Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Ja też trzymam i niecierpliwie czekam.
  2. Borysku, może dzisiaj ktoś cię zauważy?
  3. Pewnie, tylko musiałaby znaleźć się ktoś, kto go pokocha i zaprosi do siebie.
  4. Rysiuniu, pusto u ciebie bardzo.
  5. No to w czwartek coś spróbuję skleić i wystawię na Allego maluszki.
  6. Alterku, czekamy na wieści.
  7. No to w końcu coś sie ruszyło.
  8. U Pańci na kolankach najlepiej :loveu:.
  9. I ja mam nadzieję, że Borysek odnajdzie swoich Ludzi.
  10. Dobranoc, Dudusiu.
  11. To prawda, Rysiu potrzebuje domku, więc pamiętajmy o nim.
  12. A mnie jeszcze martwi jedna sprawa. Nie wiem, co się dzieje, ale tak długo Alpiny nie było na dogo. Mam nadzieję, że nie dzieje się u Niej nic złego. :shake:
  13. [quote name='EVA2406']Ja już przestałam wierzyć w tych obserwatorów. Jak ktoś naprawdę by chciał Boryska, to zaraz by zadzwonił, a nie czekał i obserwował.[/quote] Ja to już nawet nie zawracam sobie nimi głowy. Napisałam o tym ot, tak sobie, dla informacji. Ale nie wiążę żadnych nadziei z obserwatorami, niestety.
  14. [quote name='EVA2406']Ale to może ten właściwy raz ;). No to trzymamy :kciuki::kciuki::kciuki:[/quote] Masz rację, nie ma co popadać w pesymizm, bo wtedy wszystko traci sens. Tak więc z optymizmem trzymamy za Alterka :kciuki: :kciuki: :kciuki:.
  15. Edytko, jak sie czujesz, bardzo dokuczają korzonki? A zwierzaki, co u Was słychać?
  16. I może Szorstka ktoś zauważy w końcu.
  17. Borysku, na Allegro znowu pojawił sie obserwator...
  18. No to trzymam, ale to już któryś raz z kolei.....
  19. A ja jeszcze raz zapytam, jak z łapką Misia?
  20. Może nie są takie mądre jak Barry, ale za to są piękne :loveu:.
×
×
  • Create New...