alez p. Hania nie jest pracownikiem DP.
to, ze DP publikuje ogloszenia zawdzieczamy redaktorowi (z pewnoscia nie chcialby byc upubliczniony), ktory jako jeden z nielicznych lubi zwierzeta i lubi pomagac ludziom... jak sie domyslacie, ma z tego powodu raczej pod gorke.
a co do postawy DP - nie liczcie, ze cokolwiek odwolaja nieprzymuszeni. :angryy:
jesli zas beda zmuszeni, napisza sprostowanie - malym drukiem, gdzies na spodzie/boku kolumny... nijak to krzywdy p. Ani nie wynagrodzi.
mysle, ze p. Zofia miala na uwadze to, ze juz zadne anonse o bezdomnych zwierzetach moga sie nie ukazac... co prawda, od dawna i tak sa malo skuteczne :shake: