[quote name='EVA2406']Ty chyba spać :loveu: nie możesz, ale ja wiem........... to jest uzależnienie od Dogo........;); ja to znam............:evil_lol:
A Misio na spacerek.[/quote]
A żebyś wiedziała. ;) Pierwszą rzecz jaka robię po otwarciu oczu to bieg do komputera. Zawsze mam nadzieję, że stał się cud i jakiś piesio znalazł domek. A za Alterka to tak trzymam kciuki, że bardziej nie można.
Misiuniu, mam nadzieje, że wrócisz do zdrowia.