Jump to content
Dogomania

tomcug

Members
  • Posts

    15537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tomcug

  1. Jak na pierwszą, to na pierwszą. :cool3:
  2. Edeytka nic nie pisze, pewnie nie czuje się najlepiej.
  3. [quote name='Ines_Chorzów']Z pupeczką Fruzi trochę się pogorszyło, ale damy sobie radę. To chyba przez te jej rzadsze koopki :roll: Chodzić też dziś nie bardzo chciała, no cóż, ona też może mieć gorsze chwile.[/quote] My też mamy lepsze i gorsze dni.
  4. Wszyscy bardzo się cieszymy!
  5. [quote name='EVA2406']Dzięki Agato, że jesteś :lol:. Rozmawiałam przed chwilą z Teresą. Prosiła bardzo podziękować Wszystkim za pomoc. J[B]eszcze raz proszę, może ktoś ma nie potrzebną, ale działającą lodówkę. Teresa została bez a zbliża się lato i jest coraz cieplej.[/B][/quote] To i ja przypomnę o lodówce. Latem nie da rady bez niej :shake:.
  6. Maluszki - kto was pokocha?
  7. [quote name='anielica']Saba na allegro: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=363426890[/URL] :kciuki::kciuki::kciuki:[/quote] Anielica, wyprzedziłaś mnie ;). No to trzymamy mocno, czas goni.
  8. Dobrze widzę, posty idą w górę, zamiast do dołu. Dogo szaleje!
  9. Kurczę, wczoraj mój piesio miał niespodziewaną operację (takiego mam weta, że w niedzielę mnie przyjął i zrobił zabieg :lol:), z kasą krucho :oops:. Ale spróbuję coś wyskrobać. A może Allegro? Jak ułożycie jakiś tekścik ściskający za serce to wystawię suńkę jeszcze dzisiaj. Anielica, Ty masz talent, spróbujesz? :cool3:
  10. Rybko, podaj nr konta na pw, chociaż parę groszy przeleję.
  11. Piękny Borys liczy na dom.
  12. Ewa - jesteś jak pomysłowy Dobromir :loveu:. To może być sposób, jeśli inne zawiodą.
  13. Piękny tekst - może poruszy czyjeś serducho.
  14. [quote name='tomcug']Maluszki są naprawdę śliczne, dlaczego nikt nie chce takich szczeniorków? :-([/quote] Kiedy ktoś w końcu zauważy maluszki? :placz:
  15. Piękny dzisiaj dzień, Rysiu.
  16. [quote name='Gonitwa']Elu może u Was wszystko jest w porządku? U mnie strasznie, mój pies jest ciężko pogryziony, napadła na nas jakaś suka bez właściciela, nie wiem czy moje maleństwo przeżyje, a ma dopiero 4 miesiące...:([/quote] Ojej, straszne :placz:. Nie znam Cię, Gonitwo, ale trzymam kciuki za maleństwo.
  17. [quote name='Zmysł']czeka i czeka[/quote] I to niestety nie jest dobra wiadomość. :shake:
  18. Niepowtarzalny Rysiek szuka niebanalnego domku.
×
×
  • Create New...