[quote name='Gonitwa']Elu może u Was wszystko jest w porządku?
U mnie strasznie, mój pies jest ciężko pogryziony, napadła na nas jakaś suka bez właściciela, nie wiem czy moje maleństwo przeżyje, a ma dopiero 4 miesiące...:([/quote]
Ojej, straszne :placz:. Nie znam Cię, Gonitwo, ale trzymam kciuki za maleństwo.