A mnie się wydaje, że najgorsze jest to, że na nic nie ma funduszy. Za wszystko trzeba płacić z własnej kieszeni, ale nie każdego stać . Pobierają nam horrendalne kwoty co miesiąc od pensji i ... nadal strach chorować. Lekarze i pielęgniarki to ludzie tacy sami jak nauczyciele, prawnicy, kierowcy. Wszędzie się trafiają tacy oddani, z prawdziwego zdarzenia i nieudacznicy.
A w komentarze, ile kto zarabia nie wchodzę, bo jak przeczytałam w gazecie, ile zarabiają nauczyciele dyplomowani (należę do nich) to pomyślałam tylko: chciałabym tyle zarabiać......
Ale najważniejsze zdrowie Włodzia i na tym sie skupiam i mocno trzymam kciuki... bardzo mocno.