[quote name='EVA2406']Przypominam, że kilka stron wstecz już Cię zapraszałam, łącznie z noclegiem. To nadal aktualne :lol:.
?[/quote]
Oczywiście, ze pamiętam i bardzo dziękuję :loveu:. U mnie problem bardzo przyziemny - samochód mamy, ale ja prawka jazdy niet :shake:. A pociągami to nie wiem, czy bym zdążyła obrócić tak, by w poniedziałek być w pracy. W pracy się pozmieniało, ale nie chcę o tym pisać, w każdym razie na wolny dzień nie mam co liczyć. :-(