Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Na dobranoc podniosę. Aaaa, na Allegro pojawił się obserwator, ale jak znam życie to się nie odezwie. Tak samo jak z Boryskiem. :angryy:
  2. [quote name='anielica']A ciotka Tigerowa to się Sabci nie bojała? Bo ona się boi psów :cool3:[/quote] Łoj, a ja cosik nie dowierzam :evil_lol:.
  3. Marzymy o domku dla Sabci.
  4. [quote name='Zmysł']Eh, Szorstuś....[/quote] No właśnie :-(
  5. [quote name='Zmysł']Udało się dotrzeć do dogo. Cały czas pokazuje "puste strony"[/quote] Zmysł, a wchodzisz przez Explorera? Mnie też nie chodziło przez tę przeglądarkę, teraz używam Mozilla Firefox i wszystko gra!
  6. Kompletny brak zainteresowania.
  7. [quote name='anouk92']Wkrótce będą zdjęcia - sama ich moelstuję ale obiecali podesłać fajne fotki.[/quote] No to czekamy :multi:
  8. Maluszki, do domu szybciutko!
  9. Rychu, mam coraz mniej nadziei na domek dla ciebie.
  10. [quote name='Ziutka']:flaming: to ja już nie wiem jak pomóc :shake:[/quote] Robisz co możesz i za to dziękujemy bardzo!
  11. Śliczna Saba poszukuje domku na cito!
  12. Musimy wierzyć, inaczej to wszystko nie miałoby sensu. ;)
  13. Ewa nie przepraszaj, robisz bardzo dużo i to jest najważniejsze. Każdy ma oprócz dogo jeszcze swoje życie i trzeba to wszystko pogodzić.
  14. [quote name='Wiedźma']Wyślj mi na zdjęcia Twoich miziaków i powiedz, gdzie mam je wkleić. Mail wysyłam Ci na pw.[/quote] Wiedźma, serdeczne dzięki. Mam łącze radiowe (do doopy), na razie nie mogę nic wysłać. Jak zwiększy się transfer to spróbuję.
  15. [quote name='Zmysł']No właśnie, nie chciałbym przywieźć jakiegoś wielkiego grzmota, którego nie będzie można nigdzie wstawić.[/quote] Zmysł, jeśli ktoś będzie u Państwa, to można tak delikatnie rozejrzeć się po kuchni i zorientować jakiej jest wielkości. :oops: Oczywiście tak, by Państwo nie poczuli się zażenowani, czy lustrowani. Ale dogomaniacy to ludzie delikatni i wrażliwi, więc nie trzeba im tego mówić. ;)
  16. Wiedźma, marnujesz się, kobieto!!!!!! Mogłabyś na bazarku robić takie galerie dla chętnych, na pewno nie zabraknie ochotników.!!!!! Ja pierwsza w kolejce się ustawię ;).
  17. [quote name='Zmysł'][IMG]http://images30.fotosik.pl/205/37de7e8f8354d315med.jpg[/IMG][/quote] A ten szczęśliwy psiak wywrócony kołami do góry to nasz Misio?
  18. [quote name='Zmysł']Ja też się rozejrzę. A jakie gabaryty byłyby optymalne?[/quote] Wydaje mi się, że każda działająca lodówka będzie odpowiednia. Ale najlepsza to pewnie takiej średniej wielkości.
  19. A ja molestuję nieustannie i proszę o wiadomości i foteczki. Plissssss.....
  20. Misio ma wspaniałych Opiekunów - trafił do naprawdę dobrych ludzi.
×
×
  • Create New...