-
Posts
19428 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
7
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mazowszanka13
-
Maluchy rosną jak na drożdzach (mają apetyt). Jak jedzą to zamaszyscie merdaja ogankami. Gorzka czekolada, jak ładnie okresliła go Tyśka) ma aksamitna sierść, jest nieco drobniejszy od brata. Za to jest żywszy i bardziej rozrabia. Zachwyca mnie jak dyskretnie załatwiaja swoje potrzeby. Zawsze udaja się "na stronę". Nawet na siku. A kupciają chyba równoczesnie, bo kupki wystepuję parami. Zaliczyłam już głupi sms (czy aktualne ?) oraz głupi telefon (Pan chyba chciał mnie poderwać w ciemno). Teraz czas na poważne telefony.
-
~ KOLEŚ - pojechał do swego nowego domku! Półroczny strachulec!
Mazowszanka13 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ale on urósł. Będzie prześlicznym psem. tylko musi uwierzyć, że nim jest. -
Nadałam chłopakom imiona. Jeden to Luki (nie mylić z Lucky), bo przypomina naszą zmarłą Lukę, a drugi to Blaki. Muszę ich pochwalić, bo rzeczywiście nie gryzą. A na dodatek robią kupki w ustronnym miejscu, zawsze tym samym, więc łatwo je sprzątnąć. Z sikaniem różnie bywa, czasami robią na werandzie lub w sionce na kafelkach, ale jak z nimi wychodzę na trawkę to zawsze jest sik.