Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. alez p. Hania nie jest pracownikiem DP. to, ze DP publikuje ogloszenia zawdzieczamy redaktorowi (z pewnoscia nie chcialby byc upubliczniony), ktory jako jeden z nielicznych lubi zwierzeta i lubi pomagac ludziom... jak sie domyslacie, ma z tego powodu raczej pod gorke. a co do postawy DP - nie liczcie, ze cokolwiek odwolaja nieprzymuszeni. :angryy: jesli zas beda zmuszeni, napisza sprostowanie - malym drukiem, gdzies na spodzie/boku kolumny... nijak to krzywdy p. Ani nie wynagrodzi. mysle, ze p. Zofia miala na uwadze to, ze juz zadne anonse o bezdomnych zwierzetach moga sie nie ukazac... co prawda, od dawna i tak sa malo skuteczne :shake:
  2. jak dobrze, ze jest cos takiego jak DT, gdzie mozna psiaka swietnie poznac, a i nauczyc go wielu rzeczy... ale, mala/czarna czas by juz byl do domu!
  3. śniegu już nie ma. bałwan-wróg zniknął. teraz niecierpliwie czekamy na wiosnę; [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/70/d237e0542040aef5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/74/dd12b5de4e579e7dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/70/1c7d371602621b0dmed.jpg[/IMG][/URL]
  4. przynajmniej podniese... mmlasowice prowadzi tez DT.
  5. oryginał w górę!
  6. ostrzeżenie, UWAGA! pojawiły się już KLESZCZE!!! wczoraj Norek przynósł jednego do domu (z miejskiego trawnika).
  7. trzeba tu sciagnac pomoc... zaraz sie tym zajme.
  8. Tweety, a widzialas to: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f486/ds-w-krakowie-dla-kociaka-132546/[/url]
  9. do jednego z tych psiaczkow podobny jest Rekinczyk, ktory wlasnie znalazl dom: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/rekinczyk-z-orzechowiec-w-swoim-nowym-domu-127110/[/url] moze cos (jakis domek/namiar) zostal po adopcji, napiszcie zapytanie do Beluli (u niej ostatecznie byl na DT).
  10. bardzo fajniasty psiaczek! a umie juz zostac sam??
  11. dogomanko, wkleilam go tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/dom-dla-szczeniaka-albo-malego-psa-wolbrom-malopolska-132493/index2.html[/url]
  12. wiadomo, parówka jest dobra na wszystko :p
  13. [quote name='nika28']schron zajmie się psem i znajdzie mu dom.[/QUOTE] to kpiny jakies?? :cool1:
  14. a co on na bezdomnych robi??????
  15. zdjecie z parówką - bomba! i ten błysk w oku... :loveu::loveu::loveu:
  16. ooo, jak pieknie!!!!!!!!!!! :loveu::loveu::loveu:
  17. jak to watek usunac, bo pies (w koncu) trafil do schronu??? :angryy: a coz to za rozumowanie? :crazyeye: jak moglas o tym nie napisac, skoro wiedzialas? :shake: faktycznie, po co zakladasz watek? skoro jest w schronie, wlasnie trzeba go ratowac, domu szukac. btw. a co pani z DT zrobila ze swoimi psami? tez w schronie?
  18. ale pancia oblepiona :p:lol::p
  19. [quote name='jotpeg'][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/86/23e97183add4f213.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] ależ Norek nie robi problemu z chodzenia w ubranku! nie lubi tylko ubierania (ale kto lubi?), bo to wydluza oczekiwanie na spacer, a to niecierpliwiec jest :evil_lol: zdjecie z zeszlego roku, bo teraz mrozow takich duzych nie ma. a ubranka sa dwa; brazowy polar z jednej strony, z drugiej ortalion (na zdjeciu) i grubsze - pikowane granatowe. Na polu Noras zadowolony jest z ubranek, bo mu cieplo. A poza tym on ma zgodny charakter (do ludzi) :evil_lol:
  20. a, zaprezentuje Uszaka :loveu::p:loveu:
×
×
  • Create New...