Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. ale mozna przynajmniej podniesc, zareklamowac, znajomych posciagac...
  2. podnosze. malo jest taaakich pięknot.
  3. a tu sa dwa: BOSSSKI Ponton + rudy jamnikowaty tez fajny (ale nie ma fajnych fot): [url]http://www.dogomania.pl/threads/174260-Won-stAE-d-SupeA?p=13812292#post13812292[/url]
  4. przesliczne oczka robi :loveu::loveu::loveu: [COLOR="#483d8b"]wszystkiego najlepszego!!![/COLOR]
  5. czy podkład muzyczny to Offspring? alez rozesmiany psiak :multi::lol: najbardziej podoba mi sie akcja z garnkiem :evil_lol::lol: [COLOR="#000080"]wszystkiego najlepszego!!! [/COLOR]
  6. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/238/7b4e990866922d79med.jpg[/IMG][/URL] Dobrych DOMÓW!!!
  7. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/238/7b4e990866922d79med.jpg[/IMG][/URL] wszystkiego najlepszego!!!
  8. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/238/7b4e990866922d79med.jpg[/IMG][/URL] wszystkiego najlepszego!!!
  9. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/238/7b4e990866922d79med.jpg[/IMG][/URL] wszystkiego co najlepsze!!!
  10. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/238/7b4e990866922d79med.jpg[/IMG][/URL] dobrego DOMU!!!
  11. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/238/7b4e990866922d79med.jpg[/IMG][/URL] dobrego DOMU!!!
  12. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/238/7b4e990866922d79med.jpg[/IMG][/URL] wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!
  13. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/238/7b4e990866922d79med.jpg[/IMG][/URL] dobrego DOMU!
  14. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/238/7b4e990866922d79med.jpg[/IMG][/URL] wszystkiego najlepszego!! fajnie, Hoka, ze dales znac o sobie!
  15. prosze w takim razie z 5 zdjec (jak sie da to m.in. to 1 z 1 strony miedzy kolanami i takie zeby byl caly - czarny na zielonej trawce) i opis psiaka + telefon kontaktowy na adres: [email][email protected][/email]
  16. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/238/7b4e990866922d79med.jpg[/IMG][/URL] dobrego DOMU!!!
  17. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/238/7b4e990866922d79med.jpg[/IMG][/URL] dobrych domow!!!
  18. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/238/7b4e990866922d79med.jpg[/IMG][/URL] [COLOR="#000080"][SIZE="3"]wszystkiego najlepszego; zdrowych, szczęśliwych zwierzaków, dobrych ludzi, zera bezdomności!!![/SIZE][/COLOR]
  19. trzeba tu sciagnac wiecej luda.
  20. czy ktos cos wie o tym/chyba jest problem: [url]http://www.dogomania.pl/threads/176360-NieszczAE-A-liwie-zakoA-czona-adopcja[/url]
×
×
  • Create New...