Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Luluńko, ale masz piękne ogłoszenia! Bazyliah, masz talent, naprawdę pięknie!
  2. Alterku - już dawno twoja doopka powinna się grzać na nowym łóżeczku.
  3. Rysiu - nieustannie do góry!
  4. [quote name='Bazyliah']Spore mieszkanie też jak najbardziej! Takie duże miśki zazwyczaj są spokojne. A jak Borysek ma taki super charakter to grzechem byłoby, aby był psem podwórzowym. Ogłoszenia Boryska: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1130841_piekny_dostojny_borys.html[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=24140[/URL] [URL]http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/3/id/8730[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/warszawa/83/22039883.html[/URL] [URL]http://ogloszenia.24polska.pl/darmowe_ogloszenia/psy/piekny_dostojny_borys_13041.html[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/index.php/ogloszenia_zobacz,30246,19,33,,,,,,0/zwierzeta/psy/piekny_dostojny_borys[/URL] [URL]http://www.dwukropek.pl/0,70610,3051109,23382068,Warszawa_Zwierzaki___Adopcja,4-192.html[/URL] Czy któraś Ciotka albo któryś Wujek mogłby zrobić Allegro? Ja jeszcze nie dorobiłam się konta :oops:[/quote] Ja mam konto, mogę zrobić - może być jutro? Dzisiaj już nie dam rady. Tekst taki jak w innych ogłoszeniach? Bo ja nie za bardzo sklecam :shake:. Dziewczyny, myślę, że mnie nie zrozumiałyście źle - mnie nie chodziło o to, żeby to był pies podwórzowy. Sama mam collie - kawał kobitki z niej i to oczywiście domowy psiak (kanapowy najchętniej :razz:), ale moja dziewczynka uwielbia przebywać na podwórku ;). Tylko to miałam na myśli.
  5. No to ja zaczynam: śliczny, wspaniały!!! Myślę, że dom z ogródkiem to jest to, co dla Boryska byłoby najlepsze.
  6. [quote name='EVA2406']Ale to sobota. Gdybyś się zdecydowała zapraszam nawet z noclegiem.[/quote] Na dzień dzisiejszy niczego nie obiecuję, ale przyznam, że mam wielką ochotę pojechać :lol:. Za zaproszenie dziękuję bardzo :loveu:.
  7. [quote name='Zmysł']Zupełna cisza. Zero telefonów, maili. Nie wiem, co się dzieje:shake:[/quote] Wydawałoby się, że takie maleństwa będą rozchwytywane a tu kicha.........
  8. [quote name='Zmysł']Eva, Tomcug- bardzo dziękujemy:loveu: Eva to ma "rzut beretem", a Tomcug - może akurat będziesz przejazdem???[/quote] Szkoda, ze to nie wakacje, bo przyjechałabym na pewno. Pożyjemy, zobaczymy...:cool3:
  9. Ja wyznaję zasadę, że przekazuję przedmiot, rzecz w takim stanie, w jakim sama chciałabym dostać. Więc wiadomo, że zniszczone rzeczy w grę nie wchodzą. Przetrzepię dom i na pewno coś fajnego znajdę.
  10. Alterku, jakiś pechowy szczeniaczek jesteś.
  11. [quote name='mycha101']Na pewno będzie miał farta, właściwie to już jednego miał:lol:[/quote] Trzymam więc kciuki bardzo mocno...
  12. Ja też mam taką nadzieję, że jednak nie...
  13. Maluszki nadal bez odzewu.
  14. Włodziu, wracaj do zdrowia, bo Bonka bardzo czeka i Edytka chciałaby mieć Ciebie w domu i cały Wasz zwierzyniec.
  15. Duduś na pierwszą.
  16. [quote name='wisela1']Mamcia jest kompletnie zakręcona w temacie STAROŚC. Mam chorobliwą słabość do stareńkich istotek. Od dziecięcia. I zwierzątek i ludzi. Przy okazji sama nie nie zauważyłam że też się już zestarzałam ;-)[/quote] To z Mamci musi być wspaniała istota :loveu:. Bo na starość ludzie mają rózne poglądy. Donoszę również, że dzisiaj dotarło moje poświąteczne jajo, jest śliczne i całe. Dziękuję bardzo. :lol:
  17. Tez jestem ciekawa, jak zdrówko.
  18. Jakie on ma bidne oczęta....
  19. My go kochamy, ale to niewiele zmienia :shake:.
  20. To przepiękny szczeniak, naprawdę :loveu:
  21. [quote name='EVA2406']Nówki czy również takie bez opakowania?[/quote] No właśnie, bo ja nie przyjadę - troszkę za daleko. Ale mogłabym poszukać różnych rzeczy. Chodzi oczywiście o niezniszczone, w bardzo dobrym stanie, ale jednak nie nówki.
  22. Rychu - pokazuj swój pychol wszystkim, może ktoś w końcu się zakocha.
  23. Szorstek ty też będziesz jak Rysio szukał domku w nieskończoność?
  24. Alterku - to niewiarygodne - nikt cię nie chce :-(.
  25. Mała nocuje u Zmysła a Zmysł w DT :evil_lol:.
×
×
  • Create New...