[quote name='tomcug']A moja wpłata jeszcze nie zaksięgowana? 17 marca przelałam na Farcika 50 zł za zmysłowy bazarek, powinny już pieniążki być. Troszkę się niepokoję, bo przeważnie wpłaty są księgowane następnego dnia.[/quote]
A ja jeszcze raz bardzo proszę o sprawdzenie mojej wpłaty, chciałabym spać spokojnie :lol:.