Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. [quote name='Zmysł']Tak jest, pieniążki na pewno do nich trafią. Oni nie czują się urażeni, tylko trochę zawstydzeni, gdyż twierdzą, że jakoś sobie radzą- przynajmniej w porównaniu z innymi miejscami. Nawet sugerowali, że są bardziej potrzebujące bidy i może tam przeznaczyć pieniądze. Ale te pieniążki są przeznaczone właśnie dla Misia i tak się stanie. Te prawie 300 zł na pewno będą stanowiły sporą ulgę dla p.Ludmiły i jej męża. To wszystko potwierdza jedynie, że są to "złoci ludzie".[/quote] Wspaniali ludzie, cieszę się, że tacy jeszcze są.
  2. Maluszki są naprawdę śliczne, dlaczego nikt nie chce takich szczeniorków? :-(
  3. Ludzie, zobaczcie, jaki śliczny pychol czeka na dom.
  4. Muszka jest tak fotogeniczna, że wklejanie zdjęć to sama radość :loveu: :loveu: :loveu:.
  5. [IMG]http://images31.fotosik.pl/249/97d18460c9c20f72med.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://images24.fotosik.pl/212/cc751794cd4a302amed.jpg[/IMG]
  7. [IMG]http://images27.fotosik.pl/210/323af5d99788149emed.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://images33.fotosik.pl/249/7da1529b4773c6abmed.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://images33.fotosik.pl/249/fef6317b2166b57amed.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://images26.fotosik.pl/211/dee430ac28959554med.jpg[/IMG]
  11. Dodałam nowe zdjęcia suczek, trochę chaosu się zrobiło, ale jak aukcja się skończy to zrobię nową z ostatnimi zdjęciami (może będą jeszcze fotki chłopaka). [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=360162516[/URL]
  12. [quote name='Zmysł']Usilnie próbuję doprosić się numeru konta p.Ludmiły. To tacy dobrzy ludzie, że wzbraniają się przyjąć jakąkolwiek pomoc finansową. A wiem, że im ciężko i wiem, ile wydali na Misia.[/quote] Bo ja myślę, że dogomaniacy podchodzą do tego inaczej. Znają ideę dogomanii, wiedzą, że chodzi o dobro psów i w razie potrzeby przyjmują pieniążki, bo to czasami jest być, albo nie być dla danego psiaka. Pewnie, że każdy wolałaby być samowystarczalny, ale tak nie jest. Zmysł, spróbuj wytłumaczyć, że darczyńcom chodzi o to, by Misio miał najlepszą opiekę, bo bardzo nam zależy na tym psiaku, a ponieważ leczenie jest bardzo kosztowne to chcemy część tych kosztów ponieść. Chociaż jestem pewna, że już próbowałeś to tłumaczyć :lol:. A jeśli Pani nie poda nr konta, to chyba nie pozostanie nic innego, jak wręczyć osobiście (tylko jak to zrobić, by nie czuli się urażeni, kurczę :oops:).
  13. [quote name='Zmysł']W poniedziałek będę dzwonił do p.Ludmiły[/quote] No to czegoś się dowiemy.
  14. Borysek jest taki cudowny i nic....:-(
  15. Rysiek ma przecudowną sierść - zupełnie niepowtarzalną!
  16. Dzisiaj spróbuję dodać zdjęcia do aukcji, wczoraj fotosik mi nie chciał działać. :mad:
  17. Dzielna koteczka, podrzućmy ją do góry.
  18. Byłoby fajnie, gdyby Szorstuś spodobał się komuś.
  19. No to można będzie zacząć szczepić futerka.
  20. A ja jeszcze zapytam, bo ciekawość mnie zżera: Zosiu, to wszystko, wszystko Twoje? Masz taki ogromny ogród? :crazyeye: Ale pracy też niemało, żeby wyglądał tak, jak wygląda :lol:.
  21. Ja też wierzę, że ktoś pokocha Szorstusia.
×
×
  • Create New...