Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Maluszki kochane, dobrej nocy.
  2. Co słychać u Muszki? Chętnie poczytałabym o malutkiej.
  3. Fruzinkę mało ludzi odwiedza, mają wolne to troszkę odpoczywają.
  4. I domek żeby się szybko znalazł.
  5. Jak tu pusto bez Bartkowych opowieści :-(. Pamiętamy, Włodziu....
  6. [quote name='wisela1']W Toruniu też mowią Kocborowo....;-) To gdzieś w połowie drogi??? :-) U nas w Krakowie - Kobierzyn, a w Łodzi o ile jeszcze dobrze pamiętam - Kochanówek.... To chyba nie przez przypadek zapadaja nam ten nazwy w pamieć....;-)[/quote] A w Kielcach to Morawica :razz:, zaś na Śląsku chyba Toszek. Chociaż nie jestem pewna. Mieszkałam tam wiele lat temu, więc może coś pokręciłam. Nie będę już dodawać, że my, z kieleckiego to wszędzie jesteśmy baaaardzo lubiani :mad: :angryy:.
  7. Rysiu, dobrej nocy ci życzę.
  8. Tak jest, same ciotki o tobie przypominają na razie.
  9. Borysek nadal szuka swojego człowieka.
  10. Oj, Edytko - cokolwiek napiszę to i tak nic nie zmieni. Ale naprawdę najwyższy czas, by wszystko zaczęło iść ku lepszemu. Bardzo mocno trzymam kciuki za Ciebie i za Brajla...
  11. Gdybyście mieli dokładnie takie same poglądy, zainteresowania i upodobania to nie byłoby o co się spierać i nudno byłoby :evil_lol:. Ale zwierzaczki kochacie oboje na pewno, bo inaczej Twój Stasio nie wytrzymałby w domu pełnym kotków i psiaków. Co do Mody na sukces......to też serial mojej teściowej, więc jednak ma zwolenników :mad:. Tam już chyba każdy z każdym....... Ale o gustach podobno się nie dyskutuje. Wymiziaj swoje zwierzaczki ode mnie, już słyszę, jak kotecki włączają swoje traktorki, uwielbiam tę kocią muzykę :lol:.
  12. I ja nie mogę się doczekać. I będę molestować nieustannie o wiadomości i foteczki :diabloti:.
  13. Ale ja zostaję i będę cię odwiedzać.
  14. Więc z Dakusią coraz lepiej :loveu:. Piszesz, że marna z Ciebie matka, bo o lekach zapomniałaś. Ja znam mamusię, która przyszła po dziecko (zerówka), zabrała rzeczy swojego synka i pojechała do domu (oczywiście bez syna). Dopiero jak wysiadała, to zauważyła, że czegoś jednak jej brakuje.........:evil_lol: :diabloti:.
  15. Aniu, wczoraj zabrałam się do robienia Allegro maluszkom, ale Wujcio Zmysł doradził, bym się z tydzień wstrzymała. Podobno masz być u psiaków i porobić im nowe, aktualne zdjęcia (jeśli tego nie wiedziałaś, to już wiesz :evil_lol: :cool3:). Co Ty na to? Ja oczywiście obiecałam wystawić i to zrobię.
×
×
  • Create New...