[quote name='EVA2406']Ja już przestałam wierzyć w tych obserwatorów. Jak ktoś naprawdę by chciał Boryska, to zaraz by zadzwonił, a nie czekał i obserwował.[/quote]
Ja to już nawet nie zawracam sobie nimi głowy. Napisałam o tym ot, tak sobie, dla informacji. Ale nie wiążę żadnych nadziei z obserwatorami, niestety.