Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. a mnie sie najbardziej podoba trojkolorka! :loveu:
  2. z marca, to teraz maja ok.pol roku? sterylizowac najlepiej przed pierwsza ruja, mozesz poczekac jeszcze miesiac-dwa, koty osiagaja dojrzalosc plciowa w wieku ok. 9 miesiecy. przed operacja kotka musi byc na czczo. uwaga na moment wybudzania z narkozy! koty czesto wybudzaja sie szybciej niz podaje wet., poruszaja sie jak pijane, i moga sobie zrobic krzywde, np. uderzajac o cos.
  3. dzisiaj usmiechnietego Nortona mozna podziwiac w gazecie wyborczej! oby sie poszczescilo...!
  4. spojrzcie, jaki jestem - sama madrosc w tych oczach!
  5. w gore! czy ona jest duza??
  6. tyle czasu czeka, taki oryginalny psiak, niby nic ale...
  7. tak dlugo siedzi w hotelu, wczesniej ta hurtownia - nigdy tak naprawde nie byl u siebie :(
  8. moana, w nowych, zielonych szeleczkach maly wyglada przeslicznie! a jedzeniem sie nie martw (jeszcze) - musi minac troche czasu, byc moze nawet miesiac, zeby poczul sie bezpiecznie, u siebie, i zaczal jesc.
  9. podnosze, zeby nie zapomniec o Nortonie
  10. napiszcie do coztego - bedzie przeniesione szybciutko na PwP!
  11. podnosze... :-( :-( :-( wielki zal...
  12. Przepiekny!!! Frodziak-slodziak :):):) A jakie towarzystwo ma doborowe :) Igusia, dziekuje! :)
  13. Wspaniala nowina!!!!! :):):) Piesio wyglada slicznie!!!! bezpiecznie i szczesliwie :) Popatrzcie na to pysio, mmmmm :) Powodzenia, malutki! Jagienko, uratowalas mu zycie!! Bravissimo!!!!
  14. Misio sliczny, wyraz oczu powala na kolana. Taki sloneczny slonecznik :):) Dobrze ze sie znalazl sam. Widac, ze jeszcze nie czuje sie pewnie, ale nie cos sie dziwic - duzo przezyc mial ostatnio...
  15. jagienko, moze potrzebujesz pomocy w poszukiwaniach??
  16. i jeszcze ten kolega, mlody, przywiazywany przez swoich >uroczych< opiekunow do kaloryfera: z watku: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27363
  17. mmmm, jeszcze, jeszcze! uwielbiam takie historie! a Denis przepiekny! wielkie brawa dle Ciebie, Black_Sheep, ze zaryzykowalas, uparlas sie, i zabralas psa ze schroniska, z nienajlepsza opinia. Brawo!
  18. podnosze, naprawde dobry dom potrzebny! a ci ludzie - na liste >czarnych kwiatkow<
  19. zawsze ktos zrywa, asieq, nie przejmuj sie, wywies od nowa! skoro ktos sie interesowal, i zabral namiary to jest nadzieja! Piekny ten pies!!!
×
×
  • Create New...