Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Duduś wypatruje domku...
  2. Alterku, tak mi ciebie szkoda. :-(
  3. Biedna Majeczka. Malagos, trzymaj się jakoś.
  4. Dudusiu, szkoda, że nikt na Święta się tobą nie zaopiekował.
  5. Może rzeczywiście trzeba zmienić na szczeniak - prawda, Zmysł?
  6. Świąteczne zakończenie :loveu:. Trzymaj się Wonderku i ciesz się nowym, kochającym domkiem.
  7. Oj biedaku za mało rasowy - dla mnie jesteś najbardziej rasowym psiakiem pod słońcem.
  8. I jeszcze raz do góry...
  9. Rysiu, spij dobrze, może nowy domek ci sie przyśni.
  10. Wspaniałe wieści :multi: :multi: :multi: Wonderkowi, jego Rodzince i wszystkim, którzy przyczynili sie do tego szczęścia składam życzenia:na tę Wielkanoc życzyć Wam wypada ciepła domowego, miłości bliźniego, placka wybornego, spokoju świętego.
  11. Zdrowych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy. Suto zastawionych stołów, dużo wody w poniedziałek, bogatego zająca i jak najmilszych spotkań w gronie przyjaciół i rodziny.
  12. [B]I ja złożę życzenia Brunciowi i jego Pańciostwu:[/B] Życzę słońca, śpiewu ptaków i spokoju duszy, Życzę pogodnych przygód i radosnych spotkań, śpiewu przy ognisku i dumania w fotelu, i żeby wszystko spełniło się szybko ...
  13. Wszystkim, którzy pamiętają o Fruzi i ją odwiedzają życzę, aby nastrój tych Świąt przybranych wiosenną radością i beztroską utrwalił się w Waszych sercach na długi, długi czas i pozostał z Wami także w poświątecznej codzienności.
  14. Kiedy Wielka Noc nastanie życzę Wam na Zmartwychwstanie dużo szczęścia i radości, które niechaj zawsze gości w dobrym sercu, w jasnej duszy i niechaj wszystkie żale zagłuszy.
  15. Z okazji Świąt Wielkanocnych: miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr, zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze. Pracy, która pomaga żyć. Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać i szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie.
  16. Mam wrażenie, że za chwilę odpadnie jej ogonek od tego wirowania :evil_lol:.
  17. Smutne to bardzo :shake:. Ale taka jest starość. Dzięki Tobie, Malagos jest to pogodna i szczęśliwa starość :loveu:.
×
×
  • Create New...