Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. [quote name='EVA2406']Jasne ;), jak Tomcug przyjedzie do nas na festyn, to może, może...........[/quote] Toż to szantaż emocjonalny :eviltong: :diabloti: :evil_lol:
  2. Maluszki - nikt o was nie pytał, może dzisiaj....
  3. Borysku, szukamy ci domku i na pewno znajdziemy.
  4. [quote name='EVA2406']Noooooo, grunt to dobry pomysł :evil_lol:[/quote] No proszę, jaki aplauz! :multi: Muszę Was rozczarować, u nas nie ma żadnego festynu (przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo), ale do mnie zapraszam bardzo serdecznie! W czasie wakacji możemy zrobić zlot i same urządzimy festyn!!!!! Malagos, Ewa - pakujcie walizki! :p
  5. [quote name='anielica']:loveu::loveu::loveu: Niech i mnie ktoś zaadoptuje, bo ja też chcę spacerować po takich zakątkach i leżeć na fotelu do góry nogami, a muszę tylko pisać i pisać :sadCyber:[/quote] Anielica, chcesz to ja Cię przygarnę :loveu: .
  6. [quote name='EVA2406']Borys nadal samotny :-([/quote] Bardzo samotny. Nie przypuszczałam, że ta długo będzie czekał, w ogóle wydaje mi się, że małe pieski maja większe wzięcie....
  7. [quote name='lamia2']Wróżka czy co? zero, niestety :shake:[/quote] Lamia, tu wróżki nie potrzeba...Myślę, że zaraz byś nam obwieściła, gdyby Szorstuś znalazł domek, prawda? No cóż czekamy, z domkami nie taka łatwa sprawa :shake:.
  8. Rysiu, dobrej nocy ci życzę.
  9. [quote name='wisela1']Rexiulka "nosi" Daskotkę nas nosie... a mnie sie japa nie może zamknąć... Rexo, zostaw, Rexiu odejdź, Dakotka nie podstawiaj sie .... [B] A najlepsze jak wrzasnę NA MIEJSCE !!! Wtedy oboje pędzą do mnie....[/B][/quote] Grunt to dyscyplina!!! :evil_lol: :eviltong: :diabloti:
  10. Fajnie, że Pani się odezwała, cieszę się, że u Corusi wszystko w porządku.:lol:
  11. No to jeszcze dwie foteczki Matyldy, muszę Wam powiedzieć, że to na fotelu mnie po prostu "położyło na łopatki". Tak wygląda szczęśliwy pies :loveu:.
  12. [IMG]http://images32.fotosik.pl/243/511be5f31e059554med.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://images31.fotosik.pl/244/bc7f3915d21f6e44med.jpg[/IMG]
  14. [quote name='Ziutka']Dobranoc maleńki...cisza u Ciebie, cioteczka Lamia nic nie pisze, to znaczy, że telefonów zero...ehh, nie masz Ty szczęścia psino :shake:[/quote] A przecież to taki śliczny psiak.
  15. Maluszki na Allegro, ale na razie cisza.
  16. Borysek szuka prawdziwego, kochającego domeczku! I masz rację, Ewo, nie obserwatorów tylko domkuuuuuuuu!
  17. [quote name='EVA2406']Przypominam, że kilka stron wstecz już Cię zapraszałam, łącznie z noclegiem. To nadal aktualne :lol:. ?[/quote] Oczywiście, ze pamiętam i bardzo dziękuję :loveu:. U mnie problem bardzo przyziemny - samochód mamy, ale ja prawka jazdy niet :shake:. A pociągami to nie wiem, czy bym zdążyła obrócić tak, by w poniedziałek być w pracy. W pracy się pozmieniało, ale nie chcę o tym pisać, w każdym razie na wolny dzień nie mam co liczyć. :-(
×
×
  • Create New...