Jump to content
Dogomania

jotpeg

Members
  • Posts

    8543
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jotpeg

  1. zwierzaki przepiekne :loveu: a koty... poezja. miód na serce :p Rysiek jest bossski :loveu: Joj... (co to za imie?!) fantastyczna :loveu:
  2. dopołudniowy spacer w Parku AWF :p
  3. zamiescilam jego watek. tak czy inaczej, warto sie starac, zeby jakas bida skorzystala z oferty.
  4. bardzo przerazony jest - bezpiecznie czuje sie tylko w swoim lozeczku... a co dopiero duze miasto, ze swoim halasem, pojazdami, ludzmi, ruchem. sliczny jest, inteligentne oczka zywo patrza, troche czasu i spokoju mu trzeba i bedzie domowy/miejski piesek jak sie patrzy... i tak juz zmiana jest ogromna - wystarczy porownac tragiczne pierwsze zdjecia i aktualne, z Wellingtonowego tymczasu :loveu:
  5. [quote name='jotpeg']tu ktos ma konkretna propozycje - moze wartaloby sie skontaktowac?: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201534-Mogę-dać-DT-dla-psa-RADOM[/url].[/QUOTE] moze warto sie skorzystac?
  6. panciu, panciu, czy to juz wiosna? [URL=http://img560.imageshack.us/i/img2600w.jpg/][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/5599/img2600w.jpg[/IMG][/URL] chyba jeszcze nie... [URL=http://img64.imageshack.us/i/img1900z.jpg/][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/9626/img1900z.jpg[/IMG][/URL] moze wiosne wypatrze; [URL=http://img14.imageshack.us/i/img1902jm.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/7637/img1902jm.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img696.imageshack.us/i/img1898by.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/6420/img1898by.jpg[/IMG][/URL] trzeba byc czujnym; [URL=http://img17.imageshack.us/i/img2599h.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/2300/img2599h.jpg[/IMG][/URL] pobiegne, moze spotkam wiosne; [URL=http://img695.imageshack.us/i/img2591l.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/815/img2591l.jpg[/IMG][/URL]
  7. tu ktos ma konkretna propozycje - DT, tyle ze w Radomiu - moze wartaloby sie skontaktowac?: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/201534-Mog%C4%99-da%C4%87-DT-dla-psa-RADOM"]http://www.dogomania.pl/threads/2015...-dla-psa-RADOM[/URL].
  8. tu ktos ma konkretna propozycje - moze wartaloby sie skontaktowac?: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201534-Mogę-dać-DT-dla-psa-RADOM[/url].
  9. Filip to jest taki piękny, jakby całe życie kochany i rozpuszczony na najlepszych salonach spędził i wszystkie wystawy wygrał :p A Rita... chyba każdy w cichosci ducha hoduje sobie marzenie o owczarku; i Rita jest jak marzenie... :loveu:
  10. faktycznie, dobre zdjecia to podstawa ogloszen... koniecznie!!
  11. o ja nie moge, Wellington ma nowego tymczaska... :loveu::loveu::loveu:
  12. [quote name='Halo (Alfa i Zuzia)']Norek to jest taka cicha woda. Pudli nie lubi, husky nie lubi[/QUOTE] Alfo, Norek teraz w zasadzie nikogo (zadnego psa) nie lubi. Zazdrosnik z niego okropny. A cichy w zaden sposob tez nie jest. Wsrod sasiadow ma ksywke "krzykacz" :cool3: A twoje koty pewnie zameczone "polowaniem" na golebia... :evil_lol: "krzykacz" w akcji: [URL=http://img695.imageshack.us/i/img1892l.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/6099/img1892l.jpg[/IMG][/URL] w ogole to jestem spokojny... [URL=http://img691.imageshack.us/i/img1887pe.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/2475/img1887pe.jpg[/IMG][/URL] maly pies w wielkim miescie; [URL=http://img203.imageshack.us/i/img1893yc.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/8563/img1893yc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img96.imageshack.us/i/img2577mb.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/3091/img2577mb.jpg[/IMG][/URL]
  13. nikogo tu nie ma... Cacuś...
  14. znalazlam na krakowskim watku taki motyw: napisala kora78: 791 233 970 to nr do pewnego pana, ktory w Krakowie mieszka, ma dom z ogrodem, szuka psa do strozowania, do zamieszkania w budzie. pies ma byc duzy i do 3 lat. dzwonil do mnie odnosnie mojego psa ogloszonego w gazecie krakowskiej, mixa sznaucera olbrzyma dzwoncie, dowiadujcie sie, jakie ma warunki, czy nie lancuch, itp, robcie wizyte!
  15. [quote name='Halo (Alfa i Zuzia)']aale sie nie odzywają[/QUOTE] a bo nie ma się czym chwalić... :razz: Pszczoła Norek wykonał samobójczy napad na rudego huskiego imieniem Kieł. ledwie co wyszliśmy na spacer, no i zza rogu natknęli się na siebie. mea culpa - nie zdążyłam. Norek był bez smyczy, Kieł, jak zawsze, na smyczy. Nigdy się nie zetknęli, ale się nie cierpią. Myślałam, ze już po psie :shake: Kieł chwycił Norasa za kark - i na glebę. Pan odciągnął Kła, ja do małego podbiegacza, żeby go zapiąć, a ten z powrotem - i do boju!!! :angryy: Kieł go za kark i znowu - gleba. Rozdzieliliśmy ich. Musiałam się kajać i przepraszać - nasza wina była. Oglądam Norka, a ten jeszcze, wściekły, warczy. :angryy: Miał tylko draśnięcie, chyba od pazura, które odkryłam później, w domu. Kieł urósł w moich oczach, bo mógł go zabić, a tylko nastraszył i sprowadził do parteru. Nic mu nie zrobił. Pszczoła bardzo zhardziała i ma się za ważniaka :roll::evil_lol: Zwykle jest spokojny i rozważny, ale, jak się okazuje - nie można ufać w 100 % Z jedzeniem to samo - ostatnio, ku zgrozie TZ, coś przekąsił na spacerze. Niby nic, ale pierwszy raz się zdarzyło, że na krzyk-rozkaz nie wypuścił, tylko spiesząc się z chytrości - pożarł :angryy: a przecież co i rusz słychać o trutce na szczury spreparowanej w mięsie i rozrzuconej celowo :shake: tfu, tfu, odpukać!
  16. jak zwykle piyyykne zdjęcia! :loveu: i jak zawsze na nie czekam i kiedy są, zaraz mi się humor poprawia :p
  17. sprobuj w innej przegladarce, np w explorerze.
  18. jesli to ten sam, to bym tam psa (do klatki!!!) nie dala. wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/188525-Hotelik-w-Obornikach-Slaskich-watek-roboczy-i-tymczasowy[/url] jest na czarnych kwiatkach hoteli: [url]http://www.dogomania.pl/threads/188887-Domy-tymczasowe-i-hoteliki-które-trzeba-omijać[/url]
  19. tutaj (post 69) są Cacusiowe banerki... brac, pobierac! [url]http://www.dogomania.pl/threads/200259-Casablanca-darmowa-grafika!/page3[/url]
  20. podobno jest szansa, ze jutro juz bedzie banerek.
  21. napisalam prosbe do Casablanki w tej sprawie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200259-Casablanca-darmowa-grafika!?p=16145384#post16145384[/url]
  22. ależ ona wypiękniała :p:loveu::p i jak się powodzi :lol: oby tak dalej :lol: fajnie, że wspiera Tofcia na spacerkach: co dwie paszcze, to nie jedna :evil_lol:
  23. [quote name='fibi:)']no tak, tylko żę mając 3 psy rodzice mi już nie pozowolą na tymczasowicza jakiegoś. [/QUOTE] chyba bym go nie oddala.
×
×
  • Create New...