Gdybyście mieli dokładnie takie same poglądy, zainteresowania i upodobania to nie byłoby o co się spierać i nudno byłoby :evil_lol:. Ale zwierzaczki kochacie oboje na pewno, bo inaczej Twój Stasio nie wytrzymałby w domu pełnym kotków i psiaków. Co do Mody na sukces......to też serial mojej teściowej, więc jednak ma zwolenników :mad:. Tam już chyba każdy z każdym....... Ale o gustach podobno się nie dyskutuje.
Wymiziaj swoje zwierzaczki ode mnie, już słyszę, jak kotecki włączają swoje traktorki, uwielbiam tę kocią muzykę :lol:.