang']ja zaglądam, ale chwilowo nie mam jak pomóc, biedna jestem....[/QUOTE] Zaglądanie też mile widziane :) Zawsze w grupie razniej.
  6. Ja też nie fejsbukowa. Za to bazarek szykuję :) [B]ewu[/B], z Twoich fantów na razie wykorzystam szkło, bo szykuję bazarek DLA DOMU. Zostało mi sporo remanentów z poprzednich domowych. A ciuszki poczekają na inne ciuszki. [B]I jeszcze wpis słodkokwaśnej z wątku hotelikowego porwałam:[/B] Morek zdrowy .[IMG]http://www.camperteam.pl/forum/images/smiles/020.gif[/IMG] Jeszcze sierść odbuduje i masy nabierze ,a będzie ładny [IMG]http://www.camperteam.pl/forum/images/smiles/bigok.gif[/IMG]. Nie taki jak teraz ,Morek-stworek[IMG]http://www.camperteam.pl/forum/images/smiles/icon_razz.gif[/IMG] Widzę,że domaga się spacerów, dlatego na dniach będzie szczepiony.I po kwarantannie facio będzie miał więcej wolności.Morek domaga się bardzo pieszczot. Woła na głaskanie i przytulanie .Bardzo potrzebuje bliskości człowieka, zachowuje się tak jakby dopiero poznał dobry dotyk ludzkich dłoni.Biedny psiak, bo tak na prawdę wiem,że jego szansa na znalezienie swojego ukochanego domu i pani lub pana jest znikoma.[IMG]http://www.camperteam.pl/forum/images/smiles/cry.gif[/IMG] Dziwi mnie tylko jedno...jego boks jest na trasie spacerów innych psów , które podlatują i szczekają a on je ignoruje. Zero reakcji ....wącha i nic.Tyle psów i na żadnego nawet nie zawarczał, za to na ludzi robi to ciągle.....oczywiście nie na wszystkich.
  7. [quote name='AtaO']O jo joj, a Świdniczanka bardzo zła ?:razz: To nasza Lileczka tak u Ciebie narozrabiała ? (krzesło i antyczna szafa):crazyeye:[/QUOTE [B]Świdniczanka[/B] nie jest zła na szczęście [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Nie, to poprzedni pies. Ja wtedy pracowałam. Lilka u mnie nie miała okazji rozrabiać, bo nie zostawała w domu sama. Poza tym dwa psy do towarzystwa, drzwi do ogrodu non stop otwarte.
  8. Ja dostałam dzisiaj rano [B]sms-a od Świdniczanki.[/B] Streszczam go: Lilka idzie dziś wieczorem do weta na czipowanie. Wczoraj została na trochę sama w domu . Świdniczanka pracuje blisko domu, więc wpadała do domu co dwie godziny. No niestety Lilka trochę narozrabiała :oops: Poradziłam, aby chować przed nią co cenniejsze rzeczy. Nie śmiałam zapytać co zjadła, ale chyba rzeczywiście kabel, bo mają problem z internetem. Musi się przyzwyczaić. Wiele psów tak ma na początku. Ja straciłam w podobny sposób krzesło, a antyczna szafa nogę.
  9. [B]Mortes,[/B] jak będziesz rozmawiała ze [B]słodkokwaśną[/B] to przypomnij jej, aby pobierała od weta paragony/rachunki. Bo na wątku musimy rozliczyć się przed wpłacającymi na Morka :)
  10. [quote name='Poker']Miejmy nadzieję,że była grzeczna i nie zjadła przewodu od komputera.[/QUOTE] A to dobre :)
  11. Ciekawe jak Lilce minął dzień ? Mam nadzieję, że nie na rozróbkach ? :cool3: Prosimy [B]Klaudus[/B] o zmianę tytułu, bo Lilka ciążą straszy i podanie adresu do wysłania umowy adopcyjnej.
  12. Żeby nie dublować ogłoszeń, podam na jakich portalach będą bazarkowe: [INDENT][COLOR=#800080] [/COLOR][URL="http://www.tablica.pl"]www.tablica.pl[/URL] [URL="http://www.doadopcji.pl"]www.doadopcji.pl[/URL] [URL="http://www.morusek.pl"]www.morusek.pl[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl"]www.adopcjapsa.pl[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl"]www.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.ale.gratka.pl"]www.ale.gratka.pl[/URL] [URL="http://www.hodowcy.com.pl"]www.hodowcy.com.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl"]www.pajeczyna.pl[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl"]www.kokosy.pl[/URL] [URL="http://www.kupsprzedaj.pl"]www.kupsprzedaj.pl[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl"]www.cafeanimal.pl[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl"]www.e-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://www.naszemiasto.com"]www.naszemiasto.com[/URL] [URL="http://www.sprzedajemy.pl"]www.sprzedajemy.pl[/URL] [URL="http://www.lento.pl"]www.lento.pl[/URL] [URL="http://www.olx.pl"]www.olx.pl[/URL] [URL="http://www.darmoweogloszenia.pl"]www.darmoweogloszenia.pl[/URL][COLOR=#800080] [URL="http://www.ogloszenia.com"]www.ogloszenia.com[/URL] [URL="http://www.ogloszeniamalopolskie.pl"]www.ogloszeniamalopolskie.pl[/URL][/COLOR] [/INDENT]
  13. Śliczna Lileczka, jakby coś odmłodniała przy dzieciach :) Tylko z sarenki coraz mniej będzie przy tym apetycie. [IMG]http://ifotos.pl/zobacz/IMG2161jp_xhpxarh.jpg/[/IMG][IMG]http://s6.ifotos.pl/img/IMG2161jp_xhpxarh.jpg[/IMG] [IMG]http://s6.ifotos.pl/img/IMG2156jp_xhpxarr.jpg[/IMG] [IMG]http://s6.ifotos.pl/img/IMG2159jp_xhpxarn.jpg[/IMG]
  14. Przytyła trochę :)
  15. [quote name='rents']Czwarta fotka od góry - SUPER ![/QUOTE] Podeślij tekst i zdjęcia na wątek bazarkowy. Zgłosiłam [B]ZIRĘ[/B] i napisałam, że je podeślesz. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231472-BAZAREK-OG%C5%81OSZENIOWY-dla-Doyka-do-15-09-20-og%C5%82osze%C5%84-za-5-z%C5%82-[/url]!!!
  16. Śliczna jest, bardzo onkowata :) Tylko wyczesać trzeba. Jakiś bazarek oferuje pakiet 20 ogłoszeń, tylko zdjęcia i tekst trzeba podesłać. Jak będziecie gotowi to opłacę i dam znać gdzie wysłać.
  17. Ja bym powiedziała, że jest to autostop uporządkowany. Bo już wcześniej ma się pewność, że się pojedzie o konkretnej godzinie. I wiadomo z kim, bo można zajrzeć do profilu kierowcy, porozmawiać z nim przez telefon. Dostałam dwa sms-y od [B]Świdniczanki.[/B] Wszystko w porządku, Lilka przywitała dzień o 5.30 kręcąc młynki z radości, że domownicy też wstali. Gdy młodsza córka zbliża się do jedzącej Lilki ta merda ogonkiem. Na pewno będą zdjęcia, dajmy im czas. Weekend bez pracy i szkoły to najlepsza okazja na zapoznanie się z Lilką i spędzenie z nią czasu. Mam nadzieję, że zaowocuje to jutro, gdy zostanie na trochę sama. Ja mam teraz gości, pewnie odezwę się dopiero wieczorem.
  18. Trochę uwagi ze strony człowieka i tyle miłości w zamian :) Niektórzy ludzie mogliby uczyć się od psów uczuciowości.
  19. [quote name='Ziutka']Ja też widzę tylko jedno zdjęcie...[/QUOTE] No to dobrze, nie jest ze mną aż tak żle ;) Ale za to się pochwalę, że raz w życiu byłam bardziej nowoczesna niż moi synowie, bo oni nie znali carpoolingu. Oczywiście zaraz się zainteresowali. Ale ja byłam pierwsza !
  20. [quote name='Świdniczanka'][URL]http://ifotos.pl/zobacz/IMG2146jp_xpqarrp.jpg/[/URL] Jak widać, u Lilki wszystko w porządku :)[/QUOTE] Ja ciemna masa jestem i nie wiem czy tu jest tylko jedno zdjęcie czy więcej ? A jeśli więcej to jak je otworzyć ? :roll:
  21. Dlatego zależało mi, aby Lilka pojechała do nowego domu w weekend, kiedy wszyscy domownicy będą w domu i będą mieli dla niej czas :) Myślę, że jest już "kupiona" i Mazowszanka nie jest jej do niczego potrzebna.
×
×
  • Create New...