Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Wspaniale :loveu:. To czekamy w takim razie na foteczki :lol:.
  2. Uwielbiam czytać takie relacje. Tak to już bywa, że dziewczynki wybierają "tatusiów" :cool3:. Nasza Katia (awatarek) najbardziej lubi przebywać z mężem i synem, niestety. Kawał baby z niej, ale mąż nie powie inaczej, jak "kruszynko ty moja" :evil_lol:.
  3. Ja również cały czas o Was myślę. Zastanawiam się też, jak Bonka znosi tak długą rozłąkę z ukochanym Pańciem. :-(
  4. Nie mogę się napatrzeć na foty - piękne!!! Co tam u Was słychać?
  5. Duduś - skacz wysoko, żeby cię dojrzeli wszyscy.
  6. Kiedy będzie coś wiadomo?
  7. Maluchy, nie mażemy się tylko szorujemy do góry!
  8. Tak mi się coś wydaje, że ten nasz colliś troszkę mało collakowaty i dlatego ludzie go nie chcą. Ale charakter ma wspaniały!!!
  9. Majunia już gotowa do świątecznej krzątaniny?
  10. Ale Szorstek ma ogłoszeń - może ktoś wypatrzy smutaska.
  11. [quote name='Ania W']Spróbujmy wielkanocnie: Rysiek , facet z jajami, szuka domu ! Tekst "Rysiek łagodny jak baranek " nie bardzo do niego pasuje ;)[/quote] Reklama - bomba :roflt::megagrin:
  12. Maluszki takie biedne, samotne :-(.
  13. Oj, Rysiu - co ja mam pisać? No szukaj tego domku, szybciutko!
  14. Ale będziemy uparcie podnosić, może ktoś w końcu zobaczy, jaki to cudny psiak.
  15. Tiger - bywasz na dogo rzadko, ale jak już sie zjawisz to same super wieści :loveu: :loveu: :loveu:.
  16. [quote name='Ss']Dlaczego??? Nikt nie chce szczeniaka?:-([/quote] Może za mało collakowaty :-(.
  17. Cała trójka nadal czeka...
  18. Dudusiu, pamiętam o Tobie, ale domku dać ci nie mogę :-(.
×
×
  • Create New...