a tu sa dwa: BOSSSKI Ponton + rudy jamnikowaty tez fajny (ale nie ma fajnych fot):
[url]http://www.dogomania.pl/threads/174260-Won-stAE-d-SupeA?p=13812292#post13812292[/url]
czy podkład muzyczny to Offspring?
alez rozesmiany psiak :multi::lol:
najbardziej podoba mi sie akcja z garnkiem :evil_lol::lol:
[COLOR="#000080"]wszystkiego najlepszego!!! [/COLOR]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/238/7b4e990866922d79med.jpg[/IMG][/URL]
wszystkiego najlepszego!! fajnie, Hoka, ze dales znac o sobie!
prosze w takim razie z 5 zdjec (jak sie da to m.in. to 1 z 1 strony miedzy kolanami i takie zeby byl caly - czarny na zielonej trawce) i opis psiaka + telefon kontaktowy na adres:
[email][email protected][/email]