-
Posts
8543 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jotpeg
-
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
niektórzy wyśpią się za wszystkie czasy: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/118/9960c7834e877564.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/118/16212403230d8816.jpg[/IMG][/URL] -
Norek już w Nowym Domu w Krakowie! :-D
jotpeg replied to Halo (Alfa i Zuzia)'s topic in Już w nowym domu
Z życia domowego: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/66/aa3c60cdf8887c59.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/120/a8b1bfd61dc5ba0f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/65/9d5ba44fe118bea1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/120/1d13bde45b8b061d.jpg[/IMG][/URL] -
Floks, mieszkał w krzakach.... ZNALAZŁ DOM!! Trzymajcie kciuki!
jotpeg replied to paros's topic in Już w nowym domu
Floksik, probujemy sie przebic na poczatek... -
Floks, mieszkał w krzakach.... ZNALAZŁ DOM!! Trzymajcie kciuki!
jotpeg replied to paros's topic in Już w nowym domu
Jaka odrobinka z naszego Floksa! Przeciez to nakolannik taki :loveu: -
no, niezle przezycia mialo Misiatko i jego pancia :crazyeye: nie wiedzialam, ze mozna sie wyplatac z szelek :roll: a Misiatko to grubas jest :lol:
-
Już nie umierajacy z głodu jamnik SUWAŁKI - JANEK zostaje w DT.
jotpeg replied to AMIŚKA's topic in Już w nowym domu
Zagladam, jak najbardziej! Piekne foty! Piekne! -
MICHULEC z pogryzionym oczkiem-czeka na domek w DT
jotpeg replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
rodzice maciusia, co slychac? jak sobie radzicie? -
a macie cos takiego jak rada dzielnicy? wejdz na strone internetowa waszego miasta i sprawdz, gdzie i kiedy przyjmuja radni, tam mozna sie dowiedziec (powinni miec regularne dyzury), a przy okazji zreferowac problem, zapytac, czy mozna ogloszenie powiesic na scianie (czy ktos zrobil plakat Kulfona??) - im wiecej ludzi wie o sprawie, tym wieksze szanse na ratunek psa.
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
jotpeg replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='beam6']Wiecie co ? odnoszę głupie wrażenie, że po moich postach znikają obrońcy Amiczka. Nie odzywają się już. I jeszcze jedno - wcale NIE cieszę się, że Amiczka "przyznała się". Bo niby co to zmienia ? Amiczka potrzebna jest pomoc. Jestem pewna, że to dobra Dziewczyna - tylko lekko zagubiona. Nie jestem pewna czy umiemy Jej pomóc.[/QUOTE] Chyba sie przeceniasz i swoje wrazenie. Moze mam co innego do roboty niz odpisywac na nic nie wnoszace posty. Ale pisze teraz, zebyscie nie mysleli ze sie tak was zleklam. Wrecz przeciwnie, admiruje wasza dbalosc o moralne wartosci na dgm. Zycze tylko, zeby w tym zapale niczego nie popsuc... Kazdy ma prawo do wlasnego zdania. A moje jest inne niz stada, ale nazywanie mnie obronca Amiczki (uparte przekrecanie czyjegos nicku jest dla mnie objawem lekcewazenia) to przejaw myslenia, gdzie wszystko musi byc czarno-biale. Nie jestes z nami? To przeciw nam. Milego wieczoru i dalszego ciagu wspanialej epistolografii zycze. :cool3: -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
jotpeg replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='Ulka18'] O wybaczeniu, zadoscuczynieniu, przeprosinach nie ma mowy, o reprymendzie, zwroceniu uwagi, stanowczym, ale rzeczowym zalatwieniu sprawy, bez wyzwisk, obelg, oskarżen. I oczywiscie totalna olewka i nieczytanie postow uzytkownikow, ktorzy maja inne zdanie. Odnosze wrazenie, ze to stali bywalcy innych forów internetowych np. Gazety znudzili sie i zlecieli tutaj, bo tutaj cos sie dzieje. Mozna sie popisac elekwencja, blysnac zlosliwymi komentarzami, niby w imie jakze slusznej sprawy. Pisalam na watku bazarkowym, ze chetnie spotkam sie z Amiczka, porozmawiam, porobie zdjecia jej zwierzakow, bede w tym tygodniu w Mielcu w schronisku. Wyjasnimy spokojnie co, jak i dlaczego. Ale widze, ze takie rozwiazanie w ogole, wiekszosci obecnych na tym watku dogomaniakow, nie interesuje. Oczywiste i jasne jest, ze sami sa jak krysztal, nie popelniali w zyciu bledow, ich zycie jest bez skazy. Modów tego forum prosze o wlasciwa moderacje i zapanowanie nad nadaktywnymi uczestnikami duskusji.[/QUOTE] jak zwykle, moge sie podpisac pod ta wypowiedzia Ulki18, pelna opanowania i rozsadku, i co istotne, proponujacej konkretne rozwiazania w przeciwienstwie do reszty! a reszta - wstydzcie sie, jestescie jak psia sfora - rzucic sie na kogos, kto sie potknal, upadl, i zagryzc! hurra, jacy wspaniali jestesmy, uuuuuh! nigdy nie mieliscie 15 lat? zawsze byliscie prymusami w zyciu? gratuluje! dobra rada: moze do CBA doniesiecie na Amiczke, niech ja zamkna :shake: mam wrazenie, ze najbardziej to wam zal tych pieknych obrozek, ktore kupilibyscie za poldarmo i jeszcze za dobrodziejow-filantropow uchodzili. A tu kicha, nie ma slicznych obrozek, za to jest oszustka! Coz z tego, ze sie przyznala, ze nie wziela tych pieniedzy - bo nie zdazyla? z buta ja :shake: