Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Misiu, mam nadzieję, że tę łapkę da się uratować.
  2. Zmysł mówił, że Rychu radzi sobie całkiem dobrze, zadomowił się. Ale swój domek to zawsze jednak co innego.
  3. [quote name='EVA2406']Jaka ogromna różnica w spojrzeniu, w postawie, między zdjęciami z okresu gdy Alterek szukał domku a tymi zrobionymi już we własnym domku. Cudny, szczęśliwy pies, to widać :lol: :multi:[/quote] No - teraz to już pan na włościach :cool3: :evil_lol:. Ale trzeba przyznać, że Alter ma taki dobroduszny pyszczek, kto by pomyslał, że tak kapcie mu smakują :razz:.
  4. [IMG]http://images34.fotosik.pl/243/2bd4f4ffc9e646dbmed.jpg[/IMG] Tutaj już zdrowa, wesoła Matylda z uniesionymi do góry uszyskami - mogłaby startować w konkursie na stworzenie najszczodrzej obdarzone przez naturę pod względem wielkości uszu :loveu:. Mam jeszcze kilka fajnych fotek, ale nie chcą sie wczytywać :shake:.
  5. [IMG]http://images25.fotosik.pl/207/3d0097071e4c1780med.jpg[/IMG]
  6. Anielica, miałam nadzieję, ze zechcecie fotki suni :cool3:. Mam słabiutki internet, ale spróbuję. Na początek foteczki Matyldy znalezionej po wypadku, jeszcze przed operacją (miała uszkodzoną nogę w stawie biodrowym, po operacji była długo rehabilitowana). [IMG]http://images32.fotosik.pl/243/d98adca9e3770d69med.jpg[/IMG]
  7. [quote name='agata51']Ja jestem ciemna masa :oops: - wytłumaczcie mi (jeśli komuś będzie się chciało), co jest z tym "obserwowaniem"? Na czym to polega i dlaczego to jest takie denerwujące? Jak obserwuje to znaczy, że nie zaadoptuje?Borys, nie martw się, to tylko kwestia czasu. Będziesz miał dom jak nic.[/quote] Trudno to wytłumaczyć, jeżeli ktoś nie zna Allegro. Każdy użytkownik ma konto, a w nim zakładki, np: licytuję, obserwuję, wygrałem, nie wygrałem, sprzedałam, nie sprzedałem, aby można było szybko orientować sie w transakcjach. No i do obserwowanych dajemy te aukcje, które nas interesują, np. fajny ciuch, który chcemy zalicytować przed samym końcem licytacji, aby kupić za najniższą cenę. Jeśli ktoś do obserwowanych aukcji daje psiaka to ja mam nadzieję, że jest nim zainteresowany i chce go przygarnąć, tylko może chciałaby więcej informacji o nim i czas do namysłu. Ale te osoby przeważnie się nie kontaktują, nie dzwonią - aukcja się kończy bez odzewu. A my jesteśmy rozczarowani, bo liczyliśmy na poważne zainteresowanie. Dlatego też prosimy na stronie aukcji, aby psa nie obserwować, jeśli nie mamy zamiaru go przygarnąć, ale jak widzisz z mizernym skutkiem. Ale się opisałam, nie wiem, czy cokolwiek zrozumiesz, ale starałam się.
  8. Rysiu, nie ma Zmysła - tylko ja cię odwiedzam :cool1:
  9. [quote name='anouk92']Tomcug może być ta aukcja tylko zostaw numer P.Joanny 507-132-363[/quote] Wystawiłam maluszki, zobaczymy.
  10. Umieściłam zdjęcia na forum Collie, niech cieszą się razem z nami :multi: :multi: :multi:. Długo to wszystko trwało, ale było warto. :loveu:
  11. Ala zaciętą minę ma Barry :cool3:. Lubi chłopak walczyć z wiatrakami :evil_lol:.
  12. [quote name='anielica']No nieziemski jest! Morda taka, jakby wszystko wiedział i rozumiał, a ma chłopaczyna tylko drugą wiosnę... A te ucha - słuchajcie - jak to możliwe, że takie ucha wielkie stoją??? :-o Leosia bym normalnie zacałowała na śmierć :loveu:[/quote] Anielica, wiesz - ja znam sunię bardzo podobną do Leosia, ale ma jeszcze więęęęęęęęęęększe ucholce. :diabloti: Sunia została potrącona przez samochód, leżała na ulicy i nikogo to nie interesowało. Zabrała ją P. Ania, a ponieważ leczenie złamanej łapki było kosztowne to pomagaliśmy troszkę finansowo. Jest piękna, zdrowa a ja nie mogę o niej zapomnieć i zrozumieć, że nikogo nie zainteresował jej los. Ot, samo życie. Zainteresowanym mogę przesłać zdjęcia Matyldy, nie chcę zaśmiecać wątku Leosia. Ale warto było ją ratować, tak, jak warto było zaryzykować w przypadku Leaosia. :loveu:
  13. Muszeńka naprawdę pięknieje, ma taką jedwabistą sierść. To wielka radość oglądać takie przemiany :loveu:.
  14. [quote name='EVA2406']Ale będzie bogata loteria :lol:. A przyjedziesz na festyn do nas? Serdecznie zapraszamy.[/quote] Nie kuś, nie kuś, bo jestem skłonna rzucić wszystko i przyjechać :diabloti:.
  15. Dzisiaj wysłałam paczkę !
  16. No ja też tak myślę. Znowu ktoś obserwuje nową aukcję Boryska. Że też im się to nie nudzi :angryy:. Bo nie wierzę, że to ktoś, kto chce go adoptować. Gdyby tak było, to by się kontaktował, a nie obserwował.
  17. Tutaj jestem akurat za równouprawnieniem ;): należy kastrować psy i sterylizować sunie. Takie moje zdanie.
  18. [quote name='EVA2406']Misiu, rano nie powiedziałam dzień dobry, przepraszam, ale nie miałam internetu, potem pracowałam, a teraz przywiozłam biednego Boryska na krótką przerwę w podróży z Krakowa na Kurpie. A Misio dalej zbiera kasę na rehabilitację łapki, którą pewnie uda się uratować.[/quote] Czy to ten koteczek, którego ma zaadoptować Malagos?
×
×
  • Create New...